Nożyczki przeznaczone są do przycinania sierści u psów i kotów. Wykonane są z nierdzewnej stali, uchwyt zrobiony jest z materiału zapobiegającemu wyślizgiwanie się nożyczek z ręki .
Długość: 18 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2351 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2351 |
Tropical Super SpiruTabin B 75ml.- Roślinny pokarm w postaci tonących tabletek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
POMPA HYDRAULICZNA HYUNDAI HL-25, HL-35 , HL25 , HL35 ,3349112072
Numery do celów porównawczych:
3349112072 ,PGP511M0110CC2H2ND5D4B1B1**1PPX ,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 3349112072AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 3349112072AE |
Zapalniczka FULL HD Nagywaj. Obraz + Dźwięk + Żarnik + LED+...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415303 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415303 |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Natasza - Babella
Produkty Babella sprzedawane są w eleganckich i gustownych opakowaniach, dzięki czemu będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby.
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 100-104 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Beżowy |
ZIELONE TRAPERKI V-5506MIL CNBV-5506MIL Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
USZCZELNIACZ DWUWARGOWY POKRYWY PRZEDNIEJ URSUS 4512 , 4514 , 2418F436
Numer do celów porównawczych :
2418F436
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6562418F436 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6562418F436 |
Bluzka Model Kornelia 4 Dark Flowers/White - Tessita
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 68 cm | 94 cm |
| M | 67.5 cm | 90 cm |
| S | 67 cm | 86 cm |
| XL | 68.5 cm | 98 cm |
| XXL | 69 cm | 102 cm |
| XXXL | 69.5 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Biały |
Komplet Model V-5629 Obsidian Black - Axami
Zwiewna koszulka Obsidian z delikatnym rozcięciem , ozdobiona satynowymi kokardkami i zmysłową koronką na i pod linią biustu. W komplecie do koszulki dołączone są transparentne stringi.
Elastan 7 %
~Polamid 92 %
Polyester 36 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Zaprojektowany dla kotów małych i średnich.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 35 cm.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-jasz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-jasz |
Osłona Na Fotel - Księżniczki - Disney
Aby wyczyścić osłonę z zabrudzeń wystarczy użyć ciepłej wody z dodatkiem delikatnego środka do mycia.
Osłona chroni tył fotela, a kolorowy wzór z ulubionymi postaciami z bajek Disney uprzyjemnia dziecku czas podróży.Wymiary: 45x57 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 25324 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 25324 |
Sukienka Model 123-12 Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 74 cm |
| M | 84 cm | 68 cm |
| S | 80 cm | 64 cm |
| XL | 92 cm | 78 cm |
| XXL | 98 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 13-39 Grey Mapa Skarbów - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| XXL | 100-118 cm | 118 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Luźne spodnie ¾ typu alladynki, u dołu mankiet - ściągacz.
Komórkowa struktura dzianiny zapewnia oddychalność, odparowanie potu, gwarantuje regulację termiki, charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, jest elastyczna w czterech kierunkach, zawsze powraca do pierwotnej form, zapewnia komfort 24 godziny na dobę, jest zawsze „redy-to-wear”. Poprzez 50% zredukowanie włókien szybko schnie.
Tkanina Meryl ActiSystem: 91% poliamid, 9% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,M,S |
Sukienka Model M020 Black - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 104 cm | 100 cm | 80 cm |
| M | 102 cm | 100 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 102 cm | 96 cm | 92 cm | 72 cm |
| XL | 104 cm | 108 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Zwężana spódnica z kieszeniami SP33 Grey - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 62.5 cm | 96 cm | 68.5 cm |
| 38 | 62.5 cm | 100 cm | 72.5 cm |
| 40 | 63.5 cm | 104 cm | 76.5 cm |
| 42 | 64.5 cm | 108 cm | 80.5 cm |
| 44 | 65.5 cm | 112 cm | 84.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Ręczna Mini-Maszyna do Szycia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077733388 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077733388 |
Biustonosz push up Biustonosz push-up Laurette B1 miętowo-różowy - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Zielony |
2-Stronne Ochronne Etui do Tabletu 7".
Niezbędna rzecz dla każdego posiadacza Tabletu!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544172 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544172 |
CAR Termometr + Zegar + Woltomierz...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415466 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415466 |
Bluza Damska Model M070 Grey - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 94-101 cm |
| S/M | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |


_trixie_2351.jpg)