| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139954 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139954 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Andrea Marbella M-447 Green - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 356014 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 356014 |
Brit Training Snack S - przysmaki treningowe dla psów 200g
ZALETY :
- Smakowite
- Wspaniale motywujące
- zrównoważone kalorycznie
- wysoko przyswajalne
SKŁAD :
ryż, kurczak, syrop glukozowy, olej z łososia, hydrolizowana wątróbka z kurczaka, kolagen.
OPTYMALNA DAWKA DZIENNA :
46,4 KCAL = 5-20szt
1szt = 2,32 KCAL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Sukienka Model 312 Grey - Figl
Świetna sukienka w sporowym stylu.
- rękaw o długości 3/4 typu kimono
- dekolt w łódkę
- długość przed kolano
- z przodu stylowy nadruk
- po bokach kieszenie
- z tyłu dekolt w szpic i zapięcie na krótki zamek
- stylowa sukienka doskonała na co dzień, a także do pracy
- wykonana dresowej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
TRAMPKI DAMSKIE KLASYCZNE ŻÓŁTE XL03 L.YELLOW - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Model A1 Dark Grey - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| 36 | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 97 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Stringi Model V-5958 Magma Black/Red - Axami
Stringi Magma są intrygujące i wyraziste, o odważnym kroju i zmysłowej kolorystyce. Otwierają drogę do świata niezwykłych doznań, czyniąc ją jeszcze bardziej fascynującą, przyjemną i pełną zaskakujących niespodzianek.
~Polamid 73 %
~Viscosa 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model Comfort 002/84 Grey - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1049 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1049 |
Biustonosz Sporotwy Model Hana Grey - GWINNER
Skład: 91% poliamid, 9% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91-94 cm |
| M | 87-90 cm |
| S | 83-86 cm |
| XL | 95-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
ANIMONDA Vom Feinsten Select Filet Cat smak: kurczak z jajkiem i aloe vera 85g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Rejestrator Trasy Pojazdu... GPS.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415100 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415100 |
BUTY SPORTOWE OBŁĘDNIE WYGODNE BL95P GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,6 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Piżama Damska Model My Bike 628/103 Ecru/Grey - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 92-96 cm | 88-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 100-104 cm |
| XXL | 108-112 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Beżowy |
Camon Worki / Woreczki higieniczne na odchody do pojemnika City Go 3 rolki po 20 sztuk
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B523/D |
| EAN | 8019808080857 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B523/D |
| EAN | 8019808080857 |
Inter-Zoo Klatka dla gryzoni Remy 58,5 x 38,5 x 71,5 cm
Druciki zostały pokryte nietoksyczną farbą, odporną na ścieranie. Odstęp pomiędzy prętami dobrany odpowiednio, aby nie zrobić krzywdy gryzoniowi. Klatka posiada trzy sztuki drzwiczek (po jednym na każdym piętrze) wymiary drzwiczek długość: 12cm, szerokość: 12cm
Wyposażenie: 1 x poidełko,2 x miseczka.
Wymiary klatki: długość: 60cm, szerokość: 40cm, wysokość: 70cm, grubość prętów: 2mm, odstępy między prętami: 1cm Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G126 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G126 |
08033 - Himoto HI6103T2, Thwarter 251-88 (Plastic Spur Gear)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08033 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08033 |
Sukienka Model L210 Red - Lemoniade
Kobieca sukienka.
- oryginalny dekolt w kształcie litery V
- model bez rękawka
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- dopasowana góra
- lekko rozkloszowany dół
- po bokach kieszenie
- wydłużony tył
- długość midi
- sukienka rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- wykonana jest z rozciągliwego, bawełnianego materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 91/103 cm | 86 cm | 78 cm |
| M | 91/103 cm | 82 cm | 74 cm |
| S | 91/103 cm | 78 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Sweter Damski Model 244 Grey - Figl
Elastan 5 %
Polyester 80 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Najwyzszej jakości bielizna wykonana z najlepszej gatunkowo bawełny. Doskonale przylega do ciała, dajac poczucie komfortu i wygody. Model z dodatkiem koronki. Skład: 95% bawełna, 5% elastan.Typ: figi Typ: Figi
Kolor: biały, czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,3XL,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,3XL,2XL |


_1394018477_100.jpg)