Specjalne wypustki masują dziąsła i zęby pomagając utrzymać higienę jamy ustnej. Koloru zielono-białego.
Średnica około 6 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-32941 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-32941 |
Tatrapet Piłka winylowa w kostki i łapki 8cm. 485.19
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
BOTKI NA OBCASIE OZDOBNE SZNUROWANIE 66-201 CZARNY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Suknia z krepy i szyfonu GR1159 Black - GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
TETRA Pond Variety Sticks - Mieszanka trzech rodzajów pokarmu dla ryb w oczkach wodnych i stawach 1L
Zawiera opatentowaną ActiveFormula zwiększającą odporność na choroby.
Pokarm długo utrzymuje się na powierzchni wody pozwalając na swobodne pobieranie go przez ryby. Pojemność: 1l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T751255 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T751255 |
Sukienka Model M371 Navy - Makadamia
Modna sukienka damska.
- model zwężany ku dołowi
- luźna góra
- dekolt w szpic
- rękaw długi
- rękaw typu kimono
- ozdobne duże kieszenie
- krawędzie wykończone surowo
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce.
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 97 cm | 90 cm | 104 cm | 94 cm |
| 38 | 98 cm | 96 cm | 110 cm | 100 cm |
| 40 | 99 cm | 102 cm | 116 cm | 106 cm |
| 42 | 100 cm | 108 cm | 122 cm | 112 cm |
| 44 | 101 cm | 114 cm | 128 cm | 118 cm |
| 46 | 102 cm | 120 cm | 134 cm | 124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Granatowy |
Zestaw Trzecia Ręka + Lupa + Szczypce...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734499 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734499 |
Stateczniki ogona - samolot 406 Skylark
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 406-stateczniki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 406-stateczniki |
Koszula Damska Model Lora White - Dursi
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Biały |
DAKO-ART Smakoszka - kolby owocowe dla szynszyli 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Trixie Osłona przeciwsłoneczna Natura do wybiegów / zagód / kojców / klatek przenośnych
Wymiar 116 x 72 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 6259 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 6259 |
Organy/Keyboard + Mikrofon + Nagrywanie itd.
+ Nagrywanie itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777333311 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777333311 |
Sukienka Plażow Tunika Model Ines Bianco M-387 White - Marko
Kobieca tunika na ramiączkach
Przypomina letnią sukienkę
Na ramiączkach
Lekko prześwituje
Tkanina elastyczna, miękka, włoska
Modny ażur w połączeniu z tiulem
Klasyczny dekolt
Nowość w kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 106 cm | 91-94 cm |
| M | 100 cm | 87-90 cm |
| S | 94 cm | 83-86 cm |
| XL | 112 cm | 95-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
PLECIONE SLIP ONY K1720803NA - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Brązowy |
Botki Model KBQ1902 KHAKI - Heppin
Wysokość obcasa 2,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
Figi Model Eco-Sa White - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
- elegancka, wizytowa bluzka damska.
- model bez rękawów
- okrągły dekolt z kuszącym, seksownym wycięciem
- luźny krój
- bluzka wykonana z gładkiego, lejącego materiału
- dół zakończony ściągaczem
- fason świetnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
LAKIEROWANE SZPILKI 1244-36OR Pomara?czowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomarańczowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Virginia Squalo-Shock Red M-456 Malina/Grafit - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy, seksowny kostium kąpielowy w pięknej, wakacyjnej kolorystyce
- uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- idealny na małe i średnie piersi oraz wąskie obwody
- dekolt z modnymi gumkami i biżuterią w złotym kolorze
- miseczki usztywniane, z wbudowanym na stałe push up-em
- push up dostępny w rozmiarach S, M, L, XL
- fiszbina pod biustem pozwala perfekcyjnie zebrać i podkreślić piersi
- konstrukcja mocno przybliża piersi ku sobie i dodatkowo optycznie je powiększa
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód zapinany na klamerkę- figi typu \"brazyliany\", wysoko wycięte z tyłu
- aby uzyskać pełen, brazylijski efekt figi należy znacząco pociągnąć ku górze bioder
- najnowsza kolekcja Lato 2018
Kostium proszę traktować jako \"mała S\", \"mała M\" itp. Dla pełnego komfortu śmiało sugerujemy zamawiać minimum 1 rozmiar większy, niż zazwyczaj się nosi.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 72-77 cm | 85-86 cm |
| M | 92 cm | 69-74 cm | 83-84 cm |
| S | 88 cm | 66-71 cm | 80-82 cm |
| XL | 100 cm | 75-80 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model VT065 Paski - Venaton
Polyester 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Granatowy |


_32941.jpeg)