| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4094 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4094 |
Wiatrówka Beretta 92FS Full Metal 4,5mm (napęd Co2).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844341884 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844341884 |
TETRA Biological Filter Foam BF 300 plus - wkład gąbka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T175709 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T175709 |
Figi Model 594P Sandy White - Gaia
Zmysłowe figi z lekko podwyższonym stanem. W całości wykonane są z kuszącej koronki. Przód podszyty jest bawełnianą dzianiną. Z przodu delikatna kokardka. Dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowanym surowcom figi idealnie układają się na sylwetce.
Elastan 7 %
~Polamid 38 %
Polyester 50 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
Spódnica Komplet model 50004 Graphit - PeeKaBoo
~Lycra 3 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Rękawica gumowa dwustronna do masażu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2334 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2334 |
Komplet Model Madeleine Black - BeautyNight
Komplet w eleganckim opakowaniu ze zdjęciem przedstawiającym produkt, oznakowane hologramem z logo Beauty Night Fashion.
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 9-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| XXL | 110-126 cm | 107-120 cm | 91-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
ESPADRYLE NA PLATFORMIE K1720402JE CNBK1720402JE Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Szorty Damskie Model VT042 Mocca - Venaton
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Platynowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Platynowy |
| rozmiar | S |
ROYAL CANIN Maxi Junior Active 15kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Biustonosz Soft Charlize B2 biustonosz miękki - Gorteks
Elastan 5 %
~Polietylen 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód w biuście |
|---|---|
| 65B | 79-81 cm |
| 65C | 81-83 cm |
| 65D | 83-85 cm |
| 65E | 85-87 cm |
| 65F | 87-89 cm |
| 70A | 82-84 cm |
| 70B | 84-86 cm |
| 70C | 86-88 cm |
| 70D | 88-90 cm |
| 70E | 90-92 cm |
| 70F | 92-94 cm |
| 75A | 77-79 cm |
| 75B | 89-91 cm |
| 75C | 91-93 cm |
| 75D | 93-95 cm |
| 75E | 95-97 cm |
| 80B | 94-96 cm |
| 80C | 96-98 cm |
| 80D | 100-102 cm |
| 85B | 99-101 cm |
| 85C | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Ginny S71 1237 Blue - Nife
Skład: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 109 cm | 108 cm | 85 cm | 76 cm |
| 38 | 110 cm | 112 cm | 89 cm | 80 cm |
| 40 | 111 cm | 116 cm | 93 cm | 84 cm |
| 42 | 112 cm | 120 cm | 99 cm | 88 cm |
| 44 | 113 cm | 124 cm | 103 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Spodnie Damski Model SD07 Navy - Nife
~Spandex 5 %
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 70 cm |
| 38 | 100 cm | 74 cm |
| 40 | 104 cm | 78 cm |
| 42 | 108 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Rajstopy Model P105 20 DEN Red - MissO
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MissO |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MissO |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model VT083 White - Venaton
Polyester 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Biały |
Charakterystyka produktu:
MAGNUM Półautomat spawalniczy Magnum MIG190 MMA IGBT. Inwertorowy półautomat spawalniczy Magnum MIG 190 MMA przeznaczony do spawania metodą MIG/MAG stali oraz metali kolorowych. Pozwala również na spawnie elektrodami otulonymi (MMA) o średnicy 1,6 - 3,25 mm. Technologia IGBT zapewnia małe straty mocy przy zwiększeniu wydajności i niezawodności urządzenia. Sprzęt doskonale sprawdza się w warsztatach samochodowych, ślusarskich, jak i w procesach produkcyjnych.Migomat MIG 190 MMA jest urządzeniem przystosowanym do zasilania z jednofazowej sieci 230V, 50Hz. Jest to urządzenie kompaktowe wyposażone w profesjonalny 2 rolkowy układ podający drutu.
Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 230 V
Prąd spawania MMA: 50- 160A /60%
Prąd spawania MIG: 50-200A /60%
Pobór mocy: 6,1 kVA
Regulacja: płynna
Zabezpieczenie: 20 A
Chłodzenie: wentylator
Masa: 28 kg
Wymiary: 71x40x50 cm
gwarancja:
2 lata paragon
1 rok faktura
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Kod producenta | MIG 190 MMA |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Kod producenta | MIG 190 MMA |
Kusza Zabawka Stealth Handbow Kit+6 Strzałek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077444990 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077444990 |
Duża torba klasyczna torebka 2w1 620H Navy - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Granatowy |
Zasilacz Ładowarka 7.2V 250mA Kc0054
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0054 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0054 |
Sukienka Model L256 Black - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 82 cm | 118 cm | 98 cm | 108 cm |
| M | 82 cm | 114 cm | 94 cm | 104 cm |
| S | 82 cm | 110 cm | 90 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |


_4094.jpeg)