Materiał: guma piankowa - zabawka plywająca
Zabawka piszcząca: NIE
Średnica: 9cm
Piłki wysyłane są losowo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3444 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3444 |
Bokserki Model Perfect Authentic White - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 88-95 cm |
| M | 80-87 cm |
| S | 72-79 cm |
| XL | 96-103 cm |
| XXL | 104-111 cm |
| XXXL | 112-118 cm |
| XXXXL | 119-125 cm |
| XXXXXL | 126-132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Język rosyjski Wot Grammatika! Repetytorium gramatyczne z języka rosyjskiego z ćwiczeniami
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Helena Ossowska, Dorota Chuchmacz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Helena Ossowska, Dorota Chuchmacz |
Trixie Worki foliowe do kuwety XL 56 cm x 71 cm 10szt.
Sposób użycia:
Przed nasypaniem żwirku, w kuwecie rozpościeramy foliowy worek.
W momencie kiedy przychodzi czas na wymianę żwirku, po prostu usuwamy całą torbę razem ze żwirkiem, dzięki czemu kuweta pozostaje czysta i nie ma konieczności jej płukania lub mycia po każdej wymianie żwirku.
Szczególnie zalecana przy stosowaniu żwirków silikonowych oraz żwirków niezbrylających - które trzymamy w kuwecie przez dłuższy okres czasu.
Wymiary worków: 56 cm x 71 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4051 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4051 |
Sukienka Model 230183 Grey/Coral - Enny
Elegancka sukienka w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- luźny krój
- fason typu tulipan z lekko poszerzanymi biodrami
- dekolt okrągły
- model z delikatnym rękawkiem
- po bokach kieszenie
- przód wykonany jest z wzorzystej materiału
- tył uszyty jest z gładkiej dzianiny
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Skład: 63% wiskoza, 33% poliester, 4% elastan + 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 91 cm | 100 cm | 92 cm |
| 38 | 92 cm | 104 cm | 96 cm |
| 40 | 93 cm | 108 cm | 100 cm |
| 42 | 94 cm | 112 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
GORSENIA SZORTO-STRINGI K 090 DONNA BIAŁY
Rewelacyjne szorto-stringi damskie w zmysłowym wydaniu. Tył i boczki uszyte z delikatnej tiulowej siateczki. Z przodu wstawka z eleganckiego haftu na tiulu. Świetnie sprawdzą się również jako bielizna ślubna.
Z serii Donna: biustonosz, figi, pas do pończoch, koszulka, peniuar
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | XL |
Sukienka Model 17260 Red - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
Lauren Design Zabawka Fun rozmiar 17 cm x 5 cm Brązowy pikowany + Beżowy
O produkcie zabawka z klasą dla naszych milusińskich kolorystyka pasująca do legowisk bezpieczna, nie zawiera elementów plastikowych lub gumowych
Wykorzystane materiały trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie i gryzienie
100% poliester
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04170702 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04170702 |
Bluzka Model Estera White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Figi Model 1743 Beige - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka dzienna model M 945 - Margo Collection
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Beżowy |
Ciepły sweter o luźnym kroju GR1425 Mleczny - GrandUA
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
CHABA Obroża taśmowa regulowana 20mm / 46cm kolor: czarny łapki żółte
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
DL Szampon Dr.Seidla dla psów z chlorheksydyną 220 ml.
W przypadku problemów skórnych częstotliwość i sposób użycia skonsultować z lekarzem weterynarii. Uwagi: Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscach niedostępnych dla dzieci. Skład: Aqua, Decyl Glucoside, Lauramidopropyl Betaine, Chlorhexidine Digluconate, PEG-75 Lanolin, Cocamide DEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Hydrolyzed Collagen, Sodium Benzoate.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Płaszcz Damski Model 240041 Black - Enny
Elegancki płaszcz w czarnym kolorze.
- dekolt okrągły
- rękaw długi
- zapięcie od środka na zatrzaski
- po bokach kieszenie
- model na podszewce
- płaszcz wykonany jest z wysokiej jakości tkaniny imitującej karakuł
- produkt polski
Polyester 65 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 34 | 86 cm | 102 cm | 98 cm |
| 36 | 87 cm | 106 cm | 102 cm |
| 38 | 88 cm | 110 cm | 106 cm |
| 40 | 89 cm | 114 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
Applaws Ryby Oceaniczne puszka 156g
Składniki: Filet z Makreli 75%, Tuńczyk 30%, Ryż 1%, Woda Przegotowana 24%. Żadnych innych dodatków.
Analiza składników: Wilgotność 83 %, Białko 12%, Tłuszcze 0,3%, Popiół 2%, Błonnik 1%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Wiatrówka Gamo P-25 Blow Back 4,5mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 9367603292 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 9367603292 |
Trixie Miska podróżna silikonowa składana dla psa 1 L
Średnica: 18 cm
Kolorystyka losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25012 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25012 |
Figi Model 158 Beige - Gabidar
Kobiece figi.
- wykonane z gładkiej dzianiny
- z przodu oraz po bokach ozdobione subtelną koronką
- z przodu satynowa kokardka
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model Nadia 3 Grey - Tessita
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 90/100 cm | 102 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 90/100 cm | 96 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 90/100 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 90/100 cm | 110 cm | 102 cm | 96 cm |
| XXL | 90/100 cm | 116 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |


_3444.jpeg)