| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19471 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19471 |
Bluzka Model PS4 Light Grey - Tessita
Skład materiału: 70% bawełna, 30% poliester
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 81/93 cm | 116-136 cm | 108-128 cm | 98-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model 181-2 Flowers Pastel Pink - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63 cm | 108 cm |
| M | 62 cm | 100 cm |
| S | 62 cm | 96 cm |
| XL | 65 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Bezprzew. Alarm na Posesję, do Mieszkania... 130dB!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151134 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151134 |
Koszula Damska Model S112 Yellow - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 69 cm | 102 cm |
| M | 69 cm | 98 cm |
| S | 69 cm | 94 cm |
| XL | 69 cm | 106 cm |
| XXL | 69 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Żółty |
Trampki Model BL28P Navy - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24.5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy KOstium Kąpielowy Model Riviera Pink - Ewlon
Modny dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, odpinane
- dodatkowo komplet zawiera ramiączko do zapięcia na szyję
- pionowe fiszbiny boczne
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne figi z subtelną naszywką St Tropez
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
- wzór w kontrastowe grochy
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Różowy |
Bluza model 1470 Graphit - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L/XL | 76 cm | 66 cm | szer. na plasko:51 cm |
| S/M | 75 cm | 65 cm | szer. na plasko:49 cm |
| XXL | 77 cm | 67 cm | szer. na plasko:54 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE274 Navy - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 100 cm | 90 cm | 76 cm |
| M | 103 cm | 96 cm | 86 cm | 72 cm |
| S | 102 cm | 92 cm | 82 cm | 68 cm |
| XL | 105 cm | 104 cm | 94 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Salsa Navy - Donna
Skład: 95% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156160 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156160 |
Koszula do karmienia z odchylanym dekoltem na wąskie ramiączka. Miękka, nie podrażnia skóry, zdobiona drobnymi kropeczkami. Skład: 100% bawełna
Kolor: szary w kropki, lawenda w kropki, łosoś w kropki
Rozmiar: S - XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | M |
Płaszcz Damski Model 366 Beige - Figl
- elegancki płaszcz
- niezapinany
- kobiecy fason
- na podszewce
- z przodu kieszenie
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model S079 Grey - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 104 cm | 96 cm | 88 cm |
| M | 101 cm | 99 cm | 91 cm | 83 cm |
| S | 101 cm | 94 cm | 86 cm | 78 cm |
| XL | 101 cm | 109 cm | 101 cm | 93 cm |
| XXL | 101 cm | 114 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Szary |
Figi Model K307 Selena Szmaragd - Gorsenia Lingerie
Klasyczne figi wykonane z elastycznej mikrofibry w szmaragdowym kolorze. Przód ozdobiony jest haftowaną aplikacją i dwoma pionowo naszytymi haftowanymi taśmami. W tyle oryginalna wstawka z subtelną łezką.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 3XL | 110-114 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Zielony |
- skład surowcowy: 92% Bawełna, 8% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1324 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1324 |
Pistolet DL30 SPRING ASG Full Metal na Kulki Plastikowe... 6mm.
na Kulki 6mm...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415440 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415440 |
Komplet Model Michele chemise Turquoise - BeautyNight
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Niebieski |
AQUA EL Lampa podwodna WATERLIGHT LED PLUS 5W
WATERLIGHT LED PLUS ? nowoczesne oświetlenie oczka wodnego wykorzystującą energooszczędną technologię ledową.
WATERLIGHT LED PLUS ma postać klasycznego reflektorka, jednak miejsce tradycyjnej żarówki zajęła w nim żarówka z wysokowydajnych diod LED.
Pozwoliło to na znaczne ograniczenie emisji ciepła i zmniejszenie nagrzewania się lampy podczas pracy.
W rezultacie ? w przeciwieństwie do wielu podobnych wyrobów dostępnych na rynku ?może być ona stosowana zarówno pod, jak i nad wodą.
Zużywając łącznie zaledwie ok. 5 W energii elektrycznej emituje światło o jasności porównywalnej z 20-watową tradycyjną żarówką.
W komplecie znajdują się cztery filtry barwne (żółty, zielony, niebieski i czerwony) umożliwiające tworzenie różnorodnych efektów świetlnych w oczku wodnym lub jego otoczeniu.
Ustawienie lampy na dnie stawu ułatwia solidna, stabilna magnetyczna podstawa (umożliwiająca mocowanie lampy również do elementów metalowych w oczku lub w ogrodzie).
Swobodną instalację zapewnia 10-metrowy przewód zasilający. Urządzenie pracuje w 12-voltowej technologii gwarantującej bezpieczeństwo zarówno mieszkańcom jak i użytkownikom oczka wodnego.
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 112112 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 112112 |
Francodex Szampon do czarnej sierści 250 ml
Unikać zanieczyszczenia oczu. – W przypadku dostania się produktu do oczu lub pyska zwierzęcia obficie przepłukać wodą. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172453 |
| EAN | 3283021724538 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172453 |
| EAN | 3283021724538 |
Figi Tanga/Brazilian panty CATHERINE White - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |


_1394722529_19471.jpg)