| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-60742 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-60742 |
Sukienka Model 17740 Navy - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 70 cm | 74 cm | 64 cm |
| M | 155 cm | 68 cm | 70 cm | 62 cm |
| S | 155 cm | 66 cm | 66 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Merry Hollywood-Nero M-356 Pink/Black - Marko
Seksowne bikini na tzw. włoskiej misce
Ze stałym wypełnieniem push up i bocznymi fiszbinami
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonałe na małe i średnie biusty
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący
Odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Soczysta kolorystyka
Wiązane figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 74-79 cm | 85-86 cm | |
| L/S | 82-90 cm | 74-79 cm | 85-86 cm | S |
| M | 88-94 cm | 71-76 cm | 83-84 cm | |
| S | 82-90 cm | 68-73 cm | 80-82 cm | |
| XL | 96-102 cm | 77-82 cm | 87-88 cm | |
| XL/M | 88-94 cm | 77-82 cm | 87-88 cm | M |
| XXL/L | 92-98 cm | 80-85 cm | 89-90 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
PROZOO Jerki Krzyż żółte- przysmaki o smaku serowym 50szt.
Patyczki o długości 13cm w kształcie krzyża z serem - idealny przysmak, który skutecznie utrzymuje czystość i higienę w jamie ustnej pupila.
Dzięki swym właściwościom zapobiega gromadzeniu się osadów i kamienia nazębnego oraz likwiduje nieprzyjemny zapach z jamy ustnej pupila.
Skład:
- masa serowa
- susz mięsny
- witaminy,
- dodatki mineralne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
Produkt nie zawiera ftalanów.
Podwójna warstwa bawełny 180 g
przód:100% bawełna
2 różne wzory w zestawieWymiary: 21x26 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16391 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16391 |
WYSOKIE TRAMPKI ZE WSTĄŻKĄ AB-15G CNBAB-15G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model ED005-1 Malina - Ella Dora
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 89 cm | 94 cm | 86 cm | 80 cm |
| 38 | 90 cm | 98 cm | 90 cm | 84 cm |
| 40 | 91 cm | 102 cm | 94 cm | 88 cm |
| 42 | 92 cm | 106 cm | 98 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Różowy |
Tatrapet Breloczek z torebkami na odchody 491.37
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
Bluzka sportowa z dzianiny GR1232 dżins - GrandUA
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Model Lorey Black - Livia Corsetti Fashion
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm | 72-80 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm | 62-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
GRANATOWE SLIPONY 29230N CNB29230N Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Model Maja White - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Strój jednoczęściowy ALINKA II
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | grafit/czerwony |
| rozmiar | 36,38,40,42,44 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | grafit/czerwony |
| rozmiar | 36,38,40,42,44 |
TRIXIE Buty ochronne dla psa rozmiar XXL 2 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19475 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19475 |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 9A 93x81x21 cm.
Zalety: - wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras
Rozmiar: 93x81x21 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2411 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2411 |
Pończochy Model 820-STO-1 Black - Obsessive
Uwodzicielskie szczegóły:
- rozpalające zmysły połączenie czarnej siateczki i koronki
- pończochy nie są samonośne, pasują idealnie do gorsetu w tej kolekcji
- miły w dotyku, dopasowujący się materiał
~Nylon 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Komplet M369 Black - Figl
Elastan 2 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 131-3 Grey Grafit - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 88 cm | 92 cm | 82 cm |
| S | 86 cm | 90 cm | 80 cm |
| XL | 98 cm | 100 cm | 90 cm |
| XS | 82 cm | 82 cm | 72 cm |
| XXL | 102 cm | 104 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
TRAMPKI NEW AGE 083ST_B - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Szelki ze smyczą dla kota - regulowane 26-43 cm
Wymiary uprzęży 26-43cm, szerokość taśmy 10 mm, długośc smyczy 1,2 m.
Kolory: fioletowy, czarny, czerwon, niebieski
Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4188 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4188 |
KOSZULKA LD 75 Suave black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |


_60742.jpg)