| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T143142 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T143142 |
Bokserki Męskie Model Fabio 95 Black - Pierre Cardin
Elastan 7 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czarny |
Kurtka Damska Model K442 Oliwka - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
Pilot Samochodowy Kopiący/Rażący Prądem + Latarka + Brelok.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415428 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415428 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Bluzka Model Tulum 10587 Khaki - Click Fashion
~Polamid 15 %
Polyester 30 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
Produkty Babell sprzedawane są w eleganckich i gustownych opakowaniach, dzięki czemu będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby.
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|
| 2XL | 116-120 cm |
| 3XL | 124-128 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
Mądre dziecko, myślę, tworzę i wiem
Portal 2 Wheatley in Space T-Shirt
Piżama Damska Model PD.9347 Dark Grey - Dn-nightwear
Świetna piżamka nocna z linii Doctor Nap.
- dresowa góra
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- z przodu różowe serduszko oraz ozdobne falbanki
- rękawy oraz dół góry zakończone są ściągaczem
- spodnie długie w kontrastowe paski
- w pasie wygodna gumka oraz sznurki do wiązania
- nogawki zakończone ściągaczem
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości, grubszego materiału
Polyester 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Ramiączka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Ramiączka |
Stringi Model Bluebella Navy/Beige - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Granatowy |
APPLAWS Tuńczyk + krewetki tygrysie 70g saszetka
Saszetka jest z przodu częściowo przeźroczysta i wyraźnie pokazuje zawartość.
Saszetki nie zawierają żadnych konserwantów lub innych dodatków. Jest to idealne uzupełnienie dla suchej, wysokoenergetycznej karmy Applaws zapewniające naturalną i zdrową dietę dla waszych kotów.
Applaws Tuńczyk i Krewetki Tygrysie pokarm dla kotów, zawiera tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej będące naturalnym i uzupełniającym zestawem odżywczym dla kotów.
Składniki: Tuńczyk 54%, Krewetki Tygrysie 20%, Ryż 2%, Woda Przegotowana 24%.
Analiza: Wilgotność 77 %, Białko 18%, Tłuszcze 0,4%, Popiół 1%, Błonnik 0,1%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Spódnica Model 383 Flowers - Figl
-Stylowa spódnica podkreślająca kobiece kształty.
- rozkloszowany krój
- modna w tym sezonie długość midi
- z boku zapięcie na kryty zamek
- modny kwiatowy wzór
- spódnica wykonana z grubszego, piankowego materiału
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 2XL |
Wiatrówka Luger P-08 Parabellum 4,46mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008434937 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008434937 |
Bozita Naturals Flavour Plus - karma dla psów dorosłych z kurczakiem 12 kg
Składniki:
Skład: Pszenica*, kurczak (w tym świeży kurczak* 4%), mączka mięso-kostna, tłuszcz kostny*, świeże mięso renifera* (4%) kiełki kukurydzy*, kurczak hydrolizowany, suszona pulpa buraczana*, mączka mięsna wieprzowa, minerały, hemoglobina*, inulina z cykorii* (0,63%), ziarna lnu*, drożdże*.
Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: Witamina A 9400 j.m., witamina D3 980 j.m., witamina E (octan all-rac-alfa-tokoferylu) 60 mg, pentahydrat siarczanu miedzi (II) 20 mg, tlenek manganu (II)/tlenek manganu (III) 8 mg, siarczan cynku jednowodny 85 mg, jodan wapnia jednowodny 2,3 mg. Dodatki technologiczne: Naturalny przeciwutleniacz.
Skład analityczny: Białko 23%, zawartość tłuszczu 12%, włókno surowe 2,5%, popiół surowy (składniki mineralne) 6,2% (w tym wapń 1,2% i fosfor 1,0%), Omega-6 2%, Omega-3 0,3%, wilgotność 10%.
*Produkt naturalny.
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała psa (kg) | Dzienna porcja (g) | Dzienna porcja (dl) |
|---|---|---|
| 1-4 | 60 | 1,5 |
| 5-10 | 115 | 3 |
| 11-15 | 180 | 5 |
| 16-25 | 250 | 6,5 |
| 26-40 | 330 | 9 |
| 41-55 | 440 | 11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 13342 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 13342 |
Kombinezon Damski Model M477 Navy - Figl
Skład: Poliester 65% Wiskoza 35%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model K299 Miriam Black - Gorsenia Lingerie
Piękne figi typu ?brazyliany?, wykonane z miękkiej microfibry w kolorze czarnym. Z przodu dwie ukośne wstawki z tiulu, ozdobione po środku aplikacją z haftu. Z tyłu nogawki wykończone pięknym haftem czarno-czerwonym z nitką w kolorze ecru.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 132-1 Chaber - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 86 cm | 84 cm | 76 cm |
| M | 82 cm | 80 cm | 72 cm |
| S | 78 cm | 76 cm | 68 cm |
| XL | 92 cm | 88 cm | 82 cm |
| XXL | 98 cm | 92 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V929-11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V929-11 |


_3e225a5740e7146f4154a265498e5cf_4568.jpg)