Piłeczka świetnie się odbija, a charakterystyczne kolory nie pozwalają się jej zgubić.
Średnica 5,5 cm
Piłki wysyłane losowo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3440 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3440 |
Dolina Noteci Premium z dziczyzną puszka 400 g x 12 szt.
Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras bogata w dziczyznę
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 91-93 cm | 74-78 cm |
| M | 96-100 cm | 89-91 cm | 70-74 cm |
| S | 92-96 cm | 87-89 cm | 66-70 cm |
| XL | 104-108 cm | 93-95 cm | 78-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
TOREBKA LISTONOSZKA CZERWONA TB-W-82 CZERWONY - Inello
Wysokość 16 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Rosie B1 Black/Pink - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model K395 Mint - Katrus
- zwiewna sukienka
- na cienkich ramiączkach
- wykonana z gładkiej, jednolitej tkaniny
- efektowne drapowanie przy dekolcie
- krój eksponujący nogi
- nieco luźniejszy fason maskujący drobne niedoskonałości figury
- dłuższy tył
- doskonała propozycja na co dzień lub na randkę
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
Mini-Kamera WiFi/P2P HD (zasięg cały świat!) + Super Szeroki Kąt Widzenia + Zapis...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590175110954 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590175110954 |
Figi Model 547P Adeline White - Gaia
Eleganckie, wygodne figi o klasycznym kroju. Wykonane są z miękkiej mikrofibry połączonej z elementami oryginalnego haftu. Dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowanym surowcom figi idealnie układają się na sylwetce. Środek zdobi delikatna kokardka.
Do kompletu polecamy biustonosz Adeline.
Elastan 8 %
~Polamid 74 %
Polyester 13 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Termometr szklany do akwarium z przyssawką 11 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8605 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8605 |
ZAMSZOWE WORKERY WIĄZANE WSTĄŻKĄ J-8686B CNBJ-8686B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
CHABA Smycz skórzana 16mm / 130cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
SZNUROWANE ESPADRYLE K1720804NE Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Megan M-056 Orange - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 73-78 cm | 88-90 cm |
| M | 88-94 cm | 70-75 cm | 85-87 cm |
| S | 84-90 cm | 67-72 cm | 82-84 cm |
| XL | 96-102 cm | 79-84 cm | 93-94 cm |
| XXL | 100-106 cm | 79-84 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Bluzka Model M253 Sky Blue - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Figi-Spodenki Model 126 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 82-92 cm |
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Natal 10528 Black - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| 48 | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
BAUSOLID spray żółty 1021 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BAUSOLID |
| Kod producenta | b6 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BAUSOLID |
| Kod producenta | b6 |
Pistolet Laserowy (amerykański Colt 1911A1) + Elektroniczna Tarcza Strzelnicza.
Duży Pistolet Laserowy (replika amerykańskiego...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906686895324 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906686895324 |
MOKASYNY DAMSKIE NIEBIESKIE 3147 L.BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Żakiet Model S061 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 92 cm | 84 cm |
| M | 87 cm | 88 cm | 82 cm |
| S | 87 cm | 84 cm | 80 cm |
| XL | 88 cm | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
T640C-011 T40C-011Servo Pull Rod Set - Łącznik Serwa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-011 |


_3440.jpeg)