| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-41909 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-41909 |
GORSENIA FIGI K 002 MARRY MAXI
Model utrzymany w bieli, wykonany z przyjemnej w dotyku dzianiny w pięknie tłoczone wzorki.
Figi w rzeczywistości są wyższe od tych ze zdjęcia.
Skład:
90% Poliamid
7% Elastan
3% Poliester
Możliwość skompletowania z biustonoszem i figami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL,3XL,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL,3XL,2XL |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Eliza M-122 (30) Szafir - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 94-100 cm | 84-90 cm | 112-116 cm | XL |
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 90-94 cm | |
| L/S | 82-88 cm | 72-78 cm | 90-94 cm | S |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | |
| XXL/L | 90-96 cm | 94-90 cm | 106-110 cm | |
| XXXL | 102-108 cm | 84-90 cm | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Zegarek FULL HD, Nagrywaj. Dźwięk+Obraz (m.in. na ruch) itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415361 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415361 |
Spodnie Damskie Model L033 Olive - Lou-Lou
Polyester 58 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 106 cm | 74 cm |
| M | 106.5 cm | 103 cm | 71 cm |
| S | 106 cm | 100 cm | 68 cm |
| XL | 107.5 cm | 109 cm | 77 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model M017 Grey - Mosali
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| M | 95 cm | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| S | 95 cm | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| XL | 96 cm | 108 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Szary |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Komplet Model Sensual Corset Violet - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Fioletowy |
TOREBKA DAMSKA TB-S-130 CZERWONY - Inello
Wysokość 21,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XS | 83-87 cm | 79-83 cm |
| XXL | 110-117 cm | 101-104 cm |
| XXXL | 118-123 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
~Viscosa 45 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice - jagnięcina z ryżem dla psów dorosłych małych ras 3 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Nature\'s Protection Adult Light indyk i jagnięcina 200g
Karma mokra wysokiej jakości dla dorosłych psów z indykiem i jagnięciną dla psów o mniejszej aktywności fizycznej z tendencją do tycia.
Mokra karma dla psów Nature’s Protection jest dostosowana tak, aby zaspokajać różne potrzeby młodych i dorosłych psów. Wysoka jakość mięsa, które może być spożywane przez ludzi jest głównym źródłem białka. Delikatnie gotowane w celu zachowania naturalnego smaku i aromatu oraz zachowania wartości odżywczych każdej receptury. Jest idealnym uzupełnieniem do suchej karmy Nature’s Protection. Gotowa do spożycia mokra karma w optymalnej ilości na jedno karmienie jest bardzo wygodna w użyciu zarówno w domu, jak i w czasie podróży lub na wystawach. Mokra karma dla psów dorosłych składa się z rozdrobnionej naturalnie jagnięciny i indyka wzbogaconej minerałami w delikatnym rosole.
Główne źródło białka - wysokiej jakości jagnięcina i indyk Wysoka zawartość mięsa - 67% Mokra karma dostosowana jest dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym Odpowiednie dla psów uczulonych na kurczaka Zawiera rozdrobnione kawałki mięsa Minerały Wzbogacona ryżem Nie zawiera konserwantów, mączki kostnej, soi i ziaren, aromatów i wzmacniaczy smaku, ani formowanego mechanicznie mięsa Wyróżniająca się dużą smakowitością Hermetyczne, wygodne i łatwe do otwarcia opakowanie
Serwowane w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w chłodnym miejscu i zużyć w ciągu 3 dni. Wyprodukowano w Niemczech. Skład: indyk (34 %), jagnięcina (33 %), rosół, ryż ( 3 %), sole mineralne. Dodatki / 1 kg: Dodatki dietetyczne: wit. D3 - 200 TV, wit. E - 30 mg, biotyna - 300 ug. E 6 - 15 mg, E 5 - 3 mg, E 2 - 0,75 mg, E 8 - 0,03 mg. Dodatki technologiczne - guma kasja. Składniki analityczne : wilgotność - 75 %, białko - 10,6 %, oleje i tłuszcze - 6,9 %, popiół - 2,4%, włókno - 0,4 %.
| Dawkowanie: |
| Waga psa | Dzienna porcja |
| 1 kg / 5 kg / 10 kg | 90 g/ 200g / 350 g |
| 10 kg/ 20 kg/ 30 kg |
350 g/ 500 g/ 600 g
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Figi niskie Model Camilla Cappuccino - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Beżowy |
Koszula Damska Model 385 Ecru - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model T173 Black - Tessita
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| M | 90.5 cm | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| S | 90 cm | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| XL | 91.5 cm | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| XXL | 92 cm | 110 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Szlafrok Damski Model Norweg Ecru - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor |
Sukienka Model M602 Red - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Cleo Red - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |


_41909.jpg)