Zrobiona z naturalnej gumy.
Zabawka idealna do zabaw w wodzie - unosi się na wodzie. Nadaje się również dla szczeniąt.
Materiał: naturalna guma
Zabawka piszcząca: NIE
Długość: 14cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3331 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3331 |
GF Kurtka granatowa z stójką U17/2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
EARTH RATED PoopBags Reklamówki lawendowe Eco-friendly 120 szt.
✔ Pachnące lawendą
✔ Przyjazne dla środowiska
✔ Całkowicie nieprzemakalne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Earth Rated Poop Bags |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Earth Rated Poop Bags |
Sukienka Model 179-1 Viola Violet Pióra - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 112 cm | 110 cm | 76 cm |
| M | 104 cm | 100 cm | 74 cm |
| S | 100 cm | 96 cm | 72 cm |
| XL | 118 cm | 118 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Fioletowy |
SERA Reptimineral H 100ml - witaminizowany preparat dla roślinożernych gadów i płazów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Koszula Damska Model M012 Black - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
VITAPOL Piasek dla szynszyli 5,1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1061 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1061 |
Tropical Iguana Baby Sticks 250ml.- Podstawowy pokarm dla młodych legwanów zielonych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
FERPLAST Piłka kauczukowa TER 6022 5cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ferplast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ferplast |
TRIXIE Bandamka / Apaszka dla psa odblaskowa L-XL
wykonana z poliestru z elementami odblaskowymi zapinana na rzepy kolor: neonowa żółć można prać w temp. 30 st.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-30123 |
| EAN | 4011905301235 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-30123 |
| EAN | 4011905301235 |
ESPADRYLE DAMSKIE ZŁOTE 8333 GOLD - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,2 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
Yarro Miska na gumowych stopkach Smarty 3 - Bordowa 1,245l
Pojemność: 1,245 l.
Dostępna kolorystyka: bordowa, granatowa, brązowa, kiwi, turkusowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |
| Kod producenta | Y2560 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |
| Kod producenta | Y2560 |
Bokserki Model Various Mini 228/81 Turkus - Cornette
Cechy produktu:
- komfortowa guma w pasie
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- modny wzór w subtelne paski
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Koszula Damska Model A170 Paski Multicolor - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Model T159/7 Bordo - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 116-122 cm | 108-114 cm | 94-100 cm |
| L/XL | 104-110 cm | 96-102 cm | 82-88 cm |
| S/M | 92-98 cm | 84-90 cm | 70-76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
Komplet Liwia Black - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 93-100 cm | 93-100 cm | 75-82 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm | 62-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Trish Corsica-Mare M-458 Blue/Morski - Marko
Cechy kostiumu:
- Rewelacyjny, dwuczęściowy kostium kąpielowy typu \"sexy bikini\"
- uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- miseczki usztywniane, bez fiszbin, z podbiciem push up
- push up bez możliwości wyjęcia, dostępny w rozmiarach S, M, L
- świetnie zbiera piersi, unosi je, przybliża ku sobie i optycznie powiększa
- dekolt z ozdobnym sznureczkiem (sznureczek możliwy do wyjęcia)
- kostium proponowany na małe i średnie biusty
- obwód i ramiączka wiązane
- figi wiązane po bokach, na podszewce
- kolory, które podkreślą opaleniznę
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model L7 Navy/Light Grey - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 88 cm | 80 cm | 70 cm |
| 36 | 97 cm | 94 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 97 cm | 100 cm | 92 cm | 82 cm |
| 40 | 97 cm | 106 cm | 98 cm | 88 cm |
| 42 | 97 cm | 112 cm | 104 cm | 94 cm |
| 44 | 97 cm | 118 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Granatowy |
TETRA TetraMin XL Granules - Pokarm podstawowy dla większych ryb akwariowych 10 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T201378 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T201378 |
USZCZELKA WLEWU OLEJU URSUS 4512 , 4514 , 36862138
Numer do celów porównawczych :
36862138
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636862138 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636862138 |


_3331.jpg)