| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139497 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139497 |
Tshirt Damski Model DP 1200-001 Grey - Moraj
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Kaganiec z poliestru z siatką rozmiar L-XL (obw. kufy 22-34 cm)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19265 |
| EAN | 4011905192659 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19265 |
| EAN | 4011905192659 |
Skórzany plecak z zamkami BALTIMORE PL31D Red - Vera pelle
Plecak wykonany z naturalnej skóry licowej miękkiej.
Szerokość dna 11.5 cm
Wysokość 29 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vera pelle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vera pelle |
| Kolor | Czerwony |
Specific COD-HY (omega) ALLERGY MANAGMENT PLUS 6.5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
Wiatrówka Walther CP88 Full Metal 4,5mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844312747 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844312747 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1432 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1432 |
Półbiustonosz Model V-3041 Carlotta Panterka - Axami
Elastan 6 %
~Lycra 1 %
~Polamid 62 %
~Poliuretan 10 %
Polyester 7 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor |
Sukienka Model 16810 Grey - YourNewStyle
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Szary |
Komplet Model Michele chemise Black - BeautyNight
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Świecące Pałeczki Fluorescencyjne 50szt. (5 kolorów).
Światło Chemiczne/Fluorescencyjne 50szt. (5 kolorów).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341545 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341545 |
Sukienka Model VT082 Black - Venaton
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Animonda Rafine Soupe Adult Cat smak: drób i wołowina w sosie serowym saszetka 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414886 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414886 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Whitney Cardinale-Rododendro-Fango M-253 Bord
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 80-85 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 84-86 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 90-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 94-96 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 90-95 cm | 97-99 cm |
| XXXXL | 104-112 cm | 90-95 cm | 100-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Furminator Szampon Ultra Premium ogranicząjacy linienie 490ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR130048 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR130048 |
Spódnica Klasyczna spódniaca Midi SP30 granat - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm | 74 cm |
| 38 | 67 cm | 100 cm | 78 cm |
| 40 | 67 cm | 104 cm | 82 cm |
| 42 | 68 cm | 108 cm | 86 cm |
| 44 | 68 cm | 112 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Piżama Damska Model Military Pink - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 94-98 cm | 90-93 cm |
| M | 90-94 cm | 86-89 cm |
| S | 86-90 cm | 82-85 cm |
| XL | 99-103 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
TOREBKA DAMSKA 2 W 1 GRANATOWA TB-S-1 GRANATOWY - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model PS1 Pink - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 102 cm | 116-136 cm | 108-128 cm | 98-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Różowy |
Figi Model K399 Simena Grey - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Szary |


_1393927742_PRO.png)