| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,3 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
POMPA HYDRAULICZNA BKS CLARK STILL 0510645004, 0510645002
Numery do celów porównawczych:
0510645004
0510645002
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 510645004AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 510645004AE |
DANE TECHNICZNE:
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Prąd spawania | 200 A |
| Maksymalny pobór mocy | 6,3 kVA |
| Zabezpieczenie zasilania | 20 A |
| Średnica drutu | 0,8 / 1,0 mm |
| Masa | 20 kg |
| Zabezpieczenie obudowy | IP23S |
| Sprawność | 35 % |
1. Idealne spawanie stali nierdzewnej (brak odprysków, idealny spaw - wygląd
zbliżony do efektu lutowania miękkiego).
2. Lutospawanie (blachy ocynkowane).
3. Możliwość kontroli wielkości i kształtu spoiny.
4. Intuicyjny panel cyfrowy (łatwy w obsłudze).
5. Funkcja VRD (Voltage Reduction Device™) wyłącza zasilanie w ciągu milisekund po zakończeniu spawania i redukuje napięcie na elektrodzie otulonej do bezpiecznego poziomu. MIG/MAG 200 A / 35%; MMA 180 A / 25%; TIG Lift 180 A / 35% Urządzenie nie jest wyposażone w uchwyt TIG
gwarancja 2 lata
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Kod producenta | MIG 200 MMA/TIG DIGITAL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Kod producenta | MIG 200 MMA/TIG DIGITAL |
Sukienka z neoprenu GR1079 Blue - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model Tulum 10588 Beige - Click Fashion
~Polamid 15 %
Polyester 30 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Beżowy |
Sandał KLAPKI ESPADRYLE BIAŁE CK22P WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
HALKA CORDOBA (satyna) czerwony - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 70 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 70 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 70 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 70 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 70 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| XXXL | 70 cm | 116-120 cm | 110-114 cm | 90-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
Tropical Dafnia Rozwielitka 100ml.- Suszona na słoncu rozwielitka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
TETRA DecoArt Plantastics Hygrophila 30cm
*Sztuczne rośliny o naturalnym wyglądzie
*Do stosowania we wszystkich akwariach
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne
*Nie wymagają pielęgnacji
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor
Rozmiar: 30cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607033 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607033 |
Zawartość pudełka:
- plansza,
- kostka do gry,
- 16 pionków w 4 kolorach,
- instrukcja gry
Chwytak Magnetyczny, Neodymowy. Udźwig 81kg!!
Udźwig ok 81kg.!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077730001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077730001 |
Sukienka Model C7 Navy/Limonka - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| 36 | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 97 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Granatowy |
Stringi Model 305 White - Teyli
Kobiece stringi.
- wykonane z wysokiej jakości materiałów
- przód z siateczki
- tył z koronki oraz siateczki
- bawełniany klinek
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Biały |
ZAMSZOWE PÓŁBUTY Z OZDOBĄ 7218-29GR CNB7218-29GR Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Figi Model Dory Blue/Navy - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Niebieski |
Magazynek do RAM-50 (Sig Sauera P-226) 10,9mm (cal. 0.43").
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5905179770202 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5905179770202 |
ESPADRYLE KORONKOWE SZARE BB11 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Żakiet Model ZA 114 Musztard - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 28 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 71 cm | 122 cm |
| 40/42 | 72 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Żółty |
Pistolet Ruger P345 / ASG na Kulki 6mm (napęd Co2).
Wierna Replika (1:1) Amerykańskiego
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844502378 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844502378 |
Spódnica Model M516 Wzór 32 Navy - Figl
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |


_204500.jpg)