| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19472 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19472 |
Komplet Model Merossa chemise Black - Obsessive
Wyjątkowe szczegóły Merossy:
- powabna koszulka w nietuzinkowym fasonie
- otwarty krój góry odsłania dekolt aż po linię talii ? spektakularny efekt!
- kwiatowa koronka zdobi biust i tworzy krótkie, delikatne rękawki
- błyszcząca ozdoba z cyrkonii na brzuszku dodaje uroku (NickelFree ? nie zawiera niklu)
- wycięcia na bokach i na plecach ? kusząco odsłonięte ciało
- prześwitująca tkanina okrywa brzuszek i pośladki
- satynowa kokardka nad pośladkami ? figlarny detal
- w komplecie pasujące do całości stringi
- delikatny, elastyczny materiał.
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Margaret 190-5 Sky Blue - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 118 cm | 110 cm | 110 cm |
| M | 108 cm | 100 cm | 100 cm |
| S | 98 cm | 92 cm | 92 cm |
| XL | 124 cm | 116 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Zabawka jest odporna na złamanie przez kota nawet znacznych rozmiarów, dysponujących dużą siłą. Drucik stalowy, jest odporny na przegryzienie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TTSM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TTSM |
CHABA Obroża taśmowa ozdobna 16mm / 40cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
CZÓŁENKA NA NISKIM OBCASIE CZERWONE 123-2 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M465 Black - Figl
- nietuzinkowa bluzka
- model z krótkim rękawem
- przód odsłaniający brzuch
- tył dłuższy zaokrąglony
- doskonała propozycja do spodni rurek
Materiał: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Piżama Model Marisa 31231-50X Blue - Esotiq
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 88 cm |
| M | 92 cm | 84 cm |
| S | 88 cm | 80 cm |
| XL | 100 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Model Alexandra Chemise White - BeautyNight
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor |
Applaws Adult small & medium Jagnięcina 2kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
POMPA HYDRAULICZNA KOMATSU PC26, PC36, PC20-6, PC30-6 ,705-41-03001 ,7054103001
Numery do celów porównawczych:
705-41-03001 ,7054103001
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1505AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1505AE |
Sukienka Model Tailor 215 Black - IVON
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 86 cm | 67 cm |
| 38 | 94 cm | 90 cm | 71 cm |
| 40 | 95 cm | 94 cm | 75 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Dopasowana sukienka z dekoltem V S87 Bordo - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 99 cm | 89 cm | 73.5 cm |
| 38 | 103 cm | 93 cm | 77.5 cm |
| 40 | 107 cm | 97 cm | 81.5 cm |
| 42 | 111 cm | 101 cm | 85.5 cm |
| 44 | 115 cm | 105 cm | 89.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
BOTKI NA SZPILCE Z FRĘDZELKIEM 66-217 CZARNY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,2 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI NA KOTURNIE RÓŻOWE NB168 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Dzwonek do obroży dla kota
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4160 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4160 |
Komplet Model Stephanie White - BeautyNight
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Figi Model Iga Intense Beige - Mitex
Iga Intense to mocno wyszczuplające figi typu wysoka talia. Góra wykończona taśmą z napylonym silikonem co zapobiega zsuwaniu się bielizny. Na dole wygodne zapięcie na haftki zapewniające komfort podczas codziennego użytkowania. Jedyne takie figi typu wysoka talia z bawełnianym dołem.
Skład:
Góra - 82% poliamid, 18% elastan,
Dół - 95% bawełna, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| XXL | 108-113 cm |
| 5XL | 123-128 cm |
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXXL | 113-118 cm |
| XXXXL | 118-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Fiorenta chemise Black - Obsessive
Seksowna i z nutką pikanterii? Oj tak! Taka dla Niego jesteś. A z koszulką Fiorenta wiesz, że czeka Was gorący wieczór! Poczuj na sobie jego dłonie. I przyzwyczaj się do tego, bo nie będzie mógł ich od Ciebie oderwać. Do dzieła i do zabawy! Oj, będzie gorąco!
Coś więcej o Fiorenta chemise:
- koszulka z kwiatowym wzorem
- siateczka idealnie układa się na ciele
- miękkie miseczki gwarantują wygodę i komfort
- regulowane ramiączka skrzyżowane na plecach
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | 65-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Karta pamięci Sandisk microSD Card 2GB
• kompatybilność z urządzeniami microSDHC oraz SDHC
• wskaźnik szybkości: Class 2 (na podstawie specyfikacji
standardu SD 2.00)
• załączony adapter SD oraz czytnik USB
• dostępne pojemności 4, 8, 16 i 32 GB
• 5 lat gwarancji na kartę.


_1394722634_19471.jpg)