Miseczki wykonane zostały z mocnej i grubej ceramiki odpornej na uderzenia. Komplet można w bardzo łatwy i szybki sposób rozłożyć do mycia.
Produkt jest bardzo solidnie wykonany i na pewno posłuży przez lata.
Wymiary: miseeczki 0,25l -szerokość 12,5cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24790 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24790 |
Elegancka eteryczna damska bluzka TR1831 Szafirowy - Trand by GrandUA
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 46 | 104 cm |
| 48 | 108 cm |
| 50 | 112 cm |
| 52 | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 3D 47x42x15 cm.
Zalety: - wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras
Rozmiar: 47x42x15 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2378 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2378 |
Front Wheel Link Rod 4wd12-09 Łącznik Przedni 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-09 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-09 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Spodnie Damskie Model 307 Sky Blue - Figl
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Damski Model SWE148 Ecru - MKM
~Polamid 2 %
Polyester 2 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 62 cm | 108 cm |
| M | 61 cm | 100 cm |
| S | 60 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Świecące Pałeczki Fluorescencyjne 50szt. (5 kolorów).
Światło Chemiczne/Fluorescencyjne 50szt. (5 kolorów).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341545 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341545 |
Figi Model VF-232 Bordo - Vena
75% poliamid, 15% elastan, 5% poliester, 5% bawełna
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-112 cm |
| M | 92-102 cm |
| XL | 112-122 cm |
| XXL | 122-132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Ciążowa Model 1627C Black - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 71 cm | 98 cm | 94 cm | 94 cm |
| S/M | 70 cm | 92 cm | 88 cm | 88 cm |
| XXL | 72 cm | 104 cm | 100 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Zestaw Trzecia Ręka + Lupa + Szczypce...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734499 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734499 |
Sukienka dzianinowa B-030 Cornflower - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
EARTH RATED PoopBags Woreczki Eco-friendly 300 szt.
✔ Pachnące lawendą
✔ Przyjazne dla środowiska
✔ Całkowicie nieprzemakalne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Earth Rated Poop Bags |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Earth Rated Poop Bags |
CHABA Smycz taśmowa ozdobna 10mm / 130cm kolor: niebieski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
V912-27 Horizontal stabilizer - Stabilizator Ogona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V912-27 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V912-27 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Carlotta Acetosella M-327 Green - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
~Polamid 20 %
wełna 4 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63 cm | 110 cm |
| M | 61 cm | 104 cm |
| S | 60 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model MOE370 Popiel - Moe
Polyester 12 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 83 cm | 102 cm | 96 cm |
| M | 83 cm | 97 cm | 91 cm |
| S | 83 cm | 92 cm | 86 cm |
| XL | 83 cm | 107 cm | 101 cm |
| XXL | 83 cm | 112 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
DAKO-ART Maciuś Lux - Pełnowartościowy pokarm z tranem dla kanarków 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Legginsy Model Camilla Black - Ewlon Trendy Legs
Modne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie, kryjące
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- legginsy wykonane są z rozciągliwego materiału
- po bokach melanżowe wstawki
- idealnie dopasowują się do ciała
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
Sandał STYLOWE SANDAŁKI Z KORALIKAMI 3095-14BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |


_miski_ceramiczne_.jpg)