Średnica: 3,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4097 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4097 |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT 225 ,X225 ,KRP4-11-11-7C
Numery do celów porównawczych:
KRP4-11-11-7C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16687AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16687AE |
Sweter Damski Model SWE113 Ecru - Lanti
wełna 25 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Inter-Zoo Klatka dla gryzoni Teddy II ze sprężynami 37 x 25 x 51 cm
Wyposażenie: 2 sprężyny-tunele, 2 tarasy, 2 drabinki
Wymiary: 37x25x51 cm., odstęp prętów: 11mm
Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G020 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G020 |
Klasyczna koszula 26 czarna - Figl
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
MUSZKIETERKI NA OBCASIE SZARE T062 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Bomberka Model Boffa 10545 Khaki - Click Fashion
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Natalia III Chromowana 55,5 x 34 x 52 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P301H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P301H |
Parasol do kolorowania - rozwija wyobraźnię i zdolności artystyczne
Prezent, który świetnie rozwija wyobraźnię oraz zdolności artystyczne Twojego dziecka, a jednocześnie idealnie sprawdzi się jako ochrona przed deszczem i wiatrem. Parasolka dostarczana jest razem z kompletem flamastrów, pozwalających na pokolorowanie parasolki według fantazji i pomysłu dziecka. Mnóstwo kolorowania i dobrej zabawy. Ta wesoła parasolka sprawi, że w każdy deszczowy dzień zawita uśmiech.
Wymiary produktu: 55 cm długości; 76 cm średnicy
Waga produktu: 0,17 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | parasol.kolor. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | parasol.kolor. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Gorsety, body, pasy Marilyn BO body biały - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85D | 83-97 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 11-113 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model A172 Ptaki Pink - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
Koszula Damska Model K108 Black - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 73 cm | 114 cm |
| 40/42 | 74 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model V-7178 Luna White - Axami
Elastan 4 %
~Polamid 76 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model Seul M07B Pink - Cocoviu
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 84 cm | 80 cm |
| M | 92 cm | 80 cm | 76 cm |
| S | 88 cm | 76 cm | 72 cm |
| XS | 84 cm | 72 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Różowy |
SKARPETKOWE KOZAKI NA SZPILCE LL-103P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22 cm |
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Figi Model Violana 08 White - Violana
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544129 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544129 |
Mocowanie Silnika Rama F645-015 F45-015
Numer katalogowy: F645-015
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-015 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-015 |


_4097.jpeg)