Wysokość: 8 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8888 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8888 |
BOSCH Adult Mini Lamb & Rice 10 dag
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Vitapol Smakers Premium Kolby dla chomika 2szt.
Kolby: są smacznym i pełnowartościowym pokarmem, kompozycja wyselekcjonowanych, wysoko gatunkowych składników sprzyja poprawie apetytu, stymulują trawienie oraz zapewnia zdrowie i witalność Skład: ziarno zbóż i produkty zbożowe 26,90%, mieszanka paszowa uzupełniająca granulowana 25,00%, nasiona i owoce oleiste 11,30%, warzywa 17,90%, produkty piekarnicze 3,60%, owoce1,10%, inne rośliny 14,20%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1157 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1157 |
Karta z Językiem Niemiecko-Polskim do Tłumacza Ectaco Partner-500.
Mówiącego Ectaco Partner-500.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590764229893 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590764229893 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Pistacjowy |
| rozmiar | 80B,65H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Pistacjowy |
| rozmiar | 80B,65H |
WYSOKIE TRAMPKI NA RZEP AN-51G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907744180 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907744180 |
Ami Play obroża NX 53-85/2,5 cm mordka na czerwonym tle
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Sukienka dzianinowa B-030 Navy - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
Żarówka RGB LED - 16 Kolorów + Pilot.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341554102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341554102 |
Spodnie Damskie Model K366 Black - Katrus
Skład: Poliester 95%, elastan 5%
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model 1352/S Black - Ava
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| fuksja l | 101-106 cm |
| fuksja m | 95-100 cm |
| fuksja s | 90-94 cm |
| fuksja xl | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Czarny |
Pałka Teleskopowa (baton) Sztywna 21".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412396 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412396 |
TOREBKA DAMSKA CZARNA TB-P54 CZARNY - Inello
Wysokość 31 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Happy Cat Indoor Adult Jagnięcina 300g
Wszystkie karmy HAPPY CAT nie zawierą sztucznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Pochodzenie składników z kontrolowanych ekologicznych gospodarstw. Wykonane w Niemczech pod ścisłą kontrolą jakości niezależnego instytutu badań żywności !
Zbilansowana optymalnie zawartość minerałów, to smakowita karma stanowiąca fundament harmonijnego rozwoju i zdrowia dla Twojego kota. Zastosowano nową formułę All in One dla żywienia kotów na każdym etapie życia. Nowa formuła obejmije m.in.:
zawiera taurynę i różnorodne białka zwierzęce
odpowiednie PH dba o zdrowie dróg moczowych, także kotów kastrowanych
zawiera kawasy Omega 3 i 6, niezbędne dla zdrowia skóry i sierści zawiera małże nowozelandzkie i siemie lniane, wspierający stawy i układ odpornościowy ułatwia pozbywanie się kul włosowych i zapobiega ich tworzeniu
zapewnia pielęgnację uzębienia Koty mieszkające w domach i mieszkaniach, nie wychodzące, zazwyczaj mają mniejsze zapotrzebowanie na energię i powinny otrzymywać odpowiednio mniej kaloryczną karmę. Karma nie zawiera dodatku ryb, a odpowiednią smakowitość zaspokaja delikatna jagnięcina, która jesta także lekkostrawna dla kotów wraźliwych. Dodatek juki pomaga zmniejszyć zapach wydobywający się z kuwety. Karma dla dorosłych kotów Happy Cat Indoor Adukt Jagnięcina wyprodukowana jest z wysokiej jakości, lekkostrawnej jagnięciny i drobiu w wielu różnych kompozycjach (proporcja białka zwierzęcego do całkowitej masy białka wynosi co najmniej 85%).
dla kotów od 12 miesiąca dla kotów domowych i niewychodzących nie zawiera ryb dla kotów wraźliwych odpowiednia dla wszystkich ras zmniejsza zapach kału
suszone mięso drobiowe** (22,0%), suszone mięso jagnięce** (8%), mąka ryżowa, mąka kukurydziana, kukurydza, skwarki, tłuszcz drobiowy, płatki ziemniaczane, celuloza*, wysłodki buraczane* (bez cukru), chlorek sodu, suszone drożdże*, wytłoki z jabłek* (0,4 %), chlorek potasu, suszone wodorosty* (0,2%), siemię lniane (0,2%), juka Schidigera* (0,4%), korzeń cykorii* (0,4%), drożdże* (wyciąg), ostropest, karczoch, mniszek lekarski, imbir, liście brzozy, pokrzywa, rumianek, kolendra, rozmaryn, szałwia, korzeń lukrecji, tymianek (suszone zioła ogółem: 0,18%);
(** suszone częściowo poddane hydrolizie, *suszone)
Składniki analityczne:
Białko surowe 32,0%, tłuszcz surowy 14,0%, włókno surowe 3,0%, popiół 7%, wapń 1,5%, fosfor 0,95%, sód 0,45%, potas 0,65%, magnez 0,08%, omega-6 kwasy tłuszczowe 2,2%, omega-3 kwasy tłuszczowe 0,25%
Dodatki:
Witaminy / kg: witamina A 18000 IU, witamina D3 1,800 IU, witamina E 100 mg, witamina B1 5 mg, witamina B2 6 mg, witamina B6 4 mg, D (+) biotyny 700 µg, kwas pantotenowy 12 mg, niacyna 45 mg, witaminy B12 75 ug, chlorek choliny 75 mg ,
Przeciwutleniacze; tokoferol, ekstrakty z olejów roślinnych.
Mikroelementy / kg: żelazo 120 mg, miedź 12 mg, cynk 150 mg, mangan 30 mg, jod 2,5 mg, selen 0,2 mg,
aminokwasy / kg DL-metionina 4400 mg, 1000 mg tauryna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-0162 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-0162 |
Stringi Model 925/S White - Ava
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Biały |
Biustonosz Soft Top Soft Model 1857 Beige - Lupo Line
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92-94 cm |
| M | 87-89 cm |
| S | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
EUROWET Hydra-derm N - płyn nawilżający do skóry dla psów i kotów 200ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Miami Ginger M-231 Red - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 87-90 cm | |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 83-85 cm | |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model SUK 120 Jeans - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 94 cm | 100 cm | 62 cm |
| 38 | 96 cm | 98 cm | 104 cm | 66 cm |
| 40 | 97 cm | 102 cm | 108 cm | 70 cm |
| 42 | 98 cm | 106 cm | 112 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
SERA Florena - nawóz mineralny dla roślin akwariowych 5l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |


_8888.jpg)