| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T211643 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T211643 |
Komplet Ingrid White - Livia Corsetti Fashion
~Viscosa 94 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Noktowizor Pulsar z Adapterem do Wiatrówek, do 250m.
Adapterem/Montażem do
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105206360 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105206360 |
BOTKI SZNUROWANE SZARE HQ901 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
MOKASYNY DAMSKIE CZARNE 9988-121 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
3-Kulkowy Tor/Rollercoaster - Level 3.
NOWOŚĆ 2014r.!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341887 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341887 |
Szorty Model Maja White - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Biustonosz Soft Model Camilla B-224 Cappuccino - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 75K | 73-77 cm | 107-109 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 80J | 78-82 cm | 110-112 cm |
| 80K | 78-82 cm | 112-114 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 85I | 83-87 cm | 113-115 cm |
| 85J | 83-87 cm | 115-117 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 90I | 88-92 cm | 118-120 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| 95H | 93-97 cm | 121-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3211 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3211 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Ramona Baltimora M-340 Chaber - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
ANIMONDA Vom Feinsten Senior Cat smak: wołowina 100g
Dodatki na kg: Witamina D3 200 j.m., witamina E (alfa-tokoferolu) 30 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model Mauritius Black - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- góra w modne grochy
- subtelne marszczenia
- usztywniane miseczki
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, odpinane
- w komplecie ramiączko do zapięcia na szyję
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- wysokie figi
- figi zdobią kontrastowe paseczki i guziczki
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
Klasyczny sweter z głębokim dekoltem GR1711 Dark Grey - GrandUA
Elastan 7 %
Polyester 23 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
Mass Effect 2 Blue vs Red T-Shirt
Kostium Model Bunny teddy Black - Obsessive
Zabawa dopiero się rozpoczyna!
Zadziorne detale kostiumu Bunny:
- seksowne body z dodatkami w stylu króliczka
- eleganckie połączenie czerni i bieli podkreśla zadziorny charakter kostiumu
- regulowane ramiączka idealne dopasowanie
- pionowa wstawka oraz aplikacja z perełek optycznie wyszczuplają talię
- w kroku zapięcie na haftki łatwo założyć, łatwo zdjąć!
- puszysty ogonek zachęca do zabawy
- w komplecie perfekcyjne dodatki: opaska z uszkami, kołnierzyk z muszką i mankiety
- przyjemny i elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Kurtka Damska Model M585 Black - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sandał KLAPKI DAMSKIE ZŁOTE 1897 GOLD - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
Koszula Damska Model K421 Wzór 41 White - Lenitif
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Tone 10552 Ecru - Click Fashion
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Męska Model SAM-PY 098 Grey Melange - Rossli
- Komfortowa męska piżama.
- melanżowa góra
- okrągły dekolt
- przód zdobi kieszonka z nadrukiem
- długi rękaw
- jednolite, długie spodnie z kieszonką z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Skład:
Spodnie: 100% bawełna.
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |


_1394019414_big_10954.jpg)