Latex pogryziony na kawałki i połknięty przez psa nie zaszkodzi pupilowi gdyż bez problemu przechodzi przez przewód pokarmowy. Latex nie twardnieje wewnątrz żołądka lub jelit. Zabawki lateksowe polecana są również dla młodych psów. Średnica: 6cm
Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-34481 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-34481 |
SLIPONY DAMSKIE ŻÓŁTE NB166 YELLOW - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
TRAMPKI PROSTOKĄTNE OCZKA 8532 KHAKI - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.7 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model 195-2 Alice Pastel Pink - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 136 cm | 94 cm | 90 cm |
| M | 132 cm | 90 cm | 86 cm |
| S | 126 cm | 84 cm | 80 cm |
| XL | 140 cm | 98 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
SZTYBLETY NA OBCASIE E4912GR CNBE4912GR Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model Gloria Coral - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Różowy |
Biustonosz push up Biustonosz P-up Patricia Black - Nipplex
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 65 D | 83-85 cm |
| 65 E | 85-87 cm |
| 65 F | 87-89 cm |
| 65 G | 89-91 cm |
| 65 H | 91-93 cm |
| 70 B | 84-86 cm |
| 70 C | 86-88 cm |
| 70 D | 88-90 cm |
| 70 E | 90-92 cm |
| 70 F | 92-94 cm |
| 70 G | 94-96 cm |
| 70 H | 96-98 cm |
| 75 A | 87-89 cm |
| 75 B | 89-91 cm |
| 75 C | 91-93 cm |
| 75 D | 93-95 cm |
| 75 E | 95-97 cm |
| 75 F | 97-99 cm |
| 75 G | 99-101 cm |
| 75 H | 101-103 cm |
| 80 B | 94-96 cm |
| 80 C | 96-98 cm |
| 80 D | 98-100 cm |
| 80 E | 100-102 cm |
| 80 F | 102-104 cm |
| 80 G | 104-106 cm |
| 85 B | 99-101 cm |
| 85 C | 101-103 cm |
| 85 D | 103-105 cm |
| 85 E | 105-107 cm |
| 85 F | 107-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
Mysz z futerka z grzechotką 5cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Otylia Red - Nipplex
~Inne 8 %
~Polamid 14 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 91-93 cm |
| M | 96-100 cm | 89-91 cm |
| S | 92-96 cm | 87-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model 13-70 Grey Romby - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 112 cm | 96 cm |
| M | 92 cm | 108 cm | 92 cm |
| S | 88 cm | 100 cm | 88 cm |
| XL | 100 cm | 116 cm | 100 cm |
| XS | 84 cm | 94 cm | 84 cm |
| XXL | 104 cm | 120 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
WIĄZANE CREEPERSY 7169-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Obwód w biodrach:S(36)-98,M(38)-102,L(40)-106,XL(42)-110,XXL(44)-114
Obwód w talii:S(36)-80,M(38)-84,L(40)-88,XL(42)-92,XXL(44)-96
Długość:S(36)-111,M(38)-112,L(40)-112,XL(42)-113,XXL(44)-113
Obwód w udzie:S(36)-60,M(38)-62,L(40)-64,XL(42)-66,XXL(44)-68
Obwód w kostce:S(36)-60,M(38)-62,L(40)-64,XL(42)-66,XXL(44)-68
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Język niemiecki Repetytorium gramatyczne z języka niemieckiego
stron 256
format 16,0 x 24,0 cm
Repetytorium gramatyczne jest przeznaczone dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy rozpoczynają naukę języka niemieckiego w wymiarze od dwóch do czterech godzin tygodniowo. Może być też pomocne dla uczących się języka w ramach lektoratu na wyższych uczelniach, uczniów ostatniej klasy gimnazjum lub dla osób pragnących samodzielnie utrwalić podstawy gramatyki języka niemieckiego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Brewińska, Dorota Obidniak, Elżbieta Świerczyńska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Brewińska, Dorota Obidniak, Elżbieta Świerczyńska |
Kombinezon Damski Model KB 102 Black - Lanti
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 140 cm | 100 cm | 100 cm | 88 cm |
| 38 | 141 cm | 104 cm | 104 cm | 92 cm |
| 40 | 142 cm | 108 cm | 108 cm | 96 cm |
| 42 | 143 cm | 112 cm | 112 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model VS-305 Morela - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Pomarańczowy |
TRIXIE Zgrzebło metalowe gęste
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2406 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2406 |
Spódnica Model MOE367 Red - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 73 cm | 100 cm | 78 cm |
| M | 72.5 cm | 95 cm | 73 cm |
| S | 72 cm | 90 cm | 68 cm |
| XL | 73.5 cm | 105 cm | 83 cm |
| XXL | 74 cm | 110 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Versele Laga Toasties Vegetables - ciasteczka warzywne dla gryzoni 150g
z dodatkiem pięciu rodzajów warzyw. Wzbogacają codzienną dietę w składniki odżywcze, minerały oraz witaminy A, D3 i E.
Dodają siły witalnej i fantastycznie smakują.
Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (marchewka 10%), roślinne ekstrakty białkowe, minerały.
Analiza chemiczna: białko surowe 10%, tłuszcz surowy 3%, włókno surowe 10%,
popiół surowy 6%.
Dawkowanie: należy podawać 1 do 8 ciastek dziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462005 |
Ssak ręczny i nożny Spencer Res-Q-Vac
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SPENCER |
| Kod producenta | Res-Q-Vac |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SPENCER |
| Kod producenta | Res-Q-Vac |
Spodnie Damskie Model Ibiza 10508 Navy - Click Fashion
~Lycra 7 %
Polyester 23 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Cheryl Coral M-396 Coral - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki bez fiszbin
Ramiączka wiązane na szyi, ozdobione broszą z cyrkonią
Obwód wiązany na plecach
Świetne, soczyste kolory idealne na plażę
Modne wstawki z kontrastowej tkaniny, które dodają charakteru
Figi na podszewce, wiązane po bokach.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 96 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 92 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |


_34481.jpeg)