| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T135307 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T135307 |
Bluza Damska Model BLU139 Blue - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 55/63 cm | 98 cm |
| 36 | 55/63 cm | 102 cm |
| 38 | 55/63 cm | 106 cm |
| 40 | 57/65 cm | 110 cm |
| 42 | 57/65 cm | 114 cm |
| 44 | 57/65 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 161-5 Agata Dirty Pink - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 96 cm | 92 cm |
| M | 92 cm | 92 cm | 88 cm |
| S | 88 cm | 88 cm | 84 cm |
| XL | 104 cm | 100 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model Loya 10478 White - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model Donna Chaber - Jersa
- Góra dopasowana
- dekoracyjna siatka na biuście, wykończona lamówką
- wycięty dekoracyjnie tył
- odcinana w pasie
- dwie warstwy dołu
- midi
- cięta z koła
- wykończona dekoracyjną lamówką
Polyester 93 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 88 cm | 69 cm |
| 38 | 90.5 cm | 92 cm | 73 cm |
| 40 | 92.5 cm | 96 cm | 77 cm |
| 42 | 96 cm | 100 cm | 81 cm |
| 44 | 97.5 cm | 104 cm | 86 cm |
| 46 | 99 cm | 108 cm | 91 cm |
| 48 | 99.5 cm | 112.5 cm | 97 cm |
| 50 | 100 cm | 117 cm | 102 cm |
| 52 | 100.5 cm | 121.5 cm | 107 cm |
| 54 | 103.5 cm | 127.5 cm | 113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Erica Smile-Nero M-262 Green/Black - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 89-92 cm | 70-79 cm | 87-93 cm | L |
| M | 87-90 cm | 75-76 cm | 84-89 cm | M |
| S | 82-88 cm | 60-73 cm | 80-85 cm | S |
| XL | 91-94 cm | 75-83 cm | 92-96 cm | XL |
| XL/M | 87-90 cm | 75-83 cm | 92-96 cm | M |
| XXL/L | 89-92 cm | 80-85 cm | 95-100 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Ismena chemise purple Violet - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Fioletowy |
9100-02/1 Connect Buckle - Łącznik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-02/1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-02/1 |
ZOLUX Sweterek z kołnierzykiem w kratę 30 cm kolor granatowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410932BLE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410932BLE |
Dyskretne piękno i elegancja. Pas do pończoch z uroczej koronki wykończony delikatną siateczką. Całość dopełnia ozdobny element z cyrkonią znajdujący się na środku pasa. Ciekawe uzupełnienie do kompletu Ava 1067.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Ecru |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Ecru |
| rozmiar | L,XL,M,S |
AmiPlay Halter NO4 Labrador Fioletowy z nitką odblaskową
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Bokserki Model High Emotion 508/59 Grey/Green - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna, płasko łączona guma
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- modny wzór
- fason delikatnie opinający ciało
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194731 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194731 |
GF But na chorą łapę softshell niebieski WET/B71/2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Linda White - Violana
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Figi FIGI SUMMER/F kremowo-fuksjowy - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model ABK0083 Multicolor - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Wielokolorowy |
Piżama Komplet Model Nohemi Navy - Livia Corsetti Fashion
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 86.5-88 cm |
| M | 84.5-86 cm |
| S | 82-84 cm |
| XL | 88.5-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Pakiet Li-Po 2000mAh 7.4V, Akumulator Do X8C Syma
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X8C-18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X8C-18 |
Pluskwa Do Pomieszczeń, Aut... +Cyfr. Odbiornik Do 2000m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160061 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160061 |


_1394009969_tetra_luohan_250ml_-i-18849-1-300.jpg)