| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204317 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204317 |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
AmiPlay Halter NO3 Cocker Spaniel Fioletowy z nitką odblaskową
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Legginsy Model Emma Plush Black - Ewlon Trendy Legs
Rewelacyjne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie, kryjące
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- z tyłu kieszenie
- legginsy wykonane są z rozciągliwego materiału
- od środka delikatny micro-plush, który zapewni miękkość, komfort oraz ciepło
- z przodu i na kieszeniach melanżowe wstawki
- wstawki z przodu optycznie wydłużają sylwetkę
- idealnie dopasowują się do ciała
- świetna propozycja na jesienne i zimowe dni
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
Sandał KLAPKI DAMSKIE ESPADRYLE CZARNE LL-120P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
AŻUROWE BOTKI OPEN TOE SY15 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model VT061 Oliwka - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 101A30003A |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 101A30003A |
Corella szorty kolor czerwony XXL
Czarujące szorty w kilku kolorach do wyboru!
- ozdobione delikatną koronką
- w pasie wygodna gumka nie wbijająca się do ciała
- z przodu urocza, satynowa kokardka
- seksownie podkreślone pośladki
- delikatny, prześwitujący materiał (94% poliamid, 6% elastan)
- kategoria: sexy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czerwony |
| rozmiar | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czerwony |
| rozmiar | XXL |
Francuski Pistolet Piracki (dekoracyjny) z XVIIIw.
z XVIII wieku - Srebrny.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620120 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620120 |
Walther PPQ RAM na Kule Gumowe, Pieprzowe, Proszkowe i z Farbą 10,9mm (0,43").
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844620842 |
Bluzka Model K230 Ecru - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
TRIXIE Frisbee o średnicy 15cm
- z kauczaku
- minimalizuje ryzyko kontuzji
-nadaje się dla wrażliwych, młodych psów
- różne kolory
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
Biustonosz Soft Model Ewolet Ecru - Róża
Elastan 10 %
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Olga Black - Nipplex
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor |
Sukienka Model M518 Wzór 33 Multicolor - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
Koszulka Model U-810 Mint - Excellent Beauty
Kobieca, elegancka koszulka.
- wykonana z satyny w miętowym kolorze
- miękkie, koronkowe miseczki
- ramiączka regulowane. nieodpinane
- luźny fason dobrze układa się na sylwetce
- produkt polski
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-94 cm |
| XXL | 108-116 cm | 102-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Plażow Tunika Model Lily Lime M-339 Yellow - Marko
Produkt najwyższej jakości, potwierdzony hologramem
Uszyty z włoskiej tkaniny, z dodatkiem Lycry
Regulowany dekolt
Seksowny fason
Elegancka stylistyka
Śliczny kolor
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 89-91 cm |
| M | 88-92 cm | 86-88 cm |
| S | 84-88 cm | 83-85 cm |
| XL | 96-100 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Super Modne Słuchawki Gwiazda - Czarne.
Wysokiej Jakości Super Modne Nauszne Słuchawki Gwiazda - Czarne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415744 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415744 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
DAKO-ART Sól do akwarium - niebieska 80ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |


_1394011718_T201280_p00_a01_v001.png)