| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139770 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139770 |
Versele Laga Crispy Crunchies Hay - chrupiący przysmak z siankiem dla królików i gryzoni 75g
ciasteczek z dodatkiem siana i marchewki. Wzbogacają codzienną dietę w niezbędne
minerały, składniki odżywcze oraz witaminy.
Dostarczają siły witalnej i fantastycznie smakują.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego (lucerna 30%), zboża, warzywa (marchewka 10%).
Analiza chemiczna: białko surowe 10%, tłuszcz surowy 2,5%, włókno surowe 15%,
popiół surowy 5%.
Dawkowanie: należy podawać do 8 ciasteczek dziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462091 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462091 |
MOKASYNY DAMSKIE SZNUROWANE SZARE T297 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,6 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | XL,M,S |
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: 6, długość od szyi do ogona 36cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kompresor Olejowy 200L 3 Tłoki KD408
Kompresor Olejowy 200L Model KD408 Silnik : elektryczny, chłodzony powietrzem
Częstotliwość (Hz) 50
Napięcie : 400V
Moc silnika : 4,8 KW
Ilość tłoków : 3
Żeliwne cylindry
Napęd na pasku
Wydajność zasysania 720 l/min
Pojemność zbiornika : 200l.
Ciśnienie : max 8bar
Waga : 110 k
WYPOSAŻENIE kompresor koła filtr instrukcja gwarancja 2 lata zintegrowany reduktor ciśnienia-możliwość regulacji ciśnienia na wyjściu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
Sukienka Model B077 Beige - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 102 cm | 100 cm | 92 cm |
| M | 87.5 cm | 98 cm | 96 cm | 88 cm |
| S | 87 cm | 94 cm | 92 cm | 84 cm |
| XL | 88.5 cm | 106 cm | 104 cm | 96 cm |
| XXL | 89 cm | 112 cm | 108 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Plażow Spódnica Model Kayla Gerbera-Bianco M-363 Orange/White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Zielony |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Zielony |
| rozmiar | S |
Numer katalogowy: V913-27
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V913-27 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V913-27 |
ANIMONDA Vom Feinsten Select Filet Cat smak: kurczak i biały tuńczyk 85g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Sandały Model KBGH-158 Black - Heppin
Wysokość platformy 5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI ESPADRYLE CZARNE BB06P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,3 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model T173 Light Pink - Tessita
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| M | 90.5 cm | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| S | 90 cm | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| XL | 91.5 cm | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| XXL | 92 cm | 110 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Różowy |
GF Kombinezon zimowy czerwony PAW Z20/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Pończochy Model Charmea stockings Black - Obsessive
Masz ochotę na wyjątkowo rozkoszne przeżycie. Rozpocznie się w chwili, gdy otworzysz pudełeczko z wymarzoną zawartością! Nowe pończochy otulą Twoje nogi delikatnym materiałem i zachwycającą koronką. Z kompletem Charmea stworzą kreację wartą grzechu! No to już wiesz, co zrobić!
Urzekające szczegóły pończoszek Charmea:
- prześwitująca tkanina z seksownym, koronkowym wykończeniem na udach
- nie są samonośne
- przyjemny w dotyku, dopasowujący się do ciała materiał
~Nylon 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model Kamila White - Nipplex
Elastan 7 %
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Stringi Model VS-1253 Coral - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
Biustonosz push up Biustonosz usztywniany Model Dita B4 Black/Beige - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 100F | 98-102 cm | 122-124 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 3XL | 121-128 cm | 94-98 cm |
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL | 114-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka Tan Model 2786 White - Gatta
~Polamid 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96-104 cm |
| M | 88-96 cm |
| S | 82-88 cm |
| XL | 104-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor | Biały |


_1393928592_JUNIOR.png)