| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1958 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1958 |
Spodenki ADA I bawełna-elastan
Krótkie spodenki fitness, w pasie szeroki ściągacz. Z boku wszywka z logo firmy. Idealne nie tylko do ćwiczeń, ale także na plażę. Po bokach nogawek małe, 3 cm pęknięcia zwiększające komfort ruchów. Musisz je mieć.
Skład: 90% Bawełna, 10% Elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
Sukienka Model MOE296 Pink - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 109 cm | 94 cm | 82 cm |
| M | 109 cm | 90 cm | 78 cm |
| S | 1089 cm | 86 cm | 74 cm |
| XL | 109 cm | 98 cm | 86 cm |
| XXL | 109 cm | 102 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
MACED Mix mięsnych przysmaków 300g
Analiza: białko 25%, tłuszcz 6%, włókno 0,5%, popiół 4%, wilgotność 20%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maced |
| Kod producenta | F-32 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maced |
| Kod producenta | F-32 |
Body Model 837-TED-1 Black - Obsessive
Chcesz spróbować czegoś nowego, wyjątkowo odważnego i nieco? niegrzecznego? Seksowne body o pikantnym fasonie będzie wyborem, którego na pewno nie będziesz żałować! Przygotuj specjalną niespodziankę na wyjątkowo gorący wieczór we dwoje?
Masz ochotę na więcej Zobacz:
- niegrzeczne body z otwartym krokiem
- miękkie miseczki, niezwykła wygoda noszenia połączona z kuszącym wyglądem!
- regulowane szelki i paseczki w kroku, dla idealnego dopasowania
- ukośne, koronkowe wstawki, seksownie podkreślone kształty
- dekolt oraz dół body zdobione uroczymi plisami
- zalotne kokardki i biżuteryjna zawieszka (NickelFree bez dodatku niklu)
- przyjemny, elastyczny materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Pończochy Klasyczne Model Secred stockings Red - Obsessive
Piękne pończochy kuszące czerwoną koronką!
- kwiatowy motyw na koronce dodaje uroku
- nie są samonośne
- przyjemny materiał
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
BEAPHAR Care+ - pokarm dla szczura 700g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 18401 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 18401 |
Tatrapet Piłka z twardej gumy piszcząca 7,2cm. 484.06
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
Szlafrok Damski Model Aria Cream - Irall
Skład: 100% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Beżowy |
Samchodzik biały - Część Zamienna Do Torów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor25 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor25 |
Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice - jagnięcina z ryżem dla psów dorosłych średnich ras 12 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
CHŁODNICA WODY MIEDZIANA URSUS 4512 , 4514 , 7016691M91 / 1876606M94
Numer do celów porównawczych :
7016691M91 / 1876606M94
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6567016691M91 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6567016691M91 |
Pronature Original 30 Kitten Karma dla Kociąt 20kg
Bez PSZENICY , KUKURYDZY , SOI DL metionina i żurawina wspiera układ moczowy Dodatek DHA oraz prebiotyków Źródłem białka w karmie jest najwyższej jakości kanadyjskie mięso z kurczaka oraz całe jaja
Olej z łososia to bogate źródło DHA, naturalnego kwasu tłuszczowego występującego w mózgu. Jego dodatek ma kluczowy wpływ na rozwój układu nerwowego co jest szczególnie istotne dla kociąt.
Tauryna, aminokwas, który pełni bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu wzroku, serca, podczas trawienia tłuszczy oraz w procesach związanych z rozrodem. Dodatek tauryny w karmach dla kotów jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania oczu oraz układu krążenia kotów.
Idealnie zbilansowany stosunek przyswajalnego wapnia i fosforu (2:1) umożliwia prawidłowy rozwój układu kostno szkieletowego rosnącego kota.
Preboityki: Drożdże oraz cykoria to najzdrowsze źródło naturalnych probiotyków pozwalających utrzymać prawidłową florę bakteryjną w przewodzie pokarmowym i tym samym zapewnić jak najlepsze przyswajanie wszystkich składników oraz zapobiegać jakimkolwiek problemom trawiennym.
Składniki jakości HUMAN GRADE- czyli tej samej jakości co w produktach spożywczych dla ludzi.Perfekcyjna ochrona niezwykle delikatnego układu moczowego i nerek Twojego kociaka :
• DL metionina- zapobiega tworzeniu i pomaga usuwać już istniejące kamienie nerkowe
• żurawina- dzięki swojemu moczopędnemu działaniu w doskonały sposób oczyszcza przewód moczowy oraz nerki kota
• rozmaryn- wspomaga działanie żurawiny i podobnie jak ona działa oczyszczająco i antyseptycznie na nerki kota. Optymalny poziom pierwiastków i minerałów w Pronature Original zapobiega tworzeniu się kamieni nerkowych Brak alergizujących zbóż oraz właściwy poziom węglowodanów.
Kwasy Omega-3 i Omega-6 zapewniają zdrową skórę oraz piękną, zdrową sierść.
Tymianek- posiada naturalne działanie bakteriobójcze oraz ma niezwykle korzystny wpływ na procesy trawienne w doskonały sposób zapobiegając wszelkim problemom
żołądkowym.
Tylko naturalne konserwanty w postaci mieszanki tokoferoli (witamin z gr. E).
Yucca Shidigera- dodatek tej pustynnej rośliny pozwala zredukować przykry zapach odchodów dzięki zmniejszeniu wydzielania amoniaku.
SKŁAD: Suszone mięso z kurczaka (40%), ryż, kasza jęczmienna
perłowa, tłuszcz z kurczaka konserwowany naturalnie wit. E , suszona pulpa buraczana, suszone jaja, hydrolizat wątroby kurczaka, kultury drożdży,lecytyna, całe nasiona lnu (źródło Omega 3), olej z łososia (źródło DHA), chlorek choliny, chlorek potasu, propion wapna, sól, węglan wapnia, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), wyciąg z cykorii (źródło fruktooligosacharydów, naturalny prebiotyk, źródło inuliny), DL Metionina,Tauryna wyciąg z rośliny Yucca Schidigera, suszona żurawina, suszony rozmaryn, suszony tymianek. ANALIZA:
| Białko | 30 % | minimum | |
| Tłuszcz | 20 % | minimum | |
| Wilgotność | 12 % | maximum | |
| Włókna | 3 % | maximum | |
| Popiół | 7.5 % | maximum | |
| Wapń | 1.0 % | minimum | |
| Fosfor | 0.8 % | minimum | |
| Magnez | 0.1 % | maximum | |
| Tauryna | 0.15 % | minimum | |
| Vitamina A | 15 000 IU/kg | minimum | |
| Vitamina D3 | 1 400 IU/kg | minimum | |
| Vitamina E | 75 IU/kg | minimum | |
| DHA | 450 mg/kg | minimum |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
Bluzka Model Carol White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Slipy Energy 35730-32X Zestaw 2 sztuk Niebieskie i koralowe - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 103-106 cm cm |
| M | 99-102 cm cm |
| XL | 107-110 cm cm |
| XXL | 111-114 cm cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Damski Model NU_S13 Łosoś - Numinou
Stylowy asymetryczny sweterek.
- luźny, swobodny fason typu oversize
- wydłużone boki
- dekolt w łódkę
- długi rękaw typu kimono
- sweter wykonany jest z miękkiej, lekkiej sweterkowej dzianiny
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Skład: akryl, moher.
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 88 cm | 180 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numinou |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numinou |
| Kolor | Różowy |
STURDI SHOW SHELTER LE - KLATKA WYSTAWOWA - GALAXY
wymiary: 107 L x 61 W x 61 H
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
VITAPOL Smakers kolby truskawkowe dla gryzoni i królika 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1117 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1117 |
Spodnie Damskie Model 109 Blue - Figl
Elastan 5 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XS | 88-91 cm | 62-65 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Legginsy z dzianiny GR1201 Czekolada - GrandUA
Polyester 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Brązowy |
Czółenka Model KBU429 Black - Heppin
Wysokość platformy 4 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |


_1394721923_1958.jpg)