| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,2 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 25,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sweter Poncho model 30012C Graphit - PeeKaBoo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Biustonosz push up Biustonosz Super Push 7031 Black - Anabel Arto
~Nylon 78 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 80B | 83-87 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
Modulator Głosu do Tel. GSM i Tel. Stacjonarnego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415582 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415582 |
Piłka Na Wykałaczki pojemnik w kształcie piłki
Wykałaczki trzeba mieć więc zawsze przy sobie, koniecznie w równie sportowym jak nastroje wydaniu. Piłka na wykałaczki będzie idealnym dopełnieniem stołu kibica. Przyda się również na innych imprezkach i przyjęciach, na których serwowane są przekąski. To efektowny i praktyczny gadżet – doskonały jako prezent na każdą okazję. Gadżet w pigułce: - pojemnik na wykałaczki w kształcie piłki nożnej
- oryginalny design
- świetny gadżet nie tylko dla kibica
- efektowny i praktyczny prezent na każdą okazję
- średnica piłki: 9 cm
- wysokość: 10 cm
- wykałaczki dołączone do zestawu!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | piłka.na.wyk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | piłka.na.wyk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Piżama Damska Model Snowflake Grey/Red - Sensis
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
TETRA Pond Test 6in1 - Test paskowy pozwala zbadać parametry wody w ciągu kilku sekund 25 pasków
Pozwala zbadać sześć podstawowych parametrów wody: twardość ogólną i węglanową (GH+KH), zawartość azotanów (NO2) i azotynów (NO3), poziom pH oraz chloru (CL2).
Pomaga wykryć skrajne wahania parametrów wody i podjąć odpowiednie środki zaradcze.
Zawartość opakowania: 25 kawałków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T192713 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T192713 |
TETRA Aqua Crystal Water - środek klarujący wodę 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T144040 |
| EAN | 4,00E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T144040 |
| EAN | 4,00E 12 |
Marynarka Damska Model 15262 Pink - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 88 cm |
| S | 84 cm |
| XS | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Sweter Kardigan z kostiumowej tkaniny bez zapięcia GR1143 Pink - GrandUA
Elastan 20 %
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,XL,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,XL,M |
Bluza Damska Model L026 Red - Lapasi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 58 cm | 100 cm |
| M | 58 cm | 96 cm |
| S | 58 cm | 92 cm |
| XL | 58 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czerwony |
Vitapol Koktajl dla gryzoni i królików 25kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1019 |
Szpiegowski/Bezpieczny Telefon GSM z Modulatorem/Zmieniaczem Głosu + Nagrywanie Rozmów Tel...
-torem/Zmieniaczem Głosu +...
Tolsa Sanicat Clumping Value 5L
Żwirek zbryla się i silnie absorbuje każdą wilgoć.
-bentonitowy
Sposób użycia: Czystą kuwetę wypełnić żwirkiem do wysokości około 3cm. Za pomocą łopatki codziennie usunąć zbrylone grudki i grubsze nieczystości. Żwirek uzupełniać w razie potrzeby i co jakiś czas należy kuwetę dokładnie umyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sanicat Tolsa |
| Kod producenta | SN-3230 |
| EAN | 8710673003230 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sanicat Tolsa |
| Kod producenta | SN-3230 |
| EAN | 8710673003230 |
AQUA EL Wkład gąbkowy do filtra UNIFILTER 750/1000
Wkład filtrujący wykonany z wysokiej jakości gąbki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100760 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100760 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Sukienka Model MOE369 Black - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 115 cm | 94 cm | 121 cm | 80 cm |
| M | 115 cm | 89 cm | 116 cm | 75 cm |
| S | 115 cm | 82 cm | 111 cm | 70 cm |
| XL | 115 cm | 99 cm | 126 cm | 85 cm |
| XXL | 115 cm | 104 cm | 131 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Tylne Śmigło Tail Blade Łopata (9098) Pióro
Tylne śmigło pasuje również do wielu innych modeli.
Cena dot. 1 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9098-16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9098-16 |
TRIXIE Piłki grające 4cm zestaw 4 szt.
Średnica: 4 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4521 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4521 |
Dolina Noteci Premium z indykiem puszka 400 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |


_322100.jpg)