| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204430 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204430 |
Zolux Perełki szklane rubinowe 380g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 357519 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 357519 |
Biustonosz Soft Model 570 Nancy Kwiat Bawełny - Gaia
Klasyczny miękki biustonosz w ecru kolorze. W całości wykonany z elastycznej, sprężystej dzianiny. Górna część miseczki pokryta jest zmysłową koronką. Dodatkowo miseczki są wyprofilowane drutem, który okala piersi. Konstrukcja bardzo ładnie zbiera i formuje biust.
Trzystopniowa regulacja dwurzędowej haftki zwiększa komfort użytkowania. Ramiączka nieodpinane, regulowane ozdobione malutkimi kokardkami. Miedzy miseczkami subtelna kokardka.
Do kompletu polecamy figi Nancy.
~Polamid 68 %
Polyester 30 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model M466 Black - Figl
Skład: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka rozkloszowana z długim rękawem 269 Blue - Bien Fashion
~Spandex 2 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 102 cm | 80 cm |
| M | 98 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 95 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 107 cm | 106 cm | 84 cm |
| XS | 91 cm | 80 cm | 68 cm |
| XXL | 107 cm | 110 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model 751P Tatiana Złote Szczęście - Gaia
Klasyczne figi w beżowym kolorze.
- z przodu wstawka z granatowego haftu na delikatnej siateczce
- tył gładki
- z przodu ozdobna kokardka
Elastan 19 %
~Polamid 76 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Koszula Damska Model A169 Ptaki Pink - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
Lekka kurtka z eko-skóry GR1019 White - GrandUA
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Moka Popiel - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Marko Kostium Kąpielowy Carine M-187 White-Navy Blue - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
K9 Competition Crisp Mist Texturizer - dodatkowa objętość 5,7 l
Skład: aqua, cetylstearat, certified aloe vera, D-panthenol, copolymer, fragrance. pH 5,5.
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
BOTKI SZNUROWANE TIMBERKI SZARE AF36 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Komin Model KBSZ-AH-9 Bordo - Heppin
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Strój jednoczęściowy Ivana III Black/Grafit/Turkus - GWINNER
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
TETRA Goldfish Safe Tabs 6 - środek do uzdatniania wody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199460 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199460 |
Ami Play obroża N24-42/2cm - czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
ANIMONDA GranCarno Adult Indyk z kaczką puszka 800g
Analiza: białko 10%, tłuszcz 7%, błonnik 0,5%, popiół 1,6%, zawartość wody 78%, Witamina D3 200 j.m., Witamina E 60mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Sukienka Model M478 Beige - Figl
- szykowna sukienka
- wykonana z miękkiej jednolitej dzianiny
- szalenie modny i kobiecy fason
- model odsłania ramiona
- góra ozdobiona falbanami
- pięknie układa się na sylwetce
- model dostępny w kilku pięknych wersjach kolorystycznych
Skład: poliester 65%, wiskoza 35%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Violana 08 White - Violana
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Trixie Wybieg przenośny / zagroda / kojec dla gryzoni o średnicy 90 cm
- idealny do użycia w domu i na zewnątrz
- chroni kable, dywany, medle ect, przed naturalna dla gryzoni chęcią obgryzania
- gumowe pokrycie i obwódka zewnątrzna zapobiega zabrudzeniu podłogi i chroni zwierzęta przed kontaktem z mokrym podłożem podczas użycia na zewnątrz
- zdejmowana podłoga pozwala na wypuszczenie wierzęcia na trawnik
- dodatowy otwór na poidło
- z dwoma bocznymi kieszeniami
- może byc przymocowany dzięki bocznym pentelkom
- zdejmowana siatka zapobiega wyskoczeniu i chroni przed ptakami i kotami
- składany, nie zabiera dużo miejsca po złożeniu
- z torba do przenoszenia
- wystarczy przetrzeć (zdejmowana siatka i spód może być prana ręcznie do 30 st. C)
- średnica 90 cm
- wysokość 40 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 64052 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 64052 |


_1394041122_Q.jpg)