Specjalna miseczka posiada trzy wypustki, które spowalniają szybkość jedzenia karmy.
Miseczka z gumowym pierścieniem zapobiegającym przesuwaniu się.
Wymiary: pojemność: 450ml, średnica 20 cm
Kolorostyka losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25031 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25031 |
Komplet Model Satinia robe Grey - Obsessive
Szlafrok Satinia ze szczegółami:
- uszyty z połyskującego materiału
- magnetyzujący, szary kolor
- wiązany szerokim paskiem łatwo rozpakować prezent!
- rękawki 3/4 z elegancką ozdobą z czarnej gipiury
- w komplecie stringi
- delikatna, miękka tkanina
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Szary |
Legginsy Model Fortessa Black/Grafit - Bas Bleu
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
ZOLUX Obroża NIGHT FISH 30cm/10mm kol.czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510025no |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510025no |
- delikatna koronka z kwiatowym motywem
- pod biustem koronka oraz satynowa kokardka
- czekoladowy paseczek podkreślający biust
- szerokie, regulowane ramiączka obszyte koronką
- koszulka dopasowuje się do ciała
- dół obszyty koronką
- miękki, elastyczny materiał (82% poliamid, 18% elastan)
- w komplecie koronkowe stringi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | L/XL,XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | L/XL,XXL |
Sweter Damski Model LS171 Beige - Lemoniade
- stylowa narzutka
- wykonana z przyjemnej dzianiny
- długi rękaw
- luźny krój zapewniający komfort użytkowania
- niezastąpiony o każdej porze roku
Skład: 100% akryl
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| S-L | 88 cm | 100 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz półusztywniany
Górna miska wykonana z koronki
Dolna miska i bawet obszyta dwukolorową dzianiną
Boczki biustonosza wykonane są z grubej dzianiny
Pionowe fiszbiny boczne
Miseczka od wewnątrz wykończona bawełną
Ramiączka nie odpinają się
Do kompletu dostępne figi i stringi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Popielaty |
| rozmiar | 80B,70I,65I,90B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Popielaty |
| rozmiar | 80B,70I,65I,90B |
Natures Menu z kurczakiem, łososiem i tuńczykiem saszetka 100g
Stworzona wyłącznie z naturalnych nieprzetworzonych składników oferuje prawidłowo zbilansowane witaminy i minerały.
Zawierając ponad 70% prawdziwego mięsa oraz inne składniki odżywcze, zapakowanego w wygodne w użyciu saszetki, zapewni kotu smaczny i pożywny posiłek.
Jest wolna od glutenu pszenicznego, kukurydzy, jęczmienia, żyta, owsa, produktów mleczarskich oraz nie zawiera żadnych sztucznych barwników, aromatów i konserwantów i innych sztucznych ulepszaczy.
Dostępne w 100g saszetce.
Skład:
kurczak min.61%; łosoś min 6%; tuńczyk min. 4%; minerały, pochodne roślinne i cukry.
Analiza:
białko 11%; olej 6%; błonnik 0,2%; popiół 2,5%; wilgoć 81%; wit. A (2000 iu/kg); wit.D3 (200iu/kg), wit.E alfa-tokoferol (16mg/kg), tauryna (300mg/kg).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Menu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Menu |
Mobilny Multi-Zagłuszacz Lokalizatorów GPS+GPRS/GSM/UMTS + 2G/3G/4G/LTE + WiFi/Bluetooth...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734152599 |
ZOLUX Szelki BUBBLE FISH 10mm kol.brązowy
Wymiary: 30x170x105
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510050cho |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510050cho |
Sukienka Model M318 Red - Makadamia
świetna sukienka damska.
- fason typu tulipan
- dekolt okrągły
- rękaw o długości 3/4 typu kimono
- po bokach kieszenie
- długość midi
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z przyjemnego w dotyku, dresowego materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 90 cm | 82 cm | 84 cm |
| 38 | 96.5 cm | 95 cm | 87 cm | 89 cm |
| 40 | 97 cm | 100 cm | 92 cm | 94 cm |
| 42 | 97.5 cm | 105 cm | 97 cm | 99 cm |
| 44 | 98 cm | 110 cm | 102 cm | 104 cm |
| 46 | 98.5 cm | 115 cm | 107 cm | 109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
Szorty TAVIA Beige - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M148 Kratka - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| S/M | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
Rajstopy Wzorzyste Model Sin 20 den Black - Fiore
Seksowne rajstopy.
- grubość 20DEN
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- niewidoczne wzmocnienie palców
- wygodny płaski szew
- oryginalny wzór
~Polamid 88 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
Stefanplast Transporter Gulliver 1 z plastikowymi drzwiami piaskowo-szary
- Specjalne uchwyty na pas samochodowy
- Możliwość zamontowania paska do noszenia transportera na ramieniu.
- Lekki i poręczny
- Wysokiej jakości plastik Wymiary:
długość: 48 cm
szerokość: 32 cm
wysokość: 31 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97160 |
| EAN | 8003507971608 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97160 |
| EAN | 8003507971608 |
Komplet Model 812-CHE-1 Black - Obsessive
Zobacz więcej:
- prześwitująca siateczka z pasem koronki
- regulowane ramiączka
- dekolt zdobiony perełkami
- seksowne, malutkie wycięcie między piersiami
- w komplecie czarne stringi
- miły w dotyku, dopasowujący się materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
AQUA EL Zestaw akwariowy HEXA SET II 60l/czarny
Idealny jako oryginalne akwarium ozdobne. oświetlenie IP67 automatyczna grzałka AQUAEL plastikowa ramka? podstawa otwierana klapka ? łatwe karmienie przepływowy filtr biologiczny w pokrywie dwa koszyki filtracyjne wymiar 41x41x60 PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE. CZAS OCZEKIWANIA MIN. 14 DNI. Zgodnie z punktem 22.4 regulaminu sklepu towar nie podlega zwrotowi oraz wymianie.
| Nazwa produktu | Oświetlenie E27 | Poj. w l | Grzałka | Pompa | Kod produktu | EAN |
| HEXASET II 20 E27 czarny | 1 x 9W | 20l | 1 x 25W | CIRCULATOR 350 | 106122 | 5905546051774 |
| HEXASET II 60 E27 czarny | 1 x 11W | 60l | 1 x 50W | CIRCULATOR 350 | 106061 | 5905546051439 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 106061 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 106061 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | granatowy/niebieski |
| rozmiar | 36,38,40,42,44 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | granatowy/niebieski |
| rozmiar | 36,38,40,42,44 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Spódnica Model M537 Wzór 60 White - Figl
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |


_wolne_jedz_nie.jpg)