| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
skład surowcowy: 70% viskoza, 10% elastan,10% poliamid, 10% bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1571 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1571 |
Sweter Damski Model M506 Grey - Figl
- stylowy sweter damski
- wykonany z miękkiej wełnianej dzianiny
- niezapinany
- po bokach kieszenie
Materiał: 45% wełna, 35% akryl, 20% poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Oszczędzacz Energii Elektrycznej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160100 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160100 |
Sukienka Model Diama 10631 Pink - Click Fashion
~Rayon 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Mini-Kamera Bezprzewodowa + Odbiornik do 300m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160023 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160023 |
Figi Model Eco-Da Beige - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Gloria Set Ecru - BeautyNight
Komplet w eleganckim opakowaniu ze zdjęciem przedstawiającym produkt, oznakowane hologramem z logo Beauty Night Fashion. W komplecie również woreczek-sakiewka do przechowywania lub prania kompletu.
~Modal 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz Soft Model Zulaj Black - Róża
Elastan 10 %
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194687 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194687 |
Piżama Model Alexa 2164 SS/18 K1 Grafit Melange - Taro
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model S30 Beige - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 98 cm | 94 cm | 86 cm | 70 cm |
| 38 | 98,5 cm | 98 cm | 90 cm | 74 cm |
| 40 | 99 cm | 102 cm | 94 cm | 78 cm |
| 42 | 99,5 cm | 106 cm | 98 cm | 82 cm |
| 44 | 100 cm | 110 cm | 102 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
PLANET PET Kabanos z kurczaka 12g
Skład: 70% mięso z kurczaka 30% wątroba z kurczaka Analiza składu:
Włókna: 0,1 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40136 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40136 |
Scanvet Arthroflex canine 500ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Scanvet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Scanvet |
Legginsy Model Evelin Plush Black - Ewlon Trendy Legs
Rewelacyjne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie, kryjące
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- w tyle kieszenie
- legginsy wykonane są z rozciągliwego materiału
- od środka delikatny micro-plush, który zapewni miękkość, komfort oraz ciepło
- z przodu i na kieszeniach wstawki z eco-skóry
- wstawki z przodu optycznie wydłużają sylwetkę
- idealnie dopasowują się do ciała
- świetna propozycja na jesienne i zimowe dni
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
DIAMSIL Legowisko owalne ANTARA RÓŻNE KOLORY rozmiar 1, 13001
Wymiary: 41x34x14
Kolorystka: Losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamsil |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamsil |
Sukienka Model Giselle Navy - Dursi
- niespotykana sukienka
- bardzo kobieca i wygodna
- dopasowany fason
- sukienka maxi z rozcięciem
- z przodu wysokie rozcięcie eksponujące nogi
- zapinana z tyłu na ozdobny złoty zamek
- idealnie podkreśla kobiece kształty
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Granatowy |
Zasilacz Ładowarka 9.6V 250mA Kc0029
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0029 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0029 |
Kombinezon Damski Model M477 Green - Figl
Skład: Poliester 65% Wiskoza 35%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Bluza sportowa z miękkiej podwójnej dzianiny GR1321 Black - GrandUA
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |


_308868.jpg)