| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,2 cm |
| 38 | 23,7 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model K198 Blanche White - Gorsenia Lingerie
Klasyczne figi w białym kolorze. Wykonane z gładkiej, elastycznej dzianiny. Przód zdobi delikatny haft. Tył gładki. Brzegi wykończone gumokoronką.
Do kompletu polecamy biustonosz Blanche.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Biały |
TETRA APS 150-biała do akw.80-150L
- Gumowe nóżki redukujące wibracje
- Otwór zasysania powietrza z filtrem powietrza
- Króćce wylotu powietrza
- Trwałe zawory Silaflex®
- Mocna membrana Wielkość akwarium: 80-150L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T212466 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T212466 |
Biustonosz push up Biustonosz Model 1853 Ecru - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Applaws Kurczak, łosoś i warzywa puszka 156g
Składniki: Kurczak 28%, Łosoś 17%, Dynia 8%, Marchewka 8%, Zielony Groszek 8%, Ryż 5%, Woda Przegotowana 26%.
Analiza składników: Wilgotność 82 %, Białko 13%, Tłuszcze 0,3%, Popiół 2%, Błonnik 1%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Sukienka Wygodna sukienka o nietypowym fasonie MM1092 Yellow - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Żółty |
Sprężarka powietrza V2090 KD1404
Sprężarka powietrza KD1404 Wydajność pompy: 700 L/min Pompa współpracuje z silnikiem o minimalnej mocy: 4KW Średnica cylindra 2 x 90mm Liczba cylindrów: 2 Ciśnienie maksymalne: 8 Bar Waga: 30kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
Koszulka i stringi Model Lamia Chemise Red - Obsessive
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L/XL | 100-119 cm | 72-98 cm |
| S/M | 85-100 cm | 55-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Szalik Model Felicia Pink - Kamea
FELICIA to niepowtarzalny, stylowy szalik, który w połączeniu z czapką FELICIA tworzy niezwykle efektowny zestaw,
- został wykonany z przędzy w dwóch odcieniach w modnym wzorze jodełki,
- szalik posiada otwór, przez który można przełożyć drugi koniec szala,
- przekładka zdobiona trzema malutkimi kokardkami z filcu oraz błyszczącymi cyrkoniami,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni,
- do kompletu czapka FELICIA.
alpaka 10 %
~Viscosa 10 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Różowy |
Żakiet Model ZA 110 Pink - Lanti
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 98 cm |
| 38 | 67 cm | 102 cm |
| 40 | 68 cm | 106 cm |
| 42 | 69 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Różowy |
Cyfrowy Licznik Rowerowy - 28 Funkcji!!
28 Funkcyjny!!
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590883415465 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590883415465 |
Megan Pokarm dla średnich papug 1l.
Skład: proso Laplata, proso białe, proso japońskie, dynia, kanar, konopie, owies, słonecznik, orzechy ziemne, pszenica, gryka, cardi, dari, sorgo.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
SpaceRail Tor Dla Kulek - Level 3 (16 metrów) Kulkowy Rollercoaster
O nie... Nic bardziej mylnego...
Spacerail to coś, czego jeszcze nie widziałeś.
Nazywasz się osobą oryginalną? Świetnie!
Podejmij wyzwanie i złóż swój własny tor kulkowy!Jak to działa?Cała konstrukcja wykonana jest z metalu, plastiku i żyłki.
Połączenie wszystkich elementów finalnie daje wielki tor, po którym wędrują metalowe kulki.
Zjeżdżają one przez pętle jedna za drugą aż dotrą do windy, która wiezie
je na sam szczyt budowli gdzie zabawa zaczyna się od nowa.
Spacerail to puzzle 3D, które wzbudzą Twoją kreatywność, ponieważ możesz budować konstrukcje
według swojego uznania, nie koniecznie zgodnie z krokami zawartymi w instrukcji.Idealna zabawa w gronie rodzinnymPasjonująca, wciągająca zabawa zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Doskonale rozwija wyobraźnię przestrzenną. Łączy ze sobą elementy pracy twórczej ze zdolnościami manualnymi. Zestaw doskonały na prezent. Złożony obiekt może stać się nieprzeciętną ozdobą pokoju, jak również zaczątkiem kolekcji.
Dane techniczne:Poziom: 3 z 9 Długość toru po złożeniu: 16000mm (16 metrów)Wymiary: 71cm x 20cm x 36cmIlość stalowych kulek: 3Poziom trudności: UmiarkowanyPrzewidywany czas składania: 2-3hWiek: od 15 roku życiaDołączona instrukcja w języku polskimZobacz na filmie tor SpaceRail:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 231-3 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 231-3 |
Sandał SANDAŁKI NA OBCASIE SZARE ZY118 L.GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,7 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model BLU 124 Black - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
GF Szelki materiałowe bez uciskowe Forget Me Not J14/3
| Rozmiar | A obwód szyi | E obwód klatki piersiowej |
| 1 | 17-26 cm | 23-38 cm |
| 2 | 24-32 cm | 38-52 cm |
| 3 | 30-42 cm | 42-63 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J14/3 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J14/3 |
TOREBKA LISTONOSZKA GRANATOWA TB-W-118 GRANAT - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Koszulka Top Model Camelia White - Pierre Cardin
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63 cm | 91 cm |
| M | 62 cm | 88 cm |
| S | 61 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Biały |
Biustonosz Sporotwy Model Hana Grey - GWINNER
Skład: 91% poliamid, 9% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91-94 cm |
| M | 87-90 cm |
| S | 83-86 cm |
| XL | 95-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model 329 Beige - Figl
- klasyczny golf damski dostępny w kilku kolorach
- długi rękaw
- wykonany z dzianiny w delikatne prążki
- dopasowany i rozciągliwy materiał
Elastan 2 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model S081 Navy - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 98 cm | 82 cm |
| M | 99 cm | 93 cm | 77 cm |
| S | 99 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 99 cm | 103 cm | 87 cm |
| XXL | 99 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |


_309565.jpg)