Wysokość: 11 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8889 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8889 |
Figi Model Sentima White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Mobilny Multi-Zagłuszacz Lokalizatorów GPS+GPRS/GSM/UMTS + 2G/3G/4G/LTE + WiFi/Bluetooth...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734152599 |
Biustonosz - 85% poliamid, 15% Elastan
Figi - 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 109 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 109 |
Basenowy Miernik PH Wody i Chloru.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415453 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415453 |
S032-03 Motor Body Frame - Rama
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S032-03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S032-03 |
Bodystocking Model Josslyn White - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 88-104 cm | 84-96 cm | 62-78 cm |
| XL/XXL | 105-117 cm | 97-104 cm | 79-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Biały |
Base Of Dash Receiver White X8c-15
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-15 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-15 |
Tropical Aquacid pH Minus 500ml.- Preparat do obniżania pH wody
AQUACID pH MINUS nie zawiera kwasu fosforowego, który może być przyczyną masowego rozwoju glonów w akwarium. Podczas dozowania preparatu bezpośrednio do akwarium zalecamy stałą kontrolę pH wody przy pomocy testu akwarystycznego. Zmiana pH w ciągu doby nie powinna być większa niż 0,2 pH. Dla ryb z wód kwaśnych polecamy również: KETAPANG, TORFIN i QUEREX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Koszula Damska Model K43 Łosoś - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 64 cm | 48 cm | 92 cm |
| 38 | 64 cm | 49 cm | 94 cm |
| 40 | 65 cm | 49 cm | 98 cm |
| 42 | 65 cm | 49 cm | 100 cm |
| 44 | 66 cm | 49 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
ZOOLEK Green ichtio 30ml/preparat pielęgnacyjny
Stosowanie:
10 ml preparatu na 100 litrów wody (2 krople na 1 litr).
Po 6-8 dniach należy ponowić dawkę. Zachować ostrożność podczas stosowania w pH powyżej 8. Preparat nieszkodliwy dla roślin
30ml-300l
Figi Model 101 Black - Gabidar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
| XXXL | 118-124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Animonda GranCarno Lieblingfleisch wołowina z owocami puszka 800g
Skład: rosół (36%), wołowina (26%), serca wołowe (25%), wątroba wołowa (9%), ryż (preparowany), jeżyny (suszone), jabłka (suszone), truskawki (suszone), maliny (suszone), wiśnie (suszone), gruszki (suszone), węglan wapnia
Analiza: białko 10%, tłuszcz 8%, włókno 0,8%, popiół 2%, wilgotność 77%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Kod producenta | 82882 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Kod producenta | 82882 |
Ekskluzywna Kopertówka Motyle Baryłka 0760B Pastel Pink - Manzana
Szerokość dna 6 cm
Wysokość 20 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Suknia z jaskrawym nadrukiem GR1157 Akwamaryna - GrandUA
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Model 605/s Lala White - Ava
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Biały |
Figi Model Sentima Black - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
ZOLUX Piasek do kąpieli RODY SAND zielona herbata/2l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 212037 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 212037 |
Vitapol Pokarm dla szynszyla 1kg.
Analiza: białko (18%), tłuszcz (4,5%), włókno (12%), minerały (4,1%).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1602 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1602 |
TRAMPKI NA PLATFORMIE K1831401G CNBK1831401G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |


_8889.jpg)