- Idealny na wycieczki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-28941 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-28941 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Spodnie Damskie Model Trent 1714 Blue - Click Fashion
~Lycra 7 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Bella k.r. Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 180-2 Green - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 90 cm | 90 cm |
| M | 88 cm | 84 cm | 84 cm |
| S | 84 cm | 78 cm | 78 cm |
| XL | 102 cm | 96 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Happy Dog Profi-Line Sportive 26 - 16 20kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY DOG |
| Kod producenta | HD-02576 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY DOG |
| Kod producenta | HD-02576 |
Kostium dwuczęściowy Biustonosz Kąpielowy Model SK-71 Paisley - Ava
Biustonosz kąpielowy w pięknej egzotycznej kolorystyce, która świetnie podkreśli opaleniznę.
Lekko usztywniane miseczki idealnie zbierają i unoszą biust zapewniając jednocześnie wygodę użytkowania. Wykonane są z gładkiej dzianiny w modny turecki wzór paisley. Między miseczkami zalotna kokardka. Nieodpinane, regulowane ramiączka zapewniają komfort noszenia, tył zapinany na wygodną klamerkę.
Ramiączka, kokardka oraz górna część miseczki w neonowym kolorze.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100B | 98-102 cm | 114-116 cm |
| 100C | 98-102 cm | 116-118 cm |
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model 16998 Malina - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 97 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 96 cm | 82 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Kąpielówki Model Reed 32807-59X Navy - Henderson
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 87-90 cm |
| M | 83-86 cm |
| XL | 91-94 cm |
| XXL | 95-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
BOTKI SZNUROWANE TIMBERKI CZARNE 1539 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka na każdą okazję GR1501 Milk - GrandUA
Skład: 70% bawełna 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model S39 Ecru - Nife
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 80 cm | 94-96 cm | 86-88 cm | 68-70 cm |
| 38 | 80 cm | 98-100 cm | 90-92 cm | 72-74 cm |
| 40 | 80 cm | 102-104 cm | 94-96 cm | 76-78 cm |
| 42 | 80 cm | 106-108 cm | 98-100 cm | 80-82 cm |
| 44 | 80 cm | 110-112 cm | 102-104 cm | 84-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Modna sukienka z paskiem GR1588 White - GrandUA
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Wiatrówka Łamana Gamo Shadow-1000 TG 4,5mm/Sprężynowa.
Tradycyjnie Łamaną i Gwintowaną Lufą 4,5mm,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620182 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620182 |
Figi Model 124 Black - Gabidar
Eleganckie, pełne figi damskie w kolorze czarnym,
- lekko podwyższony stan
- przód zdobi delikatna, satynowa kokardka
- u góry wstawki z koronki
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
-w sprzedaży kolor czarny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
| XXXL | 118-124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
CERTECH Żwirek Super Pinio zbrylający Kruszon 5l
kruszonu przeznaczone dla zwierząt domowych. Produkowane jest z czystego drewna iglastego z dodatkiem naturalnych substancji klejących.
Wyjątkowo lekkie, bezpyłowe, posiada bardzo wysoką wchłanialność płynów i zapachów. Charakterystyczna postać kruszonu oraz zdolność zbrylania się pozwala w prosty i wygodny sposób utrzymać czystość i higienę w każdej kuwecie i klatce.
Surowiec: naturalne drewno z drzew iglastych.
Zalety:
? higieniczny
? całkowicie naturalny
? zbrylający
? doskonale absorbuje wilgoć i zapachy
? wyjątkowo lekki i super wydajny
? bezpyłowy
? może być usuwany drogą sanitarną, ulega biodegradacji
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 11101 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 11101 |
Szorty VESTA White - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Alarm Bezprzew. z Powiadom. na GSM + 2 Czujki itd.
+ Podsłuch Otoczenia + Centralka Alarmowa + Syrena + Dwa Czujniki...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752366902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752366902 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Emily Sporting Red M-217 Red - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 72-78 cm | 86-88 cm |
| M | 88-94 cm | 68-74 cm | 83-85 cm |
| S | 82-90 cm | 64-70 cm | 80-82 cm |
| XL | 96-102 cm | 76-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 100-106 cm | 80-86 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Kombinezon Damski Model KB112 Black - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 154 cm | 82 cm | 82 cm | 72 cm |
| 36 | 154 cm | 86 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 154 cm | 90 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 156 cm | 94 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 156 cm | 98 cm | 98 cm | 88 cm |
| 44 | 156 cm | 102 cm | 102 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |


_1396956646_18733.jpg)