| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24853 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24853 |
TRIXIE Plastikowy domek dla chomika 16 x 14 x 9 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61341 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61341 |
Sukienka Model ASU0005 Cream - ABG
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 86 cm | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 87 cm | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 88 cm | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 88 cm | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
Sandał SANDAŁKI ESPADRYLE NA KOTURNIE CZARNE 6823 BLACK - Inello
Wysokość platformy 3,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,6 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
FILTR OLEJU SILNIKA 87679494, 87679598, SF - SP 4833, SP4833
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 87679494, 87679598 |
| EAN | 87679494, 87679598 |
| Zastosowanie | Filtr+oleju+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 87679494, 87679598 |
| EAN | 87679494, 87679598 |
| Zastosowanie | Filtr oleju silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Klasyczna koszula o swobodnym kroju GR1369 Pink - GrandUA
Skład: 70% polyester 30% jedwab
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Sandał SANDAŁKI DAMSKIE ESPADRYLE BEŻOWE K1804601 ARENA - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Jednoczęściowy Model Korsyka I Black - Ewlon
Rewelacyjny jednoczęściowy kostium kąpielowy.
- klasyczny krój
- usztywniane miseczki
- górna część miseczki ozdobiona jest efektownymi, błyszczącymi koralikami i cyrkoniami
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, odpinane
- z tyłu głębokie wycięcie
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- z przodu marszczenia, które świetnie kryją niedoskonałości figury
- przód podszyty jest dodatkową dzianiną
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | E |
| 46 | 122-127 cm | 90-95 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
Saszetka Biodrówka Nerka prążek NEW! 0821k Green - Manzana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Zielony |
Bluza model 1483 Cream - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 85 cm | szer. na plasko:58 cm |
| M | 84 cm | szer. na plasko:56 cm |
| S | 84 cm | szer. na plasko:54 cm |
| XL | 85 cm | szer. na plasko:60 cm |
| XXL | 86 cm | szer. na plasko:62 cm |
| XXXL | 86 cm | szer. na plasko:64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Motor Fixed Accessories FT012-8 Uchwyt Mocowanie Silnika
Uchwyt Mocowanie SilnikaOryginalne części zamienne do motorówki FT012.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-8 |
Zaprojektowany dla kotów małych i średnich.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 35 cm.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-lifi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-lifi |
Spodnie Damskie Model MOE351 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 102 cm | 32 cm | 105 cm | 70-86 cm |
| M | 102 cm | 31 cm | 100 cm | 66-81 cm |
| S | 102 cm | 30 cm | 95 cm | 62-76 cm |
| XL | 102 cm | 33 cm | 110 cm | 74-91 cm |
| XXL | 102 cm | 34 cm | 115 cm | 78-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Petmex Gryzak ze skóry rolowany 23 cm 1 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194229 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194229 |
Sukienka Model L012 Szafir - Lapasi
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 143 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 143 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 143 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 143 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Model 1080 Vivienne Ecru - Fernand Peril
Seksowne stringi w trzech klasycznych kolorach.
- prz?d i ty? z g?adkiej mikrofibry
- biodra oplata koronka
- urocza kokardka
- do kompletu polecamy biustonosz Vivienne
Sk?ad: 60% poliamid, 20% elastan, 17% poliester, 3% bawe?na.
Elastan 20 %
~Polamid 60 %
Polyester 17 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| XS | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fernand Peril |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fernand Peril |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Rubinoe Jaspis Collection Red - Livia Corsetti Fashion
Polyester 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 96-104 cm | 91-97 cm |
| S/M | 88-96 cm | 84-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model 56-2 Neon Green - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Skład surowcowy: 70% Wiskoza, 10% Elastan, 10% Poliamid, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1583 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1583 |
Selecta FAFI Szampon pielęgnacyjny dla psów z olejkiem norkowym 200ml.
Do regularnej pielęgnacji oraz utrzymania prawidłowej higieny skóry i sierści psów. Dzięki delikatnym detergentom oraz dodatkowi olejku norkowego zmniejsza ryzyko występowania uczuleń, natłuszcza i zwiększa elastyczność skóry i sierści.Sposób użycia: W zależności od upodobania , szampon rozcieńczyć wodą w stosunku 1:4. Nanieść na wilgotną sierść i delikatnie rozprowadzić w celu uzyskania piany. Dokładnie spłukać letnią wodą. Dla lepszego efektu powtórzyć mycie. Chronić oczy i uszy zwierzęcia.Skład: Woda, baza szamponowa, mieszanina substancji powierzchniowo czynnych, substancje natłuszczające i odżywcze, olejek norczy, kompozycja zapachowa, barwnik, konserwant, zagęszczacz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |


_miska_tr_met_nag.jpeg)