| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3414 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3414 |
Gorsety, body, pasy Sara body biały - Gorteks
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Sukienka Plażow Spódnica Model Mila Nero-Aquarius M-334 Black/Mint - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
BUTY SPORTOWE DAMSKIE BIAŁE NB205P WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,3 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Cheryl Smile M-396 Green/Violet - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki bez fiszbin
Ramiączka wiązane na szyi, ozdobione broszą z cyrkonią
Obwód wiązany na plecach
Świetne, soczyste kolory idealne na plażę
Modne wstawki z kontrastowej tkaniny, które dodają charakteru
Figi na podszewce, wiązane po bokach.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 96 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 92 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Ciążowa Model 1624C Cappuccino - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 82 cm | 96 cm | 96 cm | 92 cm |
| S/M | 80 cm | 88 cm | 88 cm | 84 cm |
| XXL | 85 cm | 102 cm | 102 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Śruty Ołowiane Kulki 4,5mm – 300szt.
(177) – 300szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544132 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544132 |
Bluzka Model Olinea Black - Eldar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| XXL | 116-120 cm |
| XXXL | 124-128 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
Długopis Kopiący / Rażący Prądem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544197 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544197 |
Latarka Czołowa SILVA Siju Cube White (2x LED).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900844274738 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900844274738 |
Zestaw Układu Kierowniczego Buffer Group Do 710 - 710-013
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-013 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-013 |
Spódnica Model VT052 Grey - Venaton
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
Versele Laga Opti Life Adult Digestion Mini- karma dla wrażliwych psów małych ras z jagnięciną 7,5kg
- 70% białek występujących w tej karmie to białka pochodzenia zwierzęcego (jagnięcina). Białka zwierzęce są smaczne i lekkostrawne, dzięki czemu karma jest chętnie zjadana i dobrze przyswajana.
- Karma bezglutenowa z ryżem - gwarantuje łatwe trawienie nawet w przypadku delikatniejszych ras.
- Nie zawiera kukurydzy i pszenicy, dzięki czemu zapobiega alergiom pokarmowym.
- Olej z łososia (kwasy tłuszczowe omega-3) sprzyja rozwojowi błyszczącej sierści i zdrowiu skóry.
- Specyficzne włókna spożywcze i składniki odżywcze pozwalają utrzymać zdrowe zęby i dziąsła oraz odświeżają oddech.
- Frukto-oligosacharydy (FOS) i mannan-oligosacharydy (MOS) zapewniają właściwą mikroflorę jelitową.
- Drobny, lekkostrawny i smaczny granulat dla wybrednych psów.
Składniki karmy dla psów alergików: jagnięcina (dehydratyzowana, 20%), ryż, tłuszcz zwierzęcy, łosoś, włókna
roślinne, siemię lniane, drożdże piwne, olej z łososia, minerały, FOS, MOS, lecytyna, algi morskie (Ascophyllum nodosum), pestki winogron, rozmaryn, nagietek, zielona herbata
Analiza: białko 24,0%, zawartość tłuszczu 17,0%, włókno surowe 3,0%, popiół surowy 7,5%, wapń 1,6%, fosfor 1,1%
DODATKI/kg: witamina A 26400 J.M., witamina D3 1440 J.M., witamina E 600 mg, witamina C 240 mg, β-karoten 1,2 mg, E1 (żelazo) 201 mg, E2 (jod) 3 mg, E4 (miedź) 7 mg, E5 (mangan) 63 mg, E6 (cynk) 120 mg, E8 (selen) 0,2 mg, Przeciwutleniacze: tokoferole
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431135 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431135 |
Dolina Noteci Premium z dziczyzną puszka 800 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Brit Animals Guinea Pig Complete - karma dla świnek morskich 300g
KARMA PEŁNOPORCJOWA KLASY SUPER PREMIUM DLA ŚWINEK MORSKICH.
Z NATURALNYMI ŹRÓDŁAMI WITAMINY C.
ZAWIERA OSET MLECZNY (SILYBUM MARIANUM)
WSPOMAGAJĄCY ZDROWE TRAWIENIE I METABOLIZM.
PROFIL ODPOWIADA NATURALNEMU ODŻYWIANIU: BEZPIECZNE I NATURALNE BEZPIECZNE I NATURA
40 % - Zioła i lucerna siewna
40 % - Kukurydza, pszenica, siemię lniane
14 % - Owoce
5 % - Witamina C z naturalnych źródeł: papryka, Spirulina, owoc dzikiej róży
1 % - Witaminy
SKŁAD: lucerna siewna, zioła (pokrzywa, mniszek lekarski, babka lancetowata), kukurydza, suszone jabłka, pszenica, marchew, owoce dzikiej róży, siemię lniane, drożdże browarniane, Spirulina, ekstrakt z papryki, mannooligosacharydy (75 mg/kg), fruktooligosacharydy (50 mg/kg), oset mleczny (50 mg/kg), ekstrakt z juki Schidigera (45 mg/kg).
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 12,0%, tłuszcz surowy 2,9%, włókno surowe 16,0%, popiół surowy 6,5%, wilgoć 10,0%, wapń 0,5%, fosfor 0,3%, sód 0,05%.
DODATKI ODŻYWCZE W 1 KG: witamina A 10 200 I.U., witamina D3 1250 I.U., witamina E (alpha-tokoferol) 70 mg, witamina C 720 mg, witamina K 0,1 mg, witamina B1 1 mg, witamina B2 2 mg, witamina B3 6 mg, witamina B5 3,5 mg, witamina B6 1 mg, witamina B9 0,12 mg, witamina B12 0,02 mg, biotyna 1 mg, chlorek choliny 200 mg, cynk 72 mg, żelazo 40 mg, mangan 54 mg, miedź 10 mg, jod 1,8 mg, selen 0,21 mg.
Energia Metaboliczna : 2510 kcal/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Figi Model Cheekie panty Ice Blue - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów technologia INVISIBLE-LINE. W tyle wstawki z finezyjnej, delikatnej koronki.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Niebieski |
Botki Model JA3083 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25.5 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26.8 cm |
| 41 | 27.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Figi Spodenki Model 1877 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Okulary/Lupa Zegarmistrzowska (Szkła 20x) + 2x LED.
Szerokie Zastosowanie!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779999 |
Sukienka Model Tilou Powder Pink - Dursi
~Lurex 5 %
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Różowy |


_3414.jpeg)