| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43182 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43182 |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 99-107 cm | 82-91 cm |
| L/XL | 66-106 cm | 90-97 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model MM 002-1 White/Black - Morimia
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 88 cm | 74 cm |
| M | 90 cm | 84 cm | 70 cm |
| S | 82 cm | 80 cm | 66 cm |
| XL | 98 cm | 92 cm | 78 cm |
| XS | 74 cm | 76 cm | 62 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1462cz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1462cz |
TRIXIE Drapak dla kota Elda 48 x 24 x 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4312 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4312 |
CHABA Szelki taśmowe regulowane ozdobne 16mm/60cm kolor: niebieski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0700 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0700 |
Bokserki Model Tattoo Cravat Navy - Cornette
Bokserki Tattoo to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysokogatunkowej bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
Wyścigowy Samochód Rc Drift Auto 1:10
Teraz masz jeszcze więcej możliwości doskonałej zabawy i szybkiej jazdy, której nikt Ci nie zabroni – nikomu włos z głowy nie spadnie, ani nikt nie będzie musiał rwać włosów z głowy, bo jeżdżąc tym samochodem jesteś całkowicie bezpieczny.Pokaż kotku, co masz w środkuKotek? Nie żartuj. Ten samochód to prawdziwy kocur! Taki z pazurkami.
Jak to mawiali bohaterowie animowanej popkultury z początku lat 90., Motomyszy z Marsa: GAZ DO DECHY! Gaz jest dwustopniowy - pozwala na ustawienie średniej i maksymalnej prędkości w jeździe do przodu.
Osiągi, jakie gwarantuje zastosowanie aż dwóch mocnych silników typu 280S i 380, onieśmielą każdego przeciwnika. Napęd 4WD (4x4) pozwala na osiągnięcie prędkości aż do 20 km/h. Zacznij przygodę z emocjonującą jazdą!Koniecznie zobacz film!!!Samochód doskonały dla amatorów i wymagających wielbicieli driftu.Must have? No jasne!Zwrotność i zwinność 1 klasaWykonany z wyjątkową dbałością o estetykę i prostotę obsługi pilot czterokanałowy, zapewnia szybki i wygodny dostęp do wszystkich parametrów jazdy wraz z ich precyzyjną regulacją. Samochód jest wyjątkowo czuły na zmiany ustawień i odznacza się niesamowitą wręcz zwrotnością podczas jazdy w 4 kierunkach: przód/tył,skręty lewo/prawo.Sterowanie pozwala na maksymalne odchylenie kół w lewo lub w prawo. Samochód od razu gotowy do zabawy!Kupując u nas, otrzymujesz świetną zabawkę, zapakowaną w oryginalne opakowanie, które doskonale nadaje się na prezent.
Po rozpakowaniu, wystarczy podładować akumulator i umieścić baterie w pilocie, by móc oddać się pełnej frajdy zabawie!Jakość i bezpieczeństwoSamochód wyścigowy Drift Auto to zabawka RC renomowanego producenta Newqida (NQD). Produkty tej marki cechują się starannością wykonania i dobrą jakością. Łączą w sobie funkcjonalność i ciekawy wygląd, czym przyciągają uwagę dzieci, jak również dorosłych. Poza sporą dozą doskonałej zabawy, samochód pozwoli rozwinąć zdolności manualne i koordynację ruchowo-zmysłową.
Samochód wykonano z wysokiej jakości, estetycznych i bezpiecznych materiałów. Model nie posiada żadnych nierówności, widocznych spawów czy ostrych krawędzi – idealnie nadaje się do zabawy dla dzieci (od 6 lat) i dorosłych.
