Miseczki wykonane zostały z mocnej i grubej ceramiki odpornej na uderzenia. Komplet można w bardzo łatwy i szybki sposób rozłożyć do mycia.
Produkt jest bardzo solidnie wykonany i na pewno posłuży przez lata.
Wymiary: miseczka 1,6l -długość: 41,5cm , wysokość: 8,5cm, średnica: 20 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24642 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24642 |
Vidaron impregnat palisander indyjski 0,7l powłokotwórczy
Nowoczesny impregnat ochronno-dekoracyjny, zawierający Teflon® surface protector, przeznaczony do zabezpieczania surowego drewna i materiałów drewnopochodnych. Nadaje impregnowanym elementom eleganckie matowe wykończenie, podkreślające naturalny rysunek słojów drewna. Zapewnia 6-letnią gwarancję skutecznej ochrony.
Charakterystka:
- chroni przed grzybami, sinizną i owadami
- głęboko penetruje
- odporny na trudne warunki atmosferyczne
- zawiera wosk: zwiększona wodoodporność
- na zewnątrz i do wewnątrz
Informacje dodatkowe:
- wydajność do około 11 m²/l
- opakowania: 700 ml, 2,5l, 4,5l, 9l
- dostępne kolory: 15 kolorów
- stopień połysku: mat
- typ wykończenia: drewno naturalne w dotyku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |
Spódnica Model M054 Multicolor - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 36 | 67-70 cm |
| 38 | 70-73 cm |
| 40 | 74-77 cm |
| 42 | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
T638-024 Tail Blade - Tylne śmigło
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-024 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-024 |
Płaszcz Damski Model Tuzla 10567 Green - Click Fashion
~Polamid 25 %
~Rayon 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 112 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model Emma Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Żakiet Model M114 Black - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
Sandał SANDAŁKI NAD SZEROKIM OBCASIE SZARE B-64 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Figi Model Eco-Sa White - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
PatentoPet Obroża Basic XL czerwona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
Profesjonalny Podsłuch Nagrywający Dźwięk (4GB) + Bluetooth + Zapis Rozmów Tel. + MP3 + VOX itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415302 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415302 |
Koszulka nocna Koszula nocna Model TCB.9453 - Dn-nightwear
- rękaw krótki
- dekolt w serek
- z przodu zapięcie na zatrzaski
- łatwy dostęp do piersi
- kieszenie z przodu
- wygodny fason
- model idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży oraz mam karmiących
- koszula wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
- wzór w groszki
Polyester 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
NAKRĘTKA ŚRUBY KORBOWODU URSUS 4512 , 4514 , 33221328
Numer do celów porównawczych :
33221328
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65633221328 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65633221328 |
Alkomat Cyfrowy Blow in Excellent.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415622 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415622 |
Poduszka, w kształcie oponki, dla kotów i małych psów, dająca Twojemu pupilowi komfort i wygodę, otulając go w swoich objęciach. Twój pupil polubi kształty oponki i jej wygodną poduszkę od pierwszego razu. Zastosowany bardz materiał stosowany do produkcji przytulanek dla najmłodszych.
mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Rozmiar M
średnica ok 55 cm, grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-mf-tygr |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-mf-tygr |
Flexi Vario linka 8 metrów rozmiar M - Turkusowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Włoski Pistolet Skałkowy (dekoracyjny) 3-lufowy z XVIIw. - Srebrny.
3-lufowego z XVII wieku - Srebrny.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620119 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620119 |
Sukienka Model Rico Black - Dursi
Polyester 75 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 74 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model SP20 Navy - Nife
~Rayon 25 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 53 cm | 92 cm | 70 cm |
| 38 | 53 cm | 96 cm | 74 cm |
| 40 | 53 cm | 100 cm | 78 cm |
| 42 | 54 cm | 104 cm | 82 cm |
| 44 | 54 cm | 106 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
AVA STRINGI AV 1102 CZARNY SIMPLEX
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,S |
Torebka Model HJ850 Yellow - Diana & Co
Modna listonoszka damska.
- zapinana na klamerkę
- kieszonka z tyłu zapinana na zamek
- dwie otwarte kieszonki w środku
- kieszonka w środku zapinana na zamek
- materiał ekoskóra
- model nie mieści formatu A4
- długi regulowany pasek
- pasek odpinany
Szerokość dna 10 cm
Wysokość 22 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diana & Co |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diana & Co |
| Kolor | Żółty |


_24640.jpg)