Pojemność: 250 ml
Średnica: 12 cm
Różne kolory. Istnieje możliwość wyboru koloru, ale wiąże się to z dłuższym czasem oczekiwania na realizacje zamówienia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25270 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25270 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-305 Morela - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90C | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 107-109 cm |
| 95C | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Pomarańczowy |
WD-IMPEX Klatka dla małych gryzoni CHATKA 52,5 x 42,5 x 67 cm
Wyposażenie: domek, kołowrotek, podest i tuba.
KOLORYSTYKA LOSOWA Wymiary: 52,5 szer. x 42,5 głębokość x 67 wys.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Koszula Damska Model VT026 Rudy - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Brązowy |
Figi Model Sonia Black/Fuksja - Gorteks
- delikatna kokardka z przodu bielizny,
- bawełniany klinek gwarantujący wygodę i komfort noszenia.
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
QUIZ GEOGRAFICZNY AMERYKA PŁD, /ALEXAND
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model VB-300 Grey/Pink - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65G | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70B | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
Figi Wysokie Model Demi Black - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 108-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model L153 Navy - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Granatowy |
Stefanplast Toaleta / Kuweta kryta Cathy z filtrem dla kota biało-zielona
Wymiary:
Długość: 56 cm
Wysokość 40 cm
Szerokość 40 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97548 |
| EAN | 8003507975484 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97548 |
| EAN | 8003507975484 |
Komplet Model Rachelle Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Dyktafon/Podsłuch Nagrywający (11-DNI PRACY!) w Kształcie Cygara (poj. 250h) + Szyfrowanie + Magnes.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773425914 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773425914 |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
GF Derka niebieska SOFTSHELL DW71/XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
VITAPOL Wapieńko naturalne dla królików i gryzoni 40g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1056 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1056 |
Diamond Pets Kokardka plastikowa na małej frotce mix
Rozmiar kokardki 2cm, rozmiar frotki ~2cm. Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamond Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamond Pets |
TRIXIE Ptaszek z dzwonkiem 9 cm
Wielkość: 9 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5309 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5309 |
SLIPONY Z NASZYWKAMI FC-V203N Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Damska Model Hana 2118 AW/17 K1 Pink - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Różowy |
Mikita Fosforan Wapnia A+D3+E Megavit 50 tabl.
Analiza: wapń ? 170 g, fosfor ? 110 g, sód ? 0,012 g.
Właściwości i działanie: Uzupełnia niedobory wapnia i fosforu, pierwiastków wchodzących w skład kośćca. Wit. A wpływa korzystnie na wzrost i rozwój młodych zwierząt. Wit. D3 reguluje przemianę wapniowo- fosforową.
Właściwości i działanie: Uzupełnia niedobory wapnia i fosforu, pierwiastków wchodzących w skład kośćca. Wit. A wpływa korzystnie na wzrost i rozwój młodych zwierząt. Wit. D3 reguluje przemianę wapniowo- fosforową.
Wskazania: Szczenięta w okresie intensywnego wzrostu, samice ciężarne i karmiące.
Dawkowanie: 1 tabl./10 kg c.c. dziennie. W sytuacjach niedoborowych 1 tabl./5 kg c.c. lub wg wskazań lekarza weterynarii. Skład: fosforan dwu wapniowy drożdże piwne, węglan wapniowo-magnezowy, sacharoza, serwatka, glikol propylenowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
Sukienka Model VT073 Beige - Venaton
~Viscosa 35 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |


_25270_2.jpg)