Pełne bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje certyfikat CE.
| Zawartość zestawu:samochód wyścigowy RC Drift Auto NQD 1:10niskoprofilowe opony slick do rajdów (4 szt.)aparatura zdalnego sterowania – pilotpakiet zasilający 9,6V – akumulatororyginalne opakowanie |
| Skala: | 1:10 |
| Waga: | 3 kg |
| Wymiary samochodu: | 45 (dł.) x 19,5 (szer.) x 14 (wys.) cm |
| Rozstaw osi: | 5 cm |
| Silnik: | 2 profesjonalne silniki elektryczne, klasa 280S i 380 |
| Moment obrotowy: | 234 |
| Przyspieszenie: | do 20 km/h |
| Napęd: | 4x4 (4WD) |
| Kierunki jazdy: | 4: przód/ tył, dynamiczne skręty lewo/prawo |
| Sterowanie: | radiowe, czterokanałowe; ergonomiczna, pistoletowa aparatura sterująca |
| Częstotliwość nadajnika: | 27 MHz, 40 MHz |
| Zasięg: | ok. 25 m |
| Czas jazdy: | ok. 5 - 10 minut |
| Czas ładowania: | brak informacji producenta |
| Zasilanie: | samochód: akumulator 9.6 V + ładowarka sieciowa; pilot: baterie 2 szt. AA 1.5V |
| Materiał konstrukcyjny: | metal, tworzywo, guma, komponenty elektroniczne |
| Minimalny wiek użytkownika: | od 3 lat |
| Stan: | model od razu gotowy do zabawy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-4wd01a |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-4wd01a |
Vitakraft Kracker 2szt. Kolby o smaku jagód leśnych dla królików
- dostarczają wielu ważnych dla zdrowia witamin, minerałów i nienasyconych kwasów tłuszczowych
- wzmacniają odporność organizmu
- kolby zawierają fosfor, wapń oraz niezbędne witaminy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 10624 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 10624 |
Top Heli TH6300-22 6030 Tail Blade - Tylne Śmigło
Część pasuje również do modelu 6030
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-22 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Jednoczęściowy Model Jowita Navy - Ewlon
Elegancki jednoczęściowy kostium kąpielowy.
- klasyczny krój
- usztywniane miseczki
- górna część miseczki wykończona jest dzianiną w kontrastowe kropeczki
- między miseczkami marszczenie
- model posiada wyjmowane wkładki typu push-up
- ramiączka regulowane, odpinane
- z tyłu wycięcie
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- przód podszyty jest dodatkową dzianiną
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem |
|---|---|---|
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm |
| 46 | 122-127 cm | 90-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
S107-01 Head Cover Yellow - Kabina Żółta
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S107-01 żółta |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S107-01 żółta |
Wykrywacz Metali z Ekranem LCD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415191 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415191 |
Sukienka Model L149 Grafit - Lemoniade
Skład:95% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 121 cm | 96 cm | 94 cm | 76 cm |
| M | 120 cm | 92 cm | 90 cm | 72 cm |
| S | 119 cm | 88 cm | 86 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
AmiPlay halter NX3 Cocker Spaniel szachownica
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Sukienka model 30046C Apricot - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 54 cm | Szer. na plasko:46 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomarańczowy |
Figi Model 757B Augustina Flamingo - Gaia
Eleganckie figi typu brazilian w różowym kolorze.
- przód wykonany jest z gładkiej dzianiny, dzianiny w groszki oraz haftu
- tył gładki
Elastan 13 %
~Polamid 52 %
Polyester 30 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Różowy |
Versele Laga Biscuit Vegetables - ciasteczka warzywne dla gryzoni 70g (6 sztuk)
Dostarczają siły witalnej i fantastycznie smakują.
Skład: jaja i pochodne jaj, cukry, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (>4%), minerały, oleje i tłuszcze, mleko i pochodne mleka.
Dawkowanie: należy podawać 1 do 4 ciastek tygodniowo.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462007 |
Żakiet Model S087 Navy - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 60 cm | 60 cm | 96 cm |
| M | 59.5 cm | 59.5 cm | 92 cm |
| S | 59 cm | 59 cm | 88 cm |
| XL | 60.5 cm | 60.5 cm | 100 cm |
| XXL | 61 cm | 61 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Wtyczka USB/DVB-T do Odbioru TV w Komputerze.
Telewizji Cyfrowej (DVB-T)...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523604240 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523604240 |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT A22.4/12.8L ,37254 ,17206
Numery do celów porównawczych:
A22.4/12.8L ,37254 ,17206
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17206AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17206AE |


_ee7696fe7c75b490ec10f34fe1eb846_3238.jpg)