| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3224 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3224 |
Bardzo lekki, wygodny i poręczny. Dzięki siedmiu wygodnym blokadom, transporter można bez problemu rozłożyć, aby zajmował mniej miejsca podczas przechowania. Wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku. Jest bardzo lekki, co jest ogromną zaletą w przypadku przenoszenia zwierząt na większe odległości. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy plastiku czyszczenie jest bardzo łatwe i wygodne, a przy tym nie niszczy transportera. Plastikową powierzchnię należy spłukać wodą i umyć normalnymi środkami. Polecamy używać środki bioaktywne do dezynfekcji i usuwania bakterii oraz moczu. Jako uzupełnienie transportera polecamy specjalne podkłady, które zatrzymują wilgoć. Dodatkowo, dla wygody zwierzęcia można zastosować miękki i wygodny wkład, poduszkę, która zwiększy komfort podróży. Kolory:
jasny z motywem kota
Wymiary: 49,4 x 32,2 x 30,4 cm - dł x szer x wys.
Waga: ok 1.0 kg.
Maksymalna waga zwierzęcia: 6 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y2519 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y2519 |
Bluzka Model M594 Wzór 73 - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Cornelia Fresia-Royal Blue M-321 Fuksja/Blue - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model Margaret 190-2 Light Grey - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 118 cm | 110 cm | 110 cm |
| M | 108 cm | 100 cm | 100 cm |
| S | 98 cm | 92 cm | 92 cm |
| XL | 124 cm | 116 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Żakiet Model AZA0002 Cobalt - ABG
Polyester 60 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model K341 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model S023 Beige - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 992 cm | 104 cm | 104 cm |
| M | 91 cm | 100 cm | 100 cm |
| S | 91 cm | 96 cm | 96 cm |
| XL | 93 cm | 108 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
POMPA HYDRAULICZNA JOHN DEERE 550135381, 550/1/35381, CFGP23.0/6.4L35381
Numery do celów porównawczych:
550135381, 550/1/35381, CFGP23.0/6.4L35381
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sauer Danfoss |
| Kod producenta | 550135381AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sauer Danfoss |
| Kod producenta | 550135381AE |
Bluzka z angielskim kołnierzem MM2010 Grey - Mira Mod
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
Piżama Damska Model PM.8041 Aquamarine - Dobranocka
Skład:
Bluza: 88% bawełna, 12% poliester.
Spodnie: 100% bawełna.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 108-112 cm | 96-100 cm |
| M | 104-108 cm | 92-96 cm |
| S | 100-104 cm | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dobranocka |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dobranocka |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S |
Sukienka Model 53-2A Dark Coral - Numoco
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 84 cm | 78 cm |
| M | 90 cm | 80 cm | 76 cm |
| S | 88 cm | 78 cm | 72 cm |
| XL | 98 cm | 90 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Pónczochy Klasyczne Model Adoria Black - Obsessive
Czarne pończochy Adoria gdy je zakładasz, czujesz, jak elastyczny materiał delikatnie opina Twoje nogi, a subtelna koronka pięknie zdobi uda. Dzięki nim wyglądasz bosko i z łatwością sprawiasz, że On szaleje z radości! Poczuj to!
Uwodzicielskie szczegóły Adoria stockings:
- eleganckie pończochy z delikatną aplikacją
- góra zdobiona subtelną koronką
- nie są samonośne
- przyjemny materiał
~Polamid 83 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Mikro-Kamera HD/Full HD Nagrywająca Obraz/Dźwięk + Maskownice (45-dni Pracy!).
Profesjonalna Szpiegowska Mikro-Kamera (45 dni pracy!!) Kolorowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779339130 |
Bluzka Model Paris Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Miecz Monarchów Brytyjskich+Deseczka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415630 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415630 |
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie, przeznaczonych na ubranka i zabawki dla małych dzieci.
Wypełnienie:
gąbka (ścianki) - miękka i elastyczna, dające lekkość i sprężystość, ułatwiająca układanie,
kulka silikonowa (poduszka) - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Po upraniu kostkę nalezy wysyszyć rozłozoną w opcji "domek".
Wymiary przybliżone:
40 L x 40 W cm 40 H cm całkowita.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KOXL-krow |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KOXL-krow |
Alarm Bezprzewodowy z Czujniką Ruchu + 2 Piloty.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415494 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415494 |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Olinea Łosoś/Grey - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 70C | 73-77 cm | 86-88 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Szary |


_1408974565_3224.jpg)