| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6064 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6064 |
Sukienka Model B062 Green - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 98-107 cm | 82-91 cm |
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Stringi Model VS-283/293 Black - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Linda 206 Black - IVON
Polyester 85 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 88 cm | 82 cm | 68 cm |
| 38 | 93 cm | 92 cm | 86 cm | 72 cm |
| 40 | 94 cm | 96 cm | 90 cm | 76 cm |
| 42 | 95 cm | 100 cm | 94 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Martha Vitamina M-477 Orange - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium z \"siateczką\"
- ażurowym zdobieniem
- idealny na mniejsze i średnie piersi (konstrukcja optycznie powiększa biust)
- w komplecie z wysokimi figami
- wyjątkowa, bardzo modna stylistyka
- biustonosz usztywniany, z wbudowanym na stałe push up-em (push up w rozmiarze S, M, L, XL)
- ładnie zbiera piersi, unosi je i odpowiednio modeluje
- z fiszbinami w dolnej części miseczek
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód elastyczny, zapinany na plecach na klamerkę
- najnowsza kolekcja Lato 2018
Kostium proszę traktować jako \"mała S\", \"mała M\" itp. Dla pełnego komfortu śmiało sugerujemy zamawiać minimum 1 rozmiar większy, niż zazwyczaj się nosi.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 74-79 cm | 86-87 cm |
| M | 91 cm | 71-76 cm | 84-85 cm |
| S | 89 cm | 68-73 cm | 82-83 cm |
| XL | 95 cm | 77-82 cm | 88-89 cm |
| XXL | 97 cm | 80-85 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Kombinezon Damski Model MOE305 Pink - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 150 cm | 100 cm | 94 cm | 80 cm |
| M | 149 cm | 96 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 148 cm | 92 cm | 86 cm | 72 cm |
| XL | 151 cm | 104 cm | 98 cm | 84 cm |
| XXL | 152 cm | 108 cm | 102 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model B053 Black - BE
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-103 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
- góra wykończona delikatną obszywką z paskiem silikonowym, dzięki czemu bielizna zawsze pozostaje na swoim miejscu
- u dołu zastosowane niezwykle wygodne i funkcjonalne zapięcie na haftki
- przód ozdobiony przeźroczystymi wstawkami Figi Feel wykonane są delikatnej i jednocześnie mocnej dzianiny, przepuszczającej powietrze. Będą stanowiły idealne uzupełnienie codziennej garderoby.
~Polamid 60 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Seul M07B Pink - Cocoviu
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 84 cm | 80 cm |
| M | 92 cm | 80 cm | 76 cm |
| S | 88 cm | 76 cm | 72 cm |
| XS | 84 cm | 72 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Różowy |
Trixie Saszetka / Woreczek na przysmaki 10 x 14 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3227 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3227 |
Okulary/Lupa Zegarmistrzowska (Szkła 20x) + 2x LED.
Szerokie Zastosowanie!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779999 |
Figi Model 0003 White - Vestiva
~Polamid 86 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Biały |
Płaszcz ze stójka model PLA020 - Mattire
Polyester 77 %
~Viscosa 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| 42 | 101-104 cm | 95-98 cm | 75-78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 17237 Red - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 92 cm | 90 cm | 72 cm |
| M | 87 cm | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| S | 86 cm | 84 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Model M453 Green - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Spodnie Damskie Model ShapeSlim Pants Climaline Black - GWINNER
Materiały wykonane w technologii Archroma? utrzymują skórę suchą nawet podczas najbardziej intensywnego wysiłku fizycznego, zapewniając maksymalny komfort.
- transport wilgoci z powierzchni skóry na zewnątrz
- optymalne chłodzenie skóry
- szybkoschnący materiał
- materiał łatwy w pielęgnacji
- materiał długo zachowuje swoje właściwości
Skład: 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 76 cm |
| XXL | 108 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model K253 Black - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
TOREBKA Z DŁUGIMI USZAMI TB-S-174 NIEBIESKI - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M326 Black - Makadamia
Klasyczna trapezowa sukienka
- dekolt w serek
- długi rękaw
- długość midi
- wykonana z wysokiej jakości materiału
- zdobiona pozłacaną blaszką
- produkt polski.
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 116 cm | 84 cm | 96 cm |
| 38 | 90 cm | 120 cm | 88 cm | 100 cm |
| 40 | 90 cm | 124 cm | 92 cm | 104 cm |
| 42 | 90 cm | 128 cm | 96 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
Stringi Desire S stringi biały - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
DAKO-ART Chrumiś - pełnowartościowy pokarm dla królików 10l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |


_trixie_6064.jpg)