| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
Żarówki H1 Xenon H.I.D. - 12V/100W.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414866 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414866 |
Sukienka Model L015 Navy - Lou-Lou
Polyester 96 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 100 cm | 88 cm | 94 cm |
| 38 | 86 cm | 104 cm | 92 cm | 98 cm |
| 40 | 87 cm | 108 cm | 96 cm | 102 cm |
| 42 | 88 cm | 112 cm | 100 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model K322 Black - Lenitif
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Model L2161/8 White - Lorin
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- piękny kwiatowy wzór
- usztywniane miseczki
- między miseczkami ozdobne marszczenie
- regulowane, odpinane z tyłu ramiączka
- ramiączka w czarnym kolorze
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- pełne figi
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości materiału
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 75C/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 91-93 cm | M | C |
| 75D/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 93-95 cm | M | D |
| 75E/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 95-97 cm | M | E |
| 80C/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 96-98 cm | L | C |
| 80D/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 98-100 cm | L | D |
| 80E/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 100-102 cm | L | E |
| 85C/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 101-103 cm | XL | C |
| 85D/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 103-105 cm | XL | D |
| 85E/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 105-107 cm | XL | E |
| 90C/XXL | 105-108 cm | 88-92 cm | 106-108 cm | XXL | C |
| 90D/XXL | 105-108 cm | 88-92 cm | 108-110 cm | XXL | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Biały |
Szorty Męskie Model Giacomo P3 Navy Paski - Pierre Cardin
Polyester 40 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Granatowy |
TRIXIE Przegroda / Kratownica do samochodu
- zapewnia bezpieczeństwo - łatwy demontaż Wymiary:
Szerokość: 96 - 163 cm
Wysokość: 34 - 48 cm KOLOR: czarno/srebrny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13171 |
| EAN | 4011905131719 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13171 |
| EAN | 4011905131719 |
VERSELE LAGA Crispy Sticks Carrot - kolby marchewkowo-pietruszkowe dla królików i świnek 110g
kolby z marchewką i pietruszką dla królików oraz świnek morskich. Stanowią idealne uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze, minerały i witaminy.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do momentu otwarcia opakowania.
- Patyczek z aromatycznej wierzby może być obgryziony przez zwierzaka.
Skład: zboża, nasiona, produkty przemysłu piekarskiego, warzywa (marchew 2,7%,
pietruszka 0,2%) , miód, cukry, oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: stosować jako uzupełnienie karmy podstawowej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462060 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462060 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Adaline Maldive M-384 Green - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Zestaw Profesjonalnych Radiotelefonów do 8km.
Nadawania
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154430 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154430 |
Spodnie Kombinezon Damski Model S057 Black - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 148 cm | 106 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 146 cm | 102 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 146 cm | 98 cm | 88 cm | 73 cm |
| XL | 148 cm | 110 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Diversa Ramka pod akwarium 80 x 35 cm czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Spodnie Damskie Model ASO001 Grey - ABG
Polyester 60 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
Szalik Model Fun Scarf Polska White-Red - Obsessive
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Sukienka Dzianinowa sukienka z dekoltem V S92 Navy - Nife
Polyester 38 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 45 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 101 cm | 95.5 cm | 84 cm | 69 cm |
| 38 | 101.5 cm | 99.5 cm | 88 cm | 73 cm |
| 40 | 103 cm | 103.5 cm | 92 cm | 77 cm |
| 42 | 104 cm | 107.5 cm | 96 cm | 81 cm |
| 44 | 106 cm | 111.5 cm | 100 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Tropical Dafnia Witaminized 100ml.- Dafnia witaminizowana dla gadów i płazów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
TETRA Cichild Flakes XL 10L - duże płatki dla pielęgnic
Opakowanie zawiera 10l.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T201415 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T201415 |
Trixie Miska wymienna ze stali nierdzewnej dla psa 1,8 L
Pojemność miski: 1,8 l
Średnica: 20 cm
Pasuje do stojaków: TX-24833 oraz TX-24921
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24843 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24843 |


_308790.jpg)