| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-22835 |
| EAN | 4011905228358 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-22835 |
| EAN | 4011905228358 |
Sukienka wizytowa Model 980 Grenade Navy - Margo Collection
Polyester 64 %
~Viscosa 34 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Granatowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brittany Razzberry M-393 Malina - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
Świetne kolory idealne na plażę
Broszka na środku biustonosza
Regulowane, odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi na podszewce, optycznie wydłużają nogi.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków KM 33,5 x 20 x 28,5 cm
KOLORYSTYKA LOSOWA Wymiary: 33,5 szer. x 20 głębokość x 28,5 wys.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Pełny krój miseczek, fiszbiny, szeroka rozmiarówka sprawiają że model ten jest idalaną propozycją dla kobiet o pełniejszym biuście które cenią sobie zarówno wygodę jak również piękny wygląd. Dół miseczki wykonany z tkaniny w delikatne prążki, góra gładka. Biustonosz ze względu na fakturę materiału doskonale prezentuje się pod obcisłymi ubraniami. Model dostepny w kolorach: biały, beżowy i czarny.
Biustonosz posiada regulowane, nieodpinane ramiączka. Trzystopniowe zapięcie na haftki.
Uwaga: duża rozmiarówka, zalecamy zakup miseczki mniejszej od standardowo noszonej!
Skład:
75% Poliamid
15% Elastan
5% Poliester
5% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 80E,70D,70E,70F,70G,75B,75C,75D,80B,80C,85B,85C,75E,65E,65F,65G,65H,85D,75F,80D,80F,90D,85E,90E,95B,95C,70H,70I,65I,75G,85F,95D,80G,90B,75H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 80E,70D,70E,70F,70G,75B,75C,75D,80B,80C,85B,85C,75E,65E,65F,65G,65H,85D,75F,80D,80F,90D,85E,90E,95B,95C,70H,70I,65I,75G,85F,95D,80G,90B,75H |
Mata Do Auta na Siedzenie..., Dla Psa/Kota.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415050 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415050 |
Płaszcz Damski Model Preveza 9997 Grey - Click Fashion
Polyester 15 %
wełna 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm |
| 46 | 118 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
8in1 Delights Pro Dental Sticks - pałeczki do żucia z mięsem z kurczaka 3 szt.
Pyszne mięso z kurczaka zawinięte w twardą skórę wołową wysokiej jakości z czyszczącymi minerałami. dodatkowa pielęgnacja zębów z minerałami czyszczącymi zęby tylko 2% tłuszczu unikalna, opatentowana kombinacja składników** kości czyszczą zęby redukują osad i zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego zaspokajają naturalny instynkt żucia psa długotrwała radość żucia bez pozostawiania nieestetycznych resztek bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku
**EP 1006789
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T117230 |
| EAN | 4048422117230 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T117230 |
| EAN | 4048422117230 |
ESPADRYLE CHANELKI T272P RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,2 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,2 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Wiatrówka Walther PPQ 4,5mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844478689 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844478689 |
DL Smakołyki Dr.Seidl dla psów na spokojną podróż 90g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Spodnie z mankietami SD27 Beige - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 96.5 cm | 98.5 cm | 78 cm |
| 38 | 97 cm | 102.5 cm | 82 cm |
| 40 | 97.5 cm | 106.5 cm | 86 cm |
| 42 | 98 cm | 110.5 cm | 90 cm |
| 44 | 98.5 cm | 114.5 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Duża Profesjonalna Maczeta (dł. 70cm!!) + Nóż Rzutka + Pokrowiec do Pasa.
+ Materiałowy (
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773415142 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773415142 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 103 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 103 |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| M | 82-92 cm | 54-64 cm |
| S | 92-104 cm | 64-67 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Figi wysokie Emma Ecru - Wiesmann
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| XXL | 108-110 cm | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Beżowy |
Wiatrówka z D. Naciągiem AirMaster TG 4,5mm/Spręż.+Tłumik.
Lufą 4,5mm, z...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620153 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620153 |
Podsłuch Otoczenia (cały świat!) Ukryty w Lampce + Powiadomienie (VOX) + Zapis Dźwięku itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341000 |
Sworzeń dolny zwrotnicy do DX (czop) odpowiednik 04351105, 4351105
DEUTZ FAHR:
DX 4 .10, DX 4 .30, DX 4 .50, DX 4 .70, DX 6, DX 6 .05,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4351105, 04351105 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4351105, 04351105 |
Spodenki Model Elite VIS White - Mitex
Elastan 10 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Biały |


_1428924698_22846_1.jpg)