Pojemność 2,8l., średnica:24cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24855 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24855 |
Lampa - Projektor Morska Laguna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308720135 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308720135 |
Rękawiczki Pieprz i sól Black - Art of polo
wełna 70 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Amelya 205 Khaki - IVON
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 90 cm | 124 cm | 84 cm | 102 cm |
| S/M | 85 cm | 120 cm | 76 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Zielony |
Tshirt Męski Model 17182 White - YourNewStyle
Skład: 100% bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
Zabawka - ZESTAW EDUKACYJNY: Sekrety Elektroniki (ponad 180 eksperymentów!!).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415192 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415192 |
POMPA HYDRAULICZNA HANOMAG 16320 ,A32.7L 16320 ,16973 ,550116320
Numery do celów porównawczych:
16320 ,A32.7L 16320 ,16973 ,550116320
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16320AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16320AE |
STURDI BAG - TRANSPORTER - TORBA - L EARTHY TAN
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: earthy ten / brąz ziemi (beż).
Wymiary: 46 x 30,5 x 30,5 cm.
Waga: ok 1,2 kg.
Max. obciążenie 18,2 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Mocowanie (na głowę) NVMT do Noktowizorów Yukon.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4810471000272 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4810471000272 |
Sukienka Model SUK 116 Grey - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 88 cm | 72 cm |
| 38 | 100 cm | 92 cm | 76 cm |
| 40 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 42 | 100 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Brit Training Snack L - przysmaki dla psów 200g
ZALETY :
- Smakowite
- Wspaniale motywujące
- zrównoważone kalorycznie
- wysoko przyswajalne
SKŁAD :
ryż, kurczak, syrop glukozowy, olej z łososia, hydrolizowana wątróbka z kurczaka, kolagen.
OPTYMALNA DAWKA DZIENNA :
276,5 KCAL = 15-35szt
1szt = 7,9 KCAL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Sukienka Model 13-33A Grey Melange - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model Houston M15B Begie - Cocoviu
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 88 cm | 76 cm |
| M | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 88 cm | 80 cm | 68 cm |
| XS | 84 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Beżowy |
Trampki Slip-on Model KBE408 Blue - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.8 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Niebieski |
Lauren Design Legowisko Cezar rozmiar 70 cm x 60 cm Granatowy pikowany - szary
O produkcie
100cm/80cm
70cm/60cm
50cm/40cm
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02701101 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02701101 |
Figi Model 708P Johanna Black - Gaia
Eleganckie, wygodne figi o klasycznym kroju. Wykonane są z miękkiej mikrofibry połączonej z elementami oryginalnego haftu. Dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowanym surowcom figi idealnie układają się na sylwetce.
Do kompletu polecamy biustonosz 708.
Elastan 4 %
~Polamid 61 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
Botki Model KBQQ012 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
EKO ZOO Podściółka drzewna dla królików, świnek morskich i chomików *Pigwa* 4l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eko Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eko Zoo |
Koszulka nocna HALKA SEVILLE granatowy - Kalimo
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Granatowy |
Figi Wysokie Model 50041 Black - Plie
Elastan 15 %
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 104-112 cm | 76-84 cm |
| M | 96-104 cm | 68-76 cm |
| S | 88-96 cm | 60-68 cm |
| XL | 112-122 cm | 84-96 cm |
| XS | 80-88 cm | 52-60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Plie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Plie |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Piękna, stylowa sukienka MM1045 Yellow - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Żółty |


_trixie_24852.jpg)