| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
Śnieżka spray czerwony MULTI 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL3000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL3000 |
Tunika Model S100 Model 3 - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93.5 cm | 106 cm | 98 cm | 98 cm |
| M | 93 cm | 102 cm | 94 cm | 94 cm |
| S | 92.5 cm | 98 cm | 90 cm | 90 cm |
| XL | 94 cm | 110 cm | 102 cm | 102 cm |
| XXL | 94.5 cm | 114 cm | 106 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Wielokolorowy |
68712-15 TopHeli TH6400-35 Motor of Long Bearing B - Silnik Główny B / Długa Oś
Część pasuje równiez do modelu TopHeli TH6400-35
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 68712-15 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 68712-15 |
Sweter Damski Model SW04 Black - Nife
~Spandex 5 %
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 59 cm | 47 cm | 86 cm |
| 38 | 60 cm | 48 cm | 90 cm |
| 40 | 61 cm | 48 cm | 94 cm |
| 42 | 62 cm | 48 cm | 98 cm |
| 44 | 63 cm | 48 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S081 Navy - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 98 cm | 82 cm |
| M | 99 cm | 93 cm | 77 cm |
| S | 99 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 99 cm | 103 cm | 87 cm |
| XXL | 99 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Trixie Podkładka pod miski My Prince - Maja von Hohenzollern
- z plastiku
- nie ślizga się
- zaprojektowana przez księżniczkę Maję von Hohenzollern
- wymiary 44 x 28 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24786 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24786 |
Animonda GranCarno Exotic ze strusiem saszetka 125g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Kod producenta | 82787 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Kod producenta | 82787 |
BRIT Premium Adult M (Medium) 8 kg
Kurczak (41%), kukurydza, pszenica, ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 25 % |
| Tłuszcz surowy | 15 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,4 % |
| Włókno surowe | 2,2 % |
| Wapń | 1,4 % |
| Fosfor | 1,0 % |
| Witamina A | 15000 j.m. |
| Witamina D3 | 1500 j.m. |
| Witamina E | 500 mg |
| Waga psa | Zalecana dawka dzienna |
| 10 kg | 112 g |
| 15 kg | 152 g |
| 20 kg | 189 g |
| 25 kg | 223 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
Szorty Model Monique 033 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Spodnie Damskie Model Conny Beige - Dursi
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka dresowa D-041 Marine - Viall
~Lycra 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 94 cm | 92 cm | 88 cm |
| 38/40 | 96 cm | 100 cm | 100 cm | 94 cm |
| 40/42 | 96 cm | 104 cm | 102 cm | 100 cm |
| 42/44 | 96 cm | 112 cm | 108 cm | 106 cm |
| 44/46 | 97 cm | 118 cm | 114 cm | 112 cm |
| 46/48 | 98 cm | 122 cm | 117 cm | 115 cm |
| 48/50 | 98 cm | 126 cm | 120 cm | 118 cm |
| 50/52 | 98 cm | 132 cm | 126 cm | 123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka freesia navy blue S17A Niebieski - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 82 cm | 88 cm | 88 cm | 37 cm |
| M | 81 cm | 84 cm | 84 cm | 35 cm |
| S | 80 cm | 80 cm | 80 cm | 33 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
Spodnie Damskie Model 338 Grey - Figl
- świetne spodnie damskie w sportowym stylu.
- nogawki zwężane
- nogawki zakończone ozdobnymi zamkami
- po bokach kieszenie
- komfortowy fason
- spodnie wykonane z gładkiego, bawełnianego materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Kalosze Model KB812-10 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Lauren Design Legowisko Cezar rozmiar 100 cm x 80 cm Szary pikowany - szary
O produkcie
100cm/80cm
70cm/60cm
50cm/40cm
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02100801 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02100801 |
Śnieżka na dach biała półmat 5l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 105 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 105 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Amelia White - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Biały |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Rucksack RED (13-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160002020 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160002020 |
Stefanplast Transporter Gulliver 3 z metalowymi drzwiami piaskowo-szary
- Specjalne uchwyty na pas samochodowy
- Możliwość zamontowania paska do noszenia transportera na ramieniu.
- Lekki i poręczny
- Wysokiej jakości plastik
- Posiada doskonała wentylację, mozliwość doczepienia kółek.
Wymiary:
długość: 61 cm
szerokość: 40 cm
wysokość: 38 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97370 |
| EAN | 8003507973701 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97370 |
| EAN | 8003507973701 |


_6aaa3ec8e1b039a2de440fd328800da_3433.jpg)