Wydajna biologiczna filtracja Niezawodnie usuwa średniej wielkości cząsteczki
Opakowanie zawiera 2 sztuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T145580 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T145580 |
Kardigan z eko-skóry GR1203 Blue - GrandUA
Skład:90 % poliester, 10 % elastan; 100 % poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
Piżama Damska Model Daena 35913-59X White/Navy - Henderson
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 92-98 cm |
| M | 94-106 cm | 86-92 cm |
| S | 88-100 cm | 80-86 cm |
| XL | 106-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Figi Model Megan 062 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M |
Torebka Model SF204 Black - Seka
Stylowa torebka damska z filcu.
- zapinana na podwójny zamek
- przód zdobi kwiatowa aplikacja
- kieszonka z tyłu zapinana na zamek
- dwie otwarte kieszonki w środku
- kieszonka w środku zapinana na zamek
- w środku przegródka z zapinaną kieszonką
- torebka dwukomorowa
- materiał ekoskóra
- model mieści format A4
- regulowany pasek
- pasek odpinany
- możliwość zwiększenia pojemności po rozpięciu zamków po bokach
Szerokość dna 8 cm
Wysokość 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Seka |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Seka |
| Kolor | Czarny |
Vitapol Podstawowy pokarm dla fretki 400g w worku
Skład: produkty zbożowe 65%, produkty pochodzenia zwierzęcego 35%,
Analiza: białko 34%, tłuszcz 21%, włokno 3%, popiół 7%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-0180 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-0180 |
Sweter o prostym kroju MM2038 Melange - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
Spódnica Model S037 Red - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 67 cm | 96 cm | 78 cm |
| M | 67 cm | 92 cm | 74 cm |
| S | 67 cm | 88 cm | 70 cm |
| XL | 67 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
Pestell Żwirek sodowy diagnostyczny Life Mate 5 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox SPARTAN - Edycja Polska Limitowana (13-funkcyjny).
Scyzoryk
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160057891 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160057891 |
TRIXIE Rampa teleskopowa \"Petwalk\" dla psów do 120 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3940 |
| EAN | 4011905039404 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3940 |
| EAN | 4011905039404 |
Vitapol Magic Line Kolby dla świnek morskich z ogórkiem 2szt.
Skład: produkty piekarnicze 70%, ziarno zbóż 20%, warzywa 10%, naturalny aromat.
Analiza: białko ogólne 11,7%, tłuszcz surowy 4%, włókno surowe 7,3%, popiół surowy 5,4%. Zawiera naturalne witaminy.
Można stosować codziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1373 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1373 |
GOURMET GOLD Mus z wołowiną 85g
Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% wołowiny), składniki mineralne, produkty pochodzenia roślinnego.
Biustonosz push up Biustonosz Model 1707 Czerwony - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 84-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz Soft Biustonosz Model V-4981 Sunrise Glare Black - Axami
~Polamid 54 %
Polyester 42 %
~Viscosa 7 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M136 Black - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 132 cm | 108 cm | 68 cm |
| 38 | 136 cm | 112 cm | 72 cm |
| 40 | 140 cm | 116 cm | 76 cm |
| 42 | 144 cm | 120 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
Kompas Kieszonkowy na Sznurku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414957 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414957 |
Sukienka Model K342 Grey - Katrus
- stylowa sukienka
- okrągły dekolt
- długi rękaw ze wstawką w kolorze złotym
- dłuższy tył
- sukienka wkładana przez głowę
- doskonała propozycja na wieczór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Figi Model Eco-Su Black - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |


_1394043232_image.php.jpg)