| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5818 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5818 |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model Silvia Pink/Grey - Nipplex
Subtelny biustonosz półusztywniany w świetnym zestawieniu kolorystycznym. W całości wykonany jest z dzianiny w delikatne kwiaty. Górna część miseczki pokryta jest różową koronką. Boczki i mostek wzmocnione są dodatkową siateczką. Biustonosz idealnie podtrzymuje i modeluje biust, gwarantując komfort użytkowania.
Model posiada dwurzędowe, trzystopniowe zapięcie na haftki, pionowe fiszbiny oraz regulowane, nieodpinane ramiączka. Całości uroku dodają zalotne kokardki umieszczone na styku ramiączek i miseczek oraz jedna kokarda na środku biustonosza.
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 65G | 68-72 cm | 89-91 cm |
| 65H | 68-72 cm | 91-93 cm |
| 65I | 68-72 cm | 93-95 cm |
| 65J | 68-72 cm | 95-97 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 70G | 73-77 cm | 94-96 cm |
| 70H | 73-77 cm | 96-98 cm |
| 70I | 73-77 cm | 98-100 cm |
| 75G | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 75H | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 80D | 83-87 cm | 98-100 cm |
| 90C | 93-97 cm | 106-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Nietypowa sukienka na każdą okazję MM1106 Bakłażan - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Fioletowy |
Szorty Model Adela III Nair Pink - GWINNER
Skład: 91% poliamid, 9% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Różowy |
BOTKI NA SZEROKIM OBCASIE SZARE 1318 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Koszula Damska Model M463 Light Green - Figl
- elegancka propozycja rozpinanej koszuli
- model z kołnierzykiem
- krótki rękaw
- z przodu kieszenie
- w pasie szarfa
- zaokrąglony dół
Materiał: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model Brax Navy - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Granatowy |
DREWNOCHRON EXTRA orzech c. 0,75l
Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt, który daje pełną ochronę biologiczną drewna. Główne zalety Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca Ochrona drewna przed promieniowaniem UV Optymalna przyczepność do drewna Zachowuje naturalny rysunek drewna Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe) Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami 7 lat ochrony powłoki* * dla powierzchni pionowych, w zależności od warunków eksploatacji
Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów produktów Drewnochron.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
Cyfrowy Rejestrator (4-kanałowy) Hybrydowy Audio-Video EasyCam Full HD + Dysk 1TB + Mysz + Pilot.
4-kanałowy EasyCam FULL HD (4x Video + 4x Audio) + Wymienny
Dysk Twardy...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160074 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160074 |
TRIXIE Leżanka dla kota mocowana do ściany beżowa
- może służyć jako dodatek do istniejących drapaków
- stabilna metalowa konstrukcja
- dodatkowa klapa zakrywa śruby montujące
- zestaw zaiwera śruby
- wymiar 42 x 41 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43511 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43511 |
zolux Legowisko dla fretki w kształcie buta kol.różowy w kratkę
Legowisko w kształcie bucika zostało zaprojektowane specjalnie dla fretek.
Jest wielofunkcyjne - może służyć jako miejsce do zabawy, wypoczynku lub jako sprytna kryjówka.
Podeszwa bucika wykonana z materiałów syntetycznych pozwala na pranie legowiska w pralce. Wkładka buta wykonana z miękkiego futerka.
Szeleszcząca tkanina zachęca fretki do zabawy i psot.
Produkt doskonale nadaje się do drzemki jak również do zabawy w chowanego. Uwzględnia naturalne zachowania i potrzeby zwierząt.
Wymiary:
Długość: 28,5 cm
Szerokość: 12,5 cm
Wysokość (w najwyższym punkcie): 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 204160ROS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 204160ROS |
Elastan 10 %
~Polamid 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 5XL | 123-129 cm |
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| XXXL | 113-118 cm |
| XXXXL | 118-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
TOREBKA DAMSKA MIEJSKA SZARA TB-0-9 SZARY - Inello
Wysokość 30,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Ami Play obroża NX 24-42/2 cm łapki na zielonym tle
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Seksowny komplet Greyla Babydoll - Obsessive
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | 90-93 cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | 86-89 cm | 65-74 cm |
| XXL | 105-115 cm | 94-97 cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Mały-Rejestrator Dźwięku/Dyktafon Cyfrowy 8GB (1000h) + Współpraca z PC + VOX + MP3...
Biustonosz Specjalistyczny Model Elite Bra Black - Mitex
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód pod biustem |
|---|---|
| L/XL | 78-83 cm |
| M/L | 73-78 cm |
| S/M | 68-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
Versele Laga Hamster Nature dla chomików 2,5kg
| Składniki analityczne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Skład |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461365 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461365 |
Figi Model K293 Salma Black - Gorsenia Lingerie
Zmysłowe figi typu brazilian w kolorze czarnym wykonane z miękkiej microfibry, połączonej z tyłu z delikatnym, podwójnie złożonym tiulem. Z przodu dwie wstawki z haftu o motywie kwiatowym.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Sweter Ciążowy Model 40001C Cappuccino - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 61 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Spawarka inwerterowa THF 230P AC/DC PULS MAGNUM
Dane techniczne:
Model: THF 230P AC/DC PULS
Napięcie zasilania: 230V/50Hz
Prąd spawania: 200A/60PJ%
Pobór mocy: 7,2 kVA
Zabezpieczenie: 16A
Zakres regulacji: płynny
Napięcie biegu jałowego: 54V
Stopień ochrony obudowy: IP23
Waga: 20 kg
Opis:
Spawarka inwerterowa przeznaczona do spawania elektrodą otuloną MMA, oraz metodą TIG, TIG+PULS, TIG AC/DC+PULS. Przeznaczona do spawania stali, stali nierdzewnych, miedzi, aluminium i jego stopów. Prąd spawania 200 A przy sprawności 60%. Model ten posiada panel przedni w języku polskim.
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |


_97b437f226b5ca5828a61ccd76d58e8_3221.jpg)