| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T181205 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T181205 |
Figi Model K286 Abigail White - Gorsenia Lingerie
Klasyczne pełne figi. Wykonane z lśniącej dzianiny, zaś z tyłu z gładkiej mikrofibry. Z przodu wstawka ozdobiona taśmą gipiurową. Z tyłu wstawka z piękną łezką ozdobioną dwoma malutkimi kokardkami.
Do kompletu polecamy pas do pończoch oraz biustonosze Abigail.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Biały |
Włącznik, przycisk przedniego napędu, WOM odpowiednik 2.7659.096.0/10, 27659096010
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elektro |
| Kod producenta | 2.7659.096.0/10, 2.7659.096.0, 27659096010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elektro |
| Kod producenta | 2.7659.096.0/10, 2.7659.096.0, 27659096010 |
Podszewka: 100% poliester
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 97.5 cm | 83.5 cm | 72.5 cm |
| 38 | 85.5 cm | 101.5 cm | 87.5 cm | 76.5 cm |
| 40 | 86.5 cm | 105.5 cm | 91.5 cm | 80.5 cm |
| 42 | 88 cm | 109.5 cm | 95.5 cm | 84.5 cm |
| 44 | 89 cm | 113.5 cm | 99.5 cm | 88.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
CHABA Obroża taśmowa 16mm / 35cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
SNEAKERSY DAMSKIE RÓŻOWE NC158 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
TRAMPKI NA WYSOKIEJ PODESZWIE BIAŁE K1831401 BLANCO - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,3 cm |
| 38 | 23,8 cm |
| 39 | 24,3 cm |
| 40 | 24,8 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Duża Tarcza Sylwetkowa "Francuz".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 20084441233 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 20084441233 |
SPRĘŻYNA ZAWORU WEWNĘTRZNA URSUS 4512 , 4514 , 31745131
Numer do celów porównawczych :
31745131
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65631745131 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65631745131 |
Bluzka Model Crema 5150 Pink - Click Fashion
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model ED004-1 Red - Ella Dora
Propozycja idealna dla kobiet ceniących sobie elegancję i dobry styl, idealna na wiele okazji.
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 96 cm | 82 cm | 86 cm |
| 38 | 91 cm | 100 cm | 86 cm | 90 cm |
| 40 | 92 cm | 104 cm | 100 cm | 94 cm |
| 42 | 93 cm | 108 cm | 104 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
TETRA Tetratec APS/APK 400 Spare part kit - zestaw naprawczy do pompki APS/APK 400
Zestaw zawiera:
- 2 x Filtr powietrza
- 2 x gumowe tuleje
- 2 x Armatura
- 2 x membrany
- 2 x bloki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T181229 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T181229 |
ROYAL CANIN X-Small Adult +8 1,5kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Sukienka Model M518 Wzór 29 Multicolor - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
TRIXIE Szampon z oleju drzewa miodki dla psów (delikatny) 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2942 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2942 |
Sukienka Ciążowa Model 1623C Black - PeeKaBoo
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 88 cm | 100 cm | 100 cm | 94 cm |
| S/M | 87 cm | 94 cm | 94 cm | 88 cm |
| XXL | 89 cm | 106 cm | 106 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Lornetka Berkut Mega Zoom 20-360x100!! + Mocowanie Statywowe i Akcesoria.
Wysokiej Jakości Lornetka Berkut Mega Zoom
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901751109074 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901751109074 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415623 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415623 |
BAYER Advantage - krople na pchły dla psów o masie ciała >25kg 4x4ml
Produkt ten został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej. Jedyna dopuszczalna przez prawo forma sprzedaży to odbiór osobisty.
Oferujemu odbiór osobisty tego produktu w naszym sklepie w Krakowie.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |

