WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8886 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8886 |
Duża torba klasyczna torebka 2w1 620H Navy - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Granatowy |
Purina Veterinary DRM DeRM 14kg - dla psa
Karma przeznaczona dla psa z problemami alergicznymi. Ograniczona liczba wyselekcjonowanych źródeł białka minimalizuje ryzyko wystąpienia nieprawidłowej reakcji na pokarm i podniesienie progu świądowego. Wzbogacony poziom argininy odgrywa kluczową role w procesie gojenia ran.
Zwiększony poziom EPA i DHA, hamujących wydzielanie mediatorów zapalenia.
Optymalna zawartość cynku, witaminy A, wspomagają odbudowe mieszków włosowych oraz regeneracje skóry.
Wskazania:
- Atopia
- Alergiczne zapalenie skóry
- Nadwrażliwość na pokarm, alergia pokarmowa, nietolerancja pokarmowa
- Zapalenie ucha zewnętrznego
- Pomoc żywieniowa w procesie regeneracji skóry
- Przewlekła biegunka
- Dieta eliminacyjna
Skarpetki Klasyczne Bezuciskowe Model Lycra Code 600 Melisa - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Król Maciuś Pierwszy. Wesołe Miasteczko
Żakiet z wycięciami Z18 czarny - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 90 cm | 82 cm |
| 38 | 63 cm | 94 cm | 86 cm |
| 40 | 64 cm | 98 cm | 90 cm |
| 42 | 65 cm | 102 cm | 94 cm |
| 44 | 66 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Animonda Rafine Soupe Adult Cat smak: cielęcina w pomidorach saszetka 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
CHABA Smycz skórzana regulowana 12mm / 270cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Bluza Damska Model K215 Navy - Katrus
- świetna bluza damska
- wykonana z przyjemnej bawełny
- duży kaptur
- zapinana z przodu na zamek
- tył dłuższy
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Cyfrowy Konwerter Odległości Meteor z Kompasem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908718250312 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908718250312 |
DL Champion szampon dla psów rasy York 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Feringa Menu 200 g Królik i indyk z rokitnikiem i kocimiętką
W składzie karm Feringa nie znajdziesz nawet najmniejszego dodatku zbóż, ponieważ układ trawienny kota nie jest przystosowany do ich trawienia. 2 smaki mokrej karmy Feringa swoją jakością domowego jedzenia zachwycą nawet najbardziej wybredne koty.
Ilość mięsa wynosi 70 %:
Każdy wariant smakowy został wyprodukowany wyłącznie ze świeżego mięsa lub ryby. Koty, które z natury są mięsożercami, potrzebują naturalnego pożywienia, dostosowanego do ich potrzeb - taka właśnie jest karma Feringa Menu 2 smaki. Bez dodatku zbóż - bez glutenu: Bez soi i laktozy:
Jako pożywienie wysokiej jakości Feringa Menu 2 smaki nie zawiera soi i laktozy, dzięki czemu można ją podawać także wrażliwym kotom
Królik i indyk z rokitnikiem i kocimiętką: 50 % indyka (serc, mięsa, wątróbki, szyjek), 26,9 % bulionu, 20 % królika (serc, wątróbki, płuc), 2 % rokitnika, 1 % składników mineralnych, 0,1 % kocimiętki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FERINGA |
| Kod producenta | 473225.3 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FERINGA |
| Kod producenta | 473225.3 |
KALOSZE GLANY SZNUROWANE RÓŻOWE D56P ROSE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Sweter Kardigan Model SWE 101 Ecru - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 58 cm | 100 cm |
| 40/42 | 58 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Ravenna corset Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
CZÓŁENKA LAKIEROWANE MJ1066-LAK KHAKI - Inello
Wysokość platformy 2,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Produkty Babell sprzedawane są w eleganckich i gustownych opakowaniach, dzięki czemu będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby.
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 100-104 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
Numer katalogowy: S110G-01
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-01 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-01 |
KOMPRESOR OLEJOWY SPRĘŻARKA 180L 2T 400V 300L/MIN
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
Koszula Damska Model L026 Claret - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 93 cm |
| 38 | 87 cm | 97 cm |
| 40 | 88 cm | 101 cm |
| 42 | 89 cm | 105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czerwony |


_2wrak.jpg)