| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
ZOLUX Sweterek z kołnierzykiem w kratę 30 cm kolor szary
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410932GRI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410932GRI |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Naomi Amalfi M-245 Sea Green - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 95-99 cm | 83-86 cm | 100-103 cm | XL |
| L | 91-94 cm | 70-74 cm | 88-93 cm | |
| M | 87-90 cm | 65-70 cm | 83-88 cm | |
| S | 85-88 cm | 65-67 cm | 80-83 cm | |
| XL | 95-99 cm | 75-79 cm | 93-96 cm | |
| XXL | 100-105 cm | 80-83 cm | 96-99 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
RĘKAWICZKI Z DWUKOLOROWYM PASKIEM REK-50REN CZERWONY - Inello
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| L | 23,5 cm |
| M | 23 cm |
| S | 22,5 cm |
| XL | 23,5 cm |
| XXL | 23,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Burgund |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Burgund |
| rozmiar | S |
ROYAL CANIN Sterilised +12 0,4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Komplet Model Roxana Black - Donna
Elastan 10 %
~Polamid 58 %
Polyester 22 %
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 81 cm | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 77 cm | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 73 cm | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 85 cm | 100-104 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Dresowe Model VT044 Black - Venaton
Elastan 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Lucy 034 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 105-110 cm |
| M | 96-104 cm |
| S | 88-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Salma Clematis M-254 Pink - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model K189 Green - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model M395 Black - Makadamia
Stylowa sukienka z odkrytymi plecami.
- okrągły na stójce
- stójka z boku zapinana jest na guziczek
- w tyle kuszące wycięcie
- model bez rękawka
- prosty krój z lekko poszerzanymi biodrami
- doskonała propozycja do wieczorowych stylizacji
- sukienka wykonana jest z nierozciągliwego, wysokiej jakości materiału
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 94 cm | 84 cm | 82 cm |
| 38 | 91 cm | 100 cm | 90 cm | 88 cm |
| 40 | 92 cm | 106 cm | 96 cm | 94 cm |
| 42 | 93 cm | 112 cm | 102 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
Kuweta typu FLIP z filtrem - classic
Zamykana kuweta z filtrem to najlepsze rozwiązanie w małym mieszkaniu lub tam, gdzie nie chcemy, aby zapachy z toalety naszego pupila nie unosiły się w pomieszczeniu.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3412 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3412 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 281 Kate White - Gaia
Ponadczasowy, klasyczny i elegancki model. Ten usztywniony biustonosz został wykonany z lekko połyskującej mikrofibry w połączeniu z wzorzystą mikrofibrą. Wewnętrzna strona podszyta jest 100% bawełną. Konstrukcja bardzo ładnie zbiera i formuje biust. Trzystopniowa regulacja dwurzędowej haftki oraz boczne fiszbiny w większych rozmiarach (od obwodu 80) to dodatkowe atuty tego biustonosza. Ramiączka nieodpinane, ozdobione malutkimi kokardkami.
Elastan 5 %
~Inne 8 %
~Polamid 69 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70 H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75 H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
GF Kombinezon zimowy czerwony PAW Z20/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Zolux Muscat Obroża regulowana Mac Leather 20mm. czarna
Wymiar: 20mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522040NO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522040NO |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Harper Dodgers M-365 Blue - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model MOE371 Black - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 102.5 cm | 102 cm | 102 cm | 96 cm |
| M | 102 cm | 97 cm | 99 cm | 91 cm |
| S | 101.5 cm | 92 cm | 94 cm | 86 cm |
| XL | 103 cm | 107 cm | 107 cm | 101 cm |
| XXL | 103.5 cm | 112 cm | 112 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Spódnica Model 272 Navy - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |


_193690.jpg)