| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 8989 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 8989 |
Sukienka Model M078 Grey - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm |
| S/M | 91-98 cm | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Figi Yvette F figi BIAŁY - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Tor Zakręt Długi - Część Zamienna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor12 |
TOREBKA DAMSKA Z ĆWIEKAMI TB-P-56 BORDOWY - Inello
Wysokość 30 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Najnowszy trend-bluzka wykonana z połączenia dwóch tkanin MM2073 Rudy - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Pomarańczowy |
SKŁAD MATERIAŁOWY:
wiskoza 30%
poliester 65%
lycra 5%
WYMIARY:
S - biust 35cm, talia 35cm, długość rękawa 46cm, dlugość 82cm
M - biust 37cm, talia 37cm, długość rękawa 47cm, długość 83cm
L - biust 39cm, talia 39cm, długość rękawa 48cm, długość 84cm
XL - biust 41cm, talia 41cm, długość rękawa 49cm, długość 85cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
Sukienka tuba S90 Beige - Nife
Podszewka: 100% poliester
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 97.5 cm | 83.5 cm | 72.5 cm |
| 38 | 85.5 cm | 101.5 cm | 87.5 cm | 76.5 cm |
| 40 | 86.5 cm | 105.5 cm | 91.5 cm | 80.5 cm |
| 42 | 88 cm | 109.5 cm | 95.5 cm | 84.5 cm |
| 44 | 89 cm | 113.5 cm | 99.5 cm | 88.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Kopertówka Koperta MANZANA idealna na karnawał Metaliczna 647E Grey - Manzana
Wysokość 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
Wiatrówka Łamana British Mark-27TG na Śruty 5,5mm/Sprężynowa (łamana lufa).
Tradycyjnie Łamaną i Gwintowaną Lufą 5,5mm,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620176 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620176 |
Bluzka Model BLU 101 Beige - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 60 cm | 84 cm |
| 38 | 61 cm | 88 cm |
| 40 | 62 cm | 92 cm |
| 42 | 63 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Francodex Spray zapobiegający oznaczaniu terenu przez kota w domu i poza domem 650 ml
Składniki pochodzące z upraw ekologicznych WIELKOŚĆ OPAKOWANIA: Spray z rozpylaczem mechanicznym 650 ml. SKŁAD: AQUA – HAMAMELIS VIRGINIANA FLOWER WATER* – COCO GLUCOSIDE (AND) GLYCERYL OLEATE – CYMBOPOGON FLEXUOSUS OIL – LITSEA CUBEBA FRUIT OIL* – LAVANDULA HYBRIDA OIL (nr CAS 91722-69-9) 0,099% (m/m) – SODIUM BENZOATE (*składniki pochodzące z upraw ekologicznych) WŁAŚCIWOŚCI: Pozwala utrzymać koty z dala od miejsc, które chcesz chronić – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Twojego domu. Ponadto pozwala ograniczyć znakowanie terenu moczem i chroni Twoje otoczenie przed szkodami i zanieczyszczeniami zwierzęcymi, na które napotykasz. SPOSÓB UŻYCIA: Uwaga: przed pierwszym użyciem należy zrobić próbę na niewidocznej części powierzchni, którą chcesz chronić. Po wstrząśnięciu rozpyl repelent do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz w miejscach, które chcesz chronić, tak aby zapach repelentu dominował w danym miejscu. Aby zapewnić stałą ochronę, powtarzaj czynność co dwa tygodnie. ŚRODKI OSTROŻNOŚCI Nie używać produktu do celów niezgodnych z jego przeznaczeniem. Chronić przed zwierzętami. Trzymać z dala od źródeł ciepła i zapłonu. Nie palić tytoniu, nie jeść i nie pić podczas stosowania produktu. – S2 Chronić przed dziećmi – S13 Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt – S49 Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. – Nie dopuszczać, by produkt przedostał się do kanalizacji. Unikać skażenia wód powierzchniowych, podziemnych i gleby. Puste opakowania mogą być wyrzucane zgodnie z lokalnymi przepisami. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Produkt niebezpieczny. Przestrzegać zalecanych środków ostrożności.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR170319 |
| EAN | 3283021703199 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR170319 |
| EAN | 3283021703199 |
Piżama Model Kati Rubin - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| XL | 108-112 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor |
Śnieżka na dach czerwony tlenkowy 0,75l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 112 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 112 |
Sukienka Model 198-1 Julie Zielone Pióra - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 128 cm | 116 cm | 76 cm |
| M | 120 cm | 108 cm | 68 cm |
| S | 116 cm | 104 cm | 64 cm |
| XL | 134 cm | 120 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Komplet Model Stephanie White - BeautyNight
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Mocowanie Silnika Łoże Skywalker HM1306-13
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HM1306-13 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HM1306-13 |
Duży Zdalnie Sterowany Nissan GT-R (1:14) + Pilot.
+ Pilot Sterujący.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906612295424 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906612295424 |
Czapka Damska Model Isabell Black - Kamea
wełna 70 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
TETRA Guppy Colour - pokarm dla wszystkich gupików 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T197275 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T197275 |
Bokserki Model Various Mini 228/71 Grafit - Cornette
Męskie bokserki Various w bardzo delikatny sposób opinają pośladki, pozwalając nabrać im prawdziwie męskie kształty, jednocześnie nawet w najmniejszym stopniu nie krępując ruchów mężczyzny.
Cechy produktu:
- komfortowa guma w pasie
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- modny wzór w subtelne paski
Skład: 87% bawełna, 8% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |


_6d66a5758ec5c46fecc70e8058c4123_3190.jpg)