| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Siatka do wyławiania ryb 12 x 10 cm
wymiary: 12 x 10cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8002 |
Sukienka Model 114-8 Light Pink - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 92 cm | 70 cm |
| M | 88 cm | 68 cm |
| S | 82 cm | 64 cm |
| XL | 98 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Spódnica Komplet Model VT031 Oliwka - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Zolux Torba transportowa duża czarna 423430NOI
Torba posiada dwa zamki suwakowe, umożliwiające otwarcie jej z dwóch stron.
Torba jest na małych nóżkach, a zdejmowany spód można prać. Można ją nosić na ramieniu lub w ręce. Wymiary: dł. 50x szer. 27x wys. 28 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
Sandał SANDAŁKI JAPONKI Z KWIATEM RÓŻOWE T314P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Plażow Tunika Model Ariel Natura M-366 Green - Marko
Włoska dzianina z dodatkiem Lycry
Modny, ażurowy wzór
Dekolt do trójkąta
Ramiączka w stylu litery \"x\"
Regulowana talia
Regulowana długość
Elegancka stylistyka
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 89-91 cm |
| M | 88-92 cm | 86-88 cm |
| S | 84-88 cm | 83-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Stringi Model Dorota White - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Miranda Bianco-Nero M-215 White/Black - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 92-94 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 84-90 cm | 95-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Trixie Wiklinowy kosz rowerowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13117 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13117 |
Szlafrok Aria szlafrok brudny róż - Irall
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Różowy |
Trovet Kitten Milk KMS mleko zastępcze dla kociąt 400g
Trovet Kitten Milk KMS to substytut mleka matki w formie proszku.
Kiedy można stosować Trovet Kitten Milk KMS:
jeżeli matka nie jest w stanie karmić szczeniąt,
jej mleko nie jest odpowiedniej jakości,
jest jego niewystarczająca ilość.
Stosowanie mleka KMS w pierwszych czterech tygodniach życia zwykle pozwala odchować kocięta w dobrym zdrowiu.
Skład mleka KMS jest bardzo zbliżony do naturalnego.
Trovet Kitten Milk KMS można podawać w okresie ciąży i laktacji, ponieważ jest to pokarm o dużych walorach odżywczych.
Analiza:
białko 28%, tłuszcz 30%, włókno surowe 0,1%, popiół surowy 6,2%,
wilgotność 3,5%, wapń 1,2%, fosfor 0,8%, sód 0,35%, witamina A 16000 jm/kg, witamina D3 1600 IU/kg, witamina E 80 mg/kg,
wartość energetyczna 19,6 MJ / kg.
Wskazania:
jako pokarm zastępczy dla kociąt,
niedomagania gruczołu sutkowego,
pokarm dla ciężarnych i karmiących kotek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
Bokserki Męskie Model Fabio 95 Navy - Pierre Cardin
Elastan 7 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Granatowy |
Nóż ceramiczny - odporny na korozję, ścieranie, super ostry
Cena dotyczy 1szt. Wysyłamy jako mix kolorów. Wymiary produktu: 21 x 3 cm
Waga produktu: 0,045 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | nóż.ceramiczny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | nóż.ceramiczny |
AKSAMITNE CZÓŁENKA NA SZPILCE GRANATOWE LE013P BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
GF Derka niebieska SOFTSHELL DW71/7
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Elegancka sukienka z długim rękawem GR1418 Cappuccino - GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
Kostium Model Pirate set Black - Obsessive
Witaj w zatoce piratów! Wygląda na to, że dziś przed Wami niegrzeczna zabawa! Porwij swojego ukochanego i zaproponuj mu niezwykły rejs. Pełen zabawy, fikuśnych zachcianek i niegrzecznych gierek!
Zadziorne szczegóły Pirate set:
- trzy częściowe przebranie niegrzecznej piratki
- sznurowany płaszczyk uszyty z satynowej tkaniny
- sznurowanie i pasek możliwość regulacji
- luźne rękawki uszyte z elastycznej siateczki
- w komplecie duża czapka i pasujące do całości stringi
- przyjemny i elastyczny materiał
~Polamid 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Aurora koszulka CZARNY - Gorteks
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Vidaron superlak lakier olej bezbarwny 1l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron superlak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron superlak |
Zolux Płaszczyk nieprzemakalny ocieplany z kapturem czerwony 25cm
Płaszczyk firmy Zolux z kapturem ocieplany polarem. Pod brzuszkiem rozciągliwa guma. Posiada również szerokie rzepy umożliwiające regulację zapięcia. Długość 25 cm Można go prać tylko ręcznie!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411400RGE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411400RGE |


_316935.jpg)