| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61342 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61342 |
Sukienka Model 13-44 Fishbone Grafit - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XS | 86-96 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
KOMPLET MOROCCO (wiskoza) czerwony - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 51 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 51 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 51 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 51 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 51 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model M497 Wzór 6 White/Kwiaty - Figl
- rozkloszowana sukienka
- bez podszewki
- z tyłu na wysokości pasa zakładki
Skład: Poliester 100%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Tropical Aqua Plant 100ml - Płynna odżywka dla roślin wodnych z azotem i fosforem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Ami Play obroża NX 34-55/2,5 cm czaszki na czarnym tle
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Sweter Narzutka model 30049C Light Gray - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | szer. tyl na plasko: 55 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Sukienka wizytowa Model 721 Red - Margo Collection
Polyester 20 %
~Viscosa 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model S008/8972 Chaber - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
Śnieżka na rdzę biały połysk 0,65l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 9 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 9 |
Otwory mogą służyć jako kryjówka dla rybek.
Dzięki idealnym wykończeniom amfora „Slim” przyczynia się do ożywienia akwarium.
Wspaniale pasują do akwariów o małej pojemności Amfora stanowi część gamy produktów o nowoczesnym wyglądzie zawierającej: 3 amfory, 2 szyjki amfory i dwa zestawy amfor.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 355535 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 355535 |
2-Osobowa Mata do Tańczenia (178/180 utworów i 56 gier!!) Pod TV i Komputer.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 8984556741118 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 8984556741118 |
Bluzka Model MOE333 Ecru - Moe
Polyester 12 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 66 cm | 102 cm |
| M | 66 cm | 97 cm |
| S | 66 cm | 92 cm |
| XL | 66 cm | 107 cm |
| XXL | 66 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Bozita Naturals Puppy & Junior - karma dla szczeniąt, młodych psów i suk karmiących/w ciąży 950 g
Skład: Pszenica*, kurczak (w tym świeży kurczak* 10%), ryż*, mączka mięso-kostna, suszony łosoś*, tłuszcz kostny*, mączka mięsna wieprzowa, kiełki kukurydzy*, suszona pulpa buraczana*, kurczak hydrolizowany, jaja suszone*, minerały, inulina z cykorii* (0,63%), drożdże*, proszek z dzikiej róży* (0,25%). Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: Witamina A 9900 j.m., witamina D3 1050 j.m., witamina E (octan all-rac-alfa-tokoferylu) 60 mg, pentahydrat siarczanu miedzi (II) 22 mg, tlenek manganu (II)/tlenek manganu (III) 9 mg, siarczan cynku jednowodny 98 mg, jodan wapnia jednowodny 2,5 mg. Dodatki technologiczne: Naturalny przeciwutleniacz. Skład analityczny: Białko 25%, zawartość tłuszczu 13%, włókno surowe 2%, popiół surowy (składniki mineralne) 6,5% (w tym wapń 1,2% i fosfor 1,0%), Omega-6 3%, Omega-3 0,5%, wilgotność 10%.
*Produkt naturalny.
Wskazówki dotyczące karmienia
| Dzienna porcja dla szczeniąt do 50%masy ciała osobnika dorosłego | ||
|---|---|---|
| Ciężar ciała psa (kg) | Dzienna porcja (g) | Dzienna porcja (dl) |
| 1-2 | 50-80 | 1-2 |
| 3-4 | 100-130 | 2,5-3 |
| 5-6 | 150-180 | 4-4,5 |
| 7-8 | 200-220 | 5-5,5 |
| 9-10 | 240-260 | 6-6,5 |
| 15-20 | 350-440 | 9-11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
Laboratoires HERY Shampooing Pelages Longs 5l.- Szampon dla ras długowłosych
Sposób użycia: Nałożyć na skórę, rozmasować po całej sierści, spłukać. W razie potrzeby zabieg powtórzyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
Bluzka Model VT083 Black - Venaton
Polyester 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M368 Ecru - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
MIGOMAT Inwerterowy MIG 200 MMA ZESTAW
MIG-200 K inwerter /MMA
PÓŁAUTOMAT MIGOMAT MAGNUM MIG 200K INVERTER MMA IGBT
Urządzenie posiada możliwość spawania metodą MMA elektrodami otulonymi (rutylowe, zasadowe, żeliwo, nierdzewne, itp.). Dane techniczne:
| Zasilanie | 230 V~50Hz |
| Max prąd spawanie MIG/MAG | 200/60 [A/%] |
| Max prąd spawanie MMA | 160/60 [A/%] |
| Zakres regulacji | Płynny |
| Spawanie drutem samoosłonowym | TAK |
| Max pobór mocy | 6,3 kVA |
| Średnica drutu | 0,6 - 0,8 mm |
| Średnica elektrody | 1,6 - 3,25 mm |
| Stosowane masy szpul | 5 kg |
| Zabezpieczenie | 25 A |
| Szczelność obudowy | IP 21 |
| Chłodzenie | Wentylator |
| Waga | 28 kg |
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
ZOLUX Drapak Sizal narożna ROKO2 kol.szary 390x775mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404117GRI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404117GRI |
Figi Model 1576 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |


_cdb9ec1b3b9c14f6aab8b7cdce0cb18_3443.jpg)