| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,6 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Kość zamszowa ze sznurem 30 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-35713 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-35713 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Tracy Rosa Shocking M-392 Pink - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL, wyjmowane z modelu
Regulowane i odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi na podszewce, klasyczny krój, z troczkami po bokach
Najnowsza kolekcja Lato 2017.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 108 cm | 83-88 cm | 94-95 cm | XL |
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-91 cm | |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Rajstopy Model Miss 15 Den Code 104 Neutro - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 1-XS | 84-88 cm |
| 2-S | 88-86 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| 5-XL | 104-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Stefanplast Miska BREAK 3 antypoślizgowa 1l
Miseczki przeznaczone są dla kotów, psów i fretek. Kolory dostępne: jasnozielony i błękitny - prosimy o wpisanie w komentarzu koloru jaki mamy wysłać.
Wymiary: 17cm x 9cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96023 |
| EAN | 8003507960237 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96023 |
| EAN | 8003507960237 |
TRAPERKI DAMSKIE NOR17-10702BUR - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
Ami Play obroża NX 24-42/2 cm żółte kwiaty
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TW0006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TW0006 |
Sukienka camomile S14C Niebieski - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 88 cm | 88 cm | 78 cm |
| M | 95 cm | 84 cm | 84 cm | 74 cm |
| S | 94 cm | 80 cm | 80 cm | 70 cm |
| XL | 97 cm | 92 cm | 92 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
WSUWANE BOTKI Z KOKARDĄ AT0625B CNBAT0625B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Zasilacz Ładowarka 7.2V 250mA Kc0053
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0053 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0053 |
Spódnica Model Mila 1 Navy/Light Grey - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 68 cm | 102-106 cm | 82-86 cm |
| M | 68 cm | 96-100 cm | 76-80 cm |
| S | 68 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| XL | 68 cm | 108-112 cm | 88-92 cm |
| XXL | 68 cm | 114-118 cm | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
KONG Sport Balls Medium 3 sztuki ABS2E
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KONG |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KONG |
10 Opasek na Komary, Kleszcze, Meszki itp.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 6956179000005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 6956179000005 |
Żakiet Model ZA 111 Zamsz Brown - Lanti
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 84 cm |
| 38 | 62 cm | 88 cm |
| 40 | 63 cm | 92 cm |
| 42 | 64 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Brązowy |
Trencz damski Cabba 04 Black - Cabba
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Czarny |
CHABA Pas bezpieczeństwa do samochodu dla psa S
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1025 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1025 |
Pończochy Model Felipa 20 den Light Grey - Fiore
Seksowne, wzorzyste pończochy samonośne.
- grubość 20 DEN
- wykończone kuszącą koronka i kontrastową kokardką
- niewidoczne wzmocnienie palców
- wykonane z przędzy oplatanej dla zwiększenia trwałości
Elastan 11 %
~Polamid 87 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 16885 Cobalt - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| M | 88 cm | 88 cm | 80 cm | 70 cm |
| S | 87 cm | 84 cm | 76 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Flexi Vario taśma 5 metrów rozmiar M - Antracyt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |


_308750.jpg